نظر منتشر شده
۴۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368926
استعفای مدیران متخلف، خوب اما ناکافی
علی نبوی، 13 تیر 95
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳
در پی افشای فیش‌های حقوقی کذایی با ارقامی نجومی، موجی از ناراحتی و آزردگی خاطر در میان ملت ایران، به‌ویژه جوانان ایجاد شد.

موجی که این افشاگری‌ها در کشور به راه انداخت بی‌سابقه بود و به مانند زلزله‌ای موجب لرزیدن سازمان‌های بزرگ کشور شد. زلزله‌ای که علاوه بر افکار عمومی، ترک‌های بر ذهن و دل اقشار مختلف جامعه ایجاد کرد. این رسوایی در حالی اتفاق افتاد که بیشتر مردم کم و بیش از حقوق به ناحقی که برخی از مدیران دولتی می‌گرفتند در حد شنیده‌ها باخبر بودند؛ اما این بار این اخبار در حد شایعات نبود و با مدارک و مستندات از رسانه‌های مختلف داخلی اعلام گردید.

این چنین برملا سازی‌ها سالهای سال است که در دیگر کشورها صورت گرفته و با متخلفین برخورد قانونی انجام می‌گردد. مردم کشور ما نیز همواره با شنیدن خبر برخوردهای شدید قانونی با مفسدان دولتی در دیگر کشورها، همواره این آرزو را داشته و دارند که چنین نظارت و برخوردی، سرلوحه‌ی کار نهادهای مربوطه در کشور خود ما نیز قرار گیرد.

. از همان ابتدا موضع گیری‌های مختلفی در مقابل این جریان انجام گرفت. عده‌ای آن را روشی برای ضربه زدن به دولت روحانی دانستند وعده‌ای چنین افشاگری‌هایی را برنامه‌ریزی برای بی‌آبرویی نظام دانستند؛ حال آنکه با تخلف فلان تعداد کارمند متخلف، هیچ‌گاه شاکله و کلیت یک سازمان زیر سؤال نمی‌رود چه برسد به یک نظام.

افشاگری‌ها همچنان مانند یک دومینو ادامه دارد و پشت سر هم طبل رسوایی وزارت خانه، سازمان، ارگان و نهادهای دولتی مختلف به صدا درمی‌آید. رئیس‌جمهور هم در اولین اقدام دستور به بررسی این رسوایی‌ها را به معاون اول خود اسحاق جهانگیری داد؛ اما این اقدام هم موجب توقف انتشار فیش‌های حقوقی دیگر نشد.

ماجرا به‌جایی رسید که رئیس بانک مرکزی اعلام کرد، هر مسئولی که احتمال می‌دهد تخلف کرده استعفا دهد. پس از این صحبت جریان دیگری آغاز شد که همانا استعفای مسئولین بود. مسئولینی که نشان دادند اگر خطر رسوایی آن‌ها را تهدید نمی‌کرد هرگز از این «لقمه‌های چرب» دست نمی‌کشیدند.

متأسفانه این کناره‌گیری‌ها به شکلی در حال روی دادن است که تنها موارد معدودی از عودت دادن دریافتی‌ها شنیده می‌شود و تا بازستاندن رقم‌های چند ده و چند صد میلیونی غیرقانونی فاصله‌ی بسیار داریم. گویی مسئولین متخلف می‌خواهند با استعفای خود، آبرو مال به دست آمده را به صورت همزمان حفظ کنند.

مبادا شاهد آن باشیم که این متخلفان، خاوری‌ها شوند و از دست قانون بگریزند. نکند وقتی اوضاع آرام شد، شاهد انتصاب این افراد به مسئولیت‌های بزرگ‌تر باشیم. علاج فساد دولتی ابتدا تحقیق و تفحص و سپس ریشه‌کنی است. اگر در مقابل مدیرانی که با گستاخی تمام در مقابل دریافتی‌های غیرقانونی خود حق به‌جانب و متوقع هستند، مجازاتی صورت نگیرد، در میان دیگر مدیران قبح فساد ریخته شده و چپاول بیت‌المال به امری عادی تبدیل می‌گردد.

آقایان یا مرتکب تخلف شده‌اند که باید برکنار و به دادگاه معرفی شوند. اگر هم معتقدند هیچ خطایی نکرده‌اند پس چرا باید استعفا بدهند؟
از این‌رو استعفای مسئولین متخلف هرچند اقدامی درخور تحسین است اما کافی نیست. آقای صفدر حسینی و دیگر مدیرانی که برای حفظ ظاهر ماجرا اقدام به استعفاهای دسته‌جمعی کرده‌اند باید همچنان پاسخگو باشند. اموال بیت‌المال به خزانه بازگردد و از بکار گیری این مدیران در مناصب حساس دیگر نیز اجتناب شود. و اقدامات لازم برای اصلاح نظام حقوق و دستمزد مدیران دولتی صورت گیرد.
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+حقوق مدیران+حقوق+حقوق های نجومی+فیش های حقوقی+صفدرحسینی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۳۲:۵۵
چه زرنگ
ناجوانمردان غارتگر در حال فرار
قوه قضاییه باید انها را که دست به دیگ بیت المال با بی حیایی زدند دستگیر کند شلاق بزند و مصادره اموال غارت بنماید
(3800403) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۰۸:۴۳
همانطور که کارگران معدن سریع محاکمه و شلاق خوردند, این دزدان بیت المال هم باید محاکمه و به سزای اعمال ننگین خود برسند.. (3800519) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۱۲:۳۷
باید کسانی که این حقوقها را داده اند, هم محاکمه شوند, باید کسانی که این چپاول را قانونی کرده اند, محاکمه شوند, باید کسانی که در اجرای قانون نظام هماهنگ پرداخت حقوق , استثنا شده اند, لغو گردد, (3800534) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۱:۲۰
احسنت باید سازمام بازذسی جوابگو باشد در ازای حقوق و بودجه ای که از بیتذالمال گرفته چرا نظارت درست نکرده ایضا ریییس قوه قضاییه که سازمان بازرسی از زیر مجموعههای اونه (3809390) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۱۵:۳۲
باید کار گروه تعیین حقوق کارگران, برکنار و محاکمه شوند, چرا 6 ماه در مقابل افزایش 100 هزار تومانی حقوق کارگران مقاومت کرده اند, در حالیکه خودشان میلیاردی میخوردند (3800536) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۲۶:۳۱
متاسفانه در فرهنگ عمومی بسیاری زرنگی را در دزدی شیادی و کلاهبرداری
می دانند. (3800568) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۲۷:۵۲
اعتماد مردم ترک برداشته بود, با این فیش ها و دزدیها, پودر شد, از بین رفت, نابود شد, (3800573) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۲۸:۲۶
باید تک تک تسهیلات صندوق توسعه بررسی بشه که چرا و به کی پرداخت شدده

وقتی اقایان مدیر و عضو صندوق توسعه در شهرهایشان میرن و اخبارش در سایتهای خبری هست و با افتخار میگن هر درخواست تسهیلاتی از شهر و استان بومیم بیاد قبول میشه و بجای دید ملی با سواستفاده علنی و متطقه ای قومیتی میکند قطعا در بخش غیر علنی کارها و پرداخاهای بدتری از منابع صندوق توسعه داشتن (3800575) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۰۳:۲۸
"فیش گیت" کار دولت یازدهم را بعد رکود وووو تمام میکند در 96! (3800707) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۱۲:۲۳
به قول یکی از دوستان, سرزمین کانادا وسیع بوده و برای مدیران فاسد ایرانی جا دارد, خاوری هم در کار املاک است انجا, ویلاهای خوبی اماده کرده, خبر داشته, همکارهایش دیر یا زود به او می پیوندند (3800741) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۲۰:۱۱:۱۵
بسیاراتفاق مبارکی افتاد هرچند نیت اصلی عاملان افشای اولیه سیاسی بود وخراب کردن دولت ولی مهم نیست یکبارهم دولتها خراب شوند همیشه مردم خراب شده اند یکبارهم رمضان.ولی آقای توکلی که بدرستی بدنبال شفاف سازی هستید خواهش میکنم این فعالیت خودراعطف به ماسبق هم کنید وعلیرغم سکوت آزاردهنده شما وهمه نمایندگان مجلس قبل یکبارمردومردانه به نفع مردم وعاقبت خود عمل کنید.واین راادامه دهید که خداوند با شماست. (3801702) (alef-13)
 
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۳۴:۰۰
تا با مدیران متخلف برخورد قانونی نشه این حرکت بیشتر شبیه یک نمایش برای آرام کردن فضای عمومی ست . باید مانند چین عمل بشه (3800406) (alef-6)
 
جواد
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۳۵:۵۲
استعفای دسته جمعی این آقایان چه تصمیمی جمعی از طرف خودشان و یا دستوری از مقامات بالا به منظور کاهش حساسیتهای اجتماعی حال حاضر باشد نمیتواند دوباره اعتماد عمومی را به جامعه برگرداند . در این وضعیت نابسامان اقتصادی جای ایکس با ایگرگ عوض بشود اما ساختار و خلا قانونی و تفاسیر گوناگون از قانون بر جای بماند همچنان صفدر حسینها هم پشت سر هم به وجود خواهند آمد . قانون را اصلاح کنید لطفا . (3800411) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۱۹:۱۲
باید دریافتی سایر قوا و ارگانهای نظامی و بنیادها و شهرداری و آستان ها و کلا هر جا که از بیت المال بودجه میگیرند, شفاف شود, اگر چنین نشود, معلوم میشود که این افشاگریها بر ضد دولت و جهت تخریب دولت روحانی بوده است (3800545) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۳۹:۴۵
آقای نوبخت ریشه حقوق های نجومی را از بین رفتن سازمان مدیریت و برنامه ریزی در دولت قبل می داند اما این اقا سه سال است که در این تشکیلات ریاست می کند و رئیس کارگروه دستمزد و مزایا در این سازمان می باشد. ایا می شود حرف های این فرد را به عنوان نامطلع قبول کرد. پس این سازمان عریض و طویل را برای چه راه انداختید. پس قبول کنید این سازمان سازی ها و کاغذبازی فقط برای منافع خودتان هست و دیگر هیچ. (3800422) (alef-6)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۰۹:۰۹
سازمان مدیریت و برنامه ریزی عجب مدیریتی!!! (3800522) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۱۰:۲۲
با همین اسامی پر رنگ و لعاب ملت را سر کار گذاشته اند. (3800524) (alef-6)
 
جوادیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۴۰:۲۱
باید حکم انفصال دائم از تمامی مشاغل دولتی برای این افراد صادر شود. نه اینکه چند روز بعد آب از آسیاب بیفتد و طرف حکم مدیریت یه سازمان دیگر را بگیرد. (3800425) (alef-6)
 
بانو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۵۲:۲۴
خودشون شرکت میزنن. (3800667) (alef-3)
 
کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۴۳:۳۲
به نظر من آنان نباید استفاء می دادند بلکه اول در داداگاه اداری به حساب هایشان رسیدگی می شد و بعد از اثبات متخلف شدنشان علاوه بر رد مال نامشروع ، انفصال از خدمات دولتی ، و حکم زندان برایشان صادر می شد این جوری که سال بعد می روند جای دیگر مدیر می شوند چون آنان جز هزار فامیلند (3800437) (alef-6)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۴۵:۳۲
آیا رئیس جمهوری که دانستن را حق مردم می داند از زدوبندهای برادر خود در دولت بی خبر بوده و خیلی جالب است که همین اقا در محرمانه ترین مذاکرات کشور حضور فعال داشته است. بطور قطع رئیس جمهور از رفتار و عملکرد برادر خود مطلع است اما چون این نوع لابی گری ها در کشور ما که ریشه تمام فساد هاست عادی شده و اصلا برخورد ونظارتی هم وجود ندارد. ایشان هم چشم بر سوء استفاده اخوی خود بسته و آن را به دولت قبل حواله کرده. (3800447) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۴۶:۳۴
باید کلیه پولهائی را که از گذشته تا کنون غیر قانونی و یا غیر عادی گرفته اند پس دهند و بدلیل عدم عدم اعتماد و خیانت و سلب اعتماد مردم دادگاهی و شوند و از هر پست دولتی مروم شوند (3800453) (alef-6)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۵۱:۵۰
سلام !
زودتر قوه قضاییه به اینها رسیدگی کنه
اگر رسیدگی نشه که هر مدیری میاد و میچاپه بعد میگه برم هم مهم نیست ... (3800468) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۳:۵۸:۴۸
استعفا کجاش خوبه؟ حتی برکنار هم نشدن!!! استعفا دادن که با احترام برن جایی که لو نرفته باشه. (3800486) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۱۲:۰۲
اقا این وزارت بهداشت و درمان چرا مورد رسیدگی قرار نمیگیره؟ (3800531) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۱۲:۲۱
استعفا؟ اولا چرا اخراج نه دوما چرا قوع قضاییه محاکمه نمیکنه سوما پس تکلیف مول حرامی که تا حالا از حلقوم اقایان پائین رفته چه میشود یعنی ملت هم باید چوب مدیریت بد اقایون رد بخورد هم هزینه اوغات فراغت اولادشان؟ چرا وقتی بانکها موظف به پرداخت وام ازدواج هستند میگویند نیست اما وام 300 میلیونی با سود 4 دزصد هست ما منتظر حلق اویز شدن دزدان بیت المال و نظاره کردن شلاق خوردن این افرادیم چگونه شلاق زدن شرب خمر راحته اما دزدی بیت المال نه؟ (3800533) (alef-13)
 
asad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۰۸:۳۸:۳۳
میدونی چرا باهاشون برخورد نمیشه چون یه عده افراد محدود از اول انقلاب پست های اصلی و محوری رو دست گرفتن ولم نمیکنن بالاخره باهم سی چل سال رفاقت دارن به هم دختر دادن دختر گرفتن فامیلم شدن
از قدیم گفتن چاقو دسته خودشو نمیبره آدم با رفیق و فامیل خودش که برخورد نمیکنه (3802522) (alef-13)
 
خنش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۴:۳۰:۰۰
سلام بر برادران بزرگوار ضمن قبولی طاعات و عبادات باید بگویم استعفاء تنها راه چاره نیست بلکه اینگونه مدیران در کشور کم نیستند و باید محاکمه بشوند و نتیجه آن نیز به اطلاع مردم برسد زیرا این موارد برای نظام و انقلاب خطرناک است و عوارض بدی در حد یک انقلاب در انقلاب دارد (3800582) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۰۱:۵۵
ملت منتطرن باید محاکمه و پول بیت المال پس داده شود همین و بس (3800699) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۱۰:۴۰
رئیس کمسیون 90 که تعداد مدیران متخلف را در بررسی های مقدماتی حدود 950 نفر اعلام کرد . آیا همه 950 نفر عزل شده اند ؟
این 950 نقر در حوزه بانکها و بیمه و شرکت های زیر مجموعه بوده البته بانک های خصولتی که دارای پشتوانه خاص هستند در این آمار نیستند و همچنین شهرداری ها خصوصا شهرداری تهران که حتی مدیران میانی آنها بیش از ارقام نجومی دریافت می کنند هم محاسبه نشده است .
انشالله این موضوع را به دستور مقام معظم رهبری ، قوه قضائیه ، دیوان محاسبات ، دولت محترم با جدیت دنبال کند . انشاالله (3800733) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۳۱:۱۷
تقصیر دولت قبله _تقصیر دولت قبله -تقصیر دولت قبله _تقصیر دولت قبله
این تنبیه دولت برای این افراد است از روی این سرمشق به اندازه حقوق ماهیانه بنویسید
مدرسه دولت -ناظم:اسحاق جهانگیری (3800848) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۳۴:۵۰
استعفا یعنی فرار امن غارت گران بیت المال از پس دادن پول ها و مجازات قانونی،در جلسه دیروز باید آقای روحانی صفدر حسینی را عزل و به دادگاه معرفی میکرد برگزاری جلسه برای استعفای اینها شبیه یک تودیع محترمانه بود از خائنین به بیت المال (3800865) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۶:۳۵:۴۷
شفاف سازی کنید از همه مقامات فرقی نمی کند امنیت ملی شوخی بردار نیست (3801077) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۶:۴۴:۴۳
در ضمن به نظر اينان به نشانه اعتراض به افشاي حقوقشان استعفا نموده اند نه از شرم افشاي فسادهاي مالي انجام شده!!!!!!!!! (3801098) (alef-13)
 
هومن
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۶:۵۲:۵۶
مشکلی که نا پیداست ولی به مراتب از این حقوق‌ها بزرگتر است چیزی نیست جز پارتی بازی و رانت. متاسفانه از قبل و بعد از انقلاب هم این مساله رایج و شایع بوده و مردم فشار و نشانه‌های آنرا آشکارا مشاهده می‌کنند.

نمونه بسیار کوچک آنرا امروز در اخبار مربوط به بدهی آقازاده فوتبالی خواندیم.

مساله رانت چگونه پیگیری می‌شود؟

در محل زندگی من (تجریش) باغ مسجد که وقف شده بود به پارکینگ، سپس مرکز فرهنگی و در نهایت مجتمع تجاری تبدیل شد. گردش ترافیکی محل مختل شده و پنجشنبه یا جمعه ها پلیس ما را با ماشین به خانه خودمان در یک کوچه بالاتر راه نمی‌دهد.
وقتی می‌پرسیم چه کسی مرکز تجاری را ساخته با پچ پچ جواب میدهند «متعلق به یکی از ارگان ها است». تکلیف ما چیست؟ به چه کسی باید شکایت کنیم؟


وزیر، سرپرست یا مدیری که میلیاردها تومان ثروت دارد در حالی که از ابتدای انقلاب شغل دولتی داشته و قبل از آن هم یک فرد معمولی بوده، چگونه به این ثروت دست‌یافته است؟

چکار کنیم که حداقل از این به بعد این روند ادامه پیدا نکند؟

شرکت من 10 سال پیش در رقابت نادانسته و ناخواسته با داماد یکی از همین آقایان به تعطیلی کشانیده شد. 14 ماه حقوق ما را هم ندادند. (3801119) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۷:۱۸:۳۷
استعفاي مديران متخلف خوب اما ناكافي !! تيتر بالا !!
در بعضي بلاد : استعفاي مديران متخلف ،خوب اما ناكافي !!، حالا چرا ناكافي ؟ ... چون بايد حساب و كتاب زيادي پس بده ، با استعفا كردن نمي تونه از زير بار تخلف در بره !! مگر شهرهرته
قربونتم !!
--------------
و اما در بعضي بلاد ديگر : استعفاي مديران متخلف خوب و اما ديگر كافي !! ... " حالا چرا مستر
" آلبرت " كافي ؟" ... " براي اينكه علاوه بر استعفا چنان پته اش روآب ريخته شد و چنان مجازاتي
شد كه ديگر مرغان هوا و ماهيان دريا هم به حال و روزش گريه كردند ! . ديگه بسه !! غلط كرد " !
" اما مستر آلبرت اين بيچاره كه بيشتر از پا نصد دلار و يا " يورو " اختلا .." " فرقي نميكنه
اينجا چه ده دلار ، چه يك ميليون !! مهم اينه كه ثابت شده اون آدم دستش كجه !!! ... مثل شيرين
فارسي ميگه : " تخم مرغ دزد شتر دزد ميشه ! علاج واقعه را بايد پيش از وقوع كرد !!
--------
واما در بعضي بلاد ديگر ممكنه كه اين جور بشه كه " استعفاي مديران متخلف خوب ،اما بيشتر از خوب ؟ !!حالا برادر ،چرا بيشتر از خوب ؟ ... براي اين كه اون مدير مستعفي براش خوب ميشه و
چيزي نميگذره كه ترفيع پيدا ميكنه و به پست بالاتري هم ميرسه !!! ... عجب !!! (3801209) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۷:۴۲:۲۵
مردم در درددلهای هایشان با یکدیگر می گویند چند نفری قربانی می کنند بعد در بوق تبلیغات می دمند سپس همه چیز فراموش می شود بعضی دیگر می گویند ممکن این موضوع مبدا تار یخ شود و معروف به سال فیشها معرف شود (3801295) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۷:۵۹:۴۶
اين فقط يک مدل از سو استفاده های آنهاست

قانون هزار راه ديگر در اختيار مديران گذاشته. آنها را پيدا کنيد.
آنها که فاسدند هر کاری بکنی، يک راه ديگر پيدا می کنند.

بايد بخشی از اين افراد را حذف کنيد. (3801361) (alef-13)
 
حسین
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۹:۱۶:۵۲
الف جان یه خواهش
این ادما همه باید کلا انفصال مادام العمر از خدمت دولتی داشته باشند.
ممکنه پیگیر پست های بعدی این دزدان باشید و اطلاع رسانی کنید.
ممنونم (3801570) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۹:۲۷:۵۳
خوب نا کافی وبسیار سطحی است باید علت را جویا شد یکی از دلایل هم این است که پشت میز نشین هر چه منصب بالاتری داشته باشد به تفکر فردی و رضا شاهی نزدیکتر است و پاسخگوی منتقد نیست و قوه قضاییه هم به غیر از بوق زدن عملا قدرتی از خود نشان نمی دهد تا افتضاح و آبروریزی ببار اید که برای نطام ومردم هزینه بسیار دارد (3801602) (alef-13)
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۹:۵۸:۳۳
ایتان جاهای دیگری را زیر نظر دارندکه از اینجا چرب تر است!! عادت به مفت خوری به این راحتی از بین نمی رود. (3801669) (alef-6)
 
پیمان
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۲۰:۵۵:۲۳
استعفای مقامات متخلف اقدامی در خور تحسین است. شرمنده این عزیزان شدیم کی فکرش رو میکرد این مدیران روزی دست به چنین کار تحسین امیزی بزنند البته خدا را شکر که این عزیزان در استراحت کامل در هر کجا که مایل هستند وبا هر هزینه که باشد زندگی راحت و شادی خواهند داشت و روز از نو و روزی از نو .شب بخیر (3801801) (alef-6)
 
کاوه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۲۲:۵۳:۲۶
همانطور که مولا علی فرمود مال حرام را حتی اگر کابین زنانتان باشد پس میگیرم باید مدیرانی که حقوق های ملیاردی داشته اند باید تا ریال آخر را به خزانه دولت پس دهند و فورا برکنار شوند. (3801971) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۰۲:۳۸:۲۵
دولت ، دولت تدبیر و امیده. تدبیرش رو برای حقوق های نجومی مدیراش بکار میبره و امیدش هم اینه که دوره بعد حقوق و مزایاشون بالا تر هم بشه ! (3802322) (alef-6)
 
جهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۰۹:۱۹:۵۶
باسلام دریافت کننده ودستوردهنده درپرداخت حقوقهای نجومی بعنوان مباشر ومعاونت درتحصیل مال ازطریق نامشروع طبق ماده 2 قانون تشدید مجازات کلاهبرداری واختلاس وارتشا مصوب سال 1367 نظام تشخیص مصلحت قابل تعقیب میباشند . (3802644) (alef-6)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۰:۴۱:۲۰
سلام به مردم ایران وسلام به عدالت علی (ع) ،جهت یادآوری حضور مسئولین محترم:
مدیران عامل مستعفی همراه با هیات مدیره ها یشان از این سفره بیت المال بهره مند بوده اند .چرا اعضای هیات مدیره بانکها سکوت اختیار کرده واستعفا نمیدهند .لطفا اطلاع رسانی کنید. (3802909) (alef-6)
 
هم میهن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۶:۰۸:۳۰
باید تا اطلاع ثانوی تموم مدیران رده بالا و میانی کشور ممنوع الخروج بشن والا هزاران خاوری خواهیم داشت. (3803730) (alef-13)
 
Malaysia
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۲۱:۴۳:۵۴
به نظر من فقط مصادره کلیه اموال و داراییها علاج قطعی برای این بیماری و پیشگیری از آن موثر خواهد بود. (3804380) (alef-13)
 
رسولی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۶ ۰۸:۴۶:۵۸
۲۰ دقیقه تو ژاپن برق قطع شد وزیر نیروی ژاپن ۲۰ دقیقه به مردم تعظیم کرد! اینها را اول باید برکنار کرد بعد تمام اموال حرامی که بدست اورده اند را از ایشان باز ستاند بعد به زندان انداخت.از بالا تاپایین هر تعداد که هستند... همه باید زندانی یا به جرم دزدی خلع ید شوند.کوچک و بزرگ از حسین فریدون گرفته تا اخر.اگر کشور عدالت و اسلام است همان حکم اسلام را اجرا کنند.بنده با حقوق ۵۰۰ هزار تومانی در یک کارگاه تولیدی در شهرستان کار میکنم با ۳۰ سال سن پانصد هزار تومان حقوق میگیرم بدون بیمه یا هر چیز دیگر.با ۳۰ سال سنم هنوز نمی توانم ازدواج کنم. (3807303) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.