نظر منتشر شده
۱۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498427
فرانسه: برنامه موشکی ایران نقض قطعنامه شورای امنیت است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶
وزارت خارجه فرانسه بار دیگر ضمن مخالفت با برنامه موشکی ایران، اعلام کرد که این برنامه موشکی نقض قطعنامه شورای امنیت است.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مقامات فرانسوی، ادامه برنامه موشکی ایران را نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل دانستند.

خبرگزاری فرانسه نیز در این زمینه گفت که وزارت امور خارجه فرانسه ادامه برنامه موشکی ایران را نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل می داند که توافق هسته‌ای با ایران را تأیید می کند.

شایان ذکر است، هفته گذشته پایگاه ملی فضایی امام خمینی (ره)، با پرتاب آزمایشی موفقیت آمیز ماهواره بر سیمرغ به فضا به طور رسمی افتتاح شد.Facebook Twitter Google+ اشتراک
 
کلمات کلیدی : برنامه موشکی+فرانسه+قطعنامه شورای امنیت+ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۲۲:۱۰:۳۹
مسئولین که براشون مهم نیست تحریمش شامل حال ملت میشه (4502203) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۰:۵۰:۲۵
حمایت دولت فرانسه از منافقین تروریست نقض اصول انسانی است. (4502355) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۰:۵۱:۵۴
حمایت دولت فرانسه از منافقین تروریست نقض اصول انسانی است. (4502358) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۲۲:۱۵:۲۰
نصف درامد پارس جنوبی را دادید بهشون، ماشین های بنجلشون را به چندبرابر قیمت برای دهه ها مونتاژ کردید آخرش برای یک موشک صلح آمیز و کار علمی دوباره محکوم و شورای امنیت و .... (4502208) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۰:۵۴:۲۸
هیات فرانسوی را در مراسم تحلیف راه ندهید. هیات‎های تجاری را هم تا زمانی که از این قدقد کردن دست برنداشتند، نپذیرید. ساکت خواهند شد؛ مثل سر برجام که ساکت شدند. (4502363) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۱:۲۱:۴۶
شما خوبید با تحریم های 8 سال دوران معجزه هزاره سوم (4502393) (alef-11)
 
امیرمحمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۱۱:۴۴:۴۸
فعلا" که تو دوره آقای روحانی تحریم های مادر تصویب شد در ضمن زمان مثلا" در زمان هزاره سوم هم هسته ای داشتیم و هم تحریم البته با گرا دادن اصلاح طلبان به آمریکایی ها، و در دوره "پناه بر خدا از بستن دهان منتقدان" هسته ای نداریم ولی باز تحریم داریم. (4502772) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۱۲ ۲۳:۳۲:۵۷
انتظار دارند مثل عربها سیبلشون رو چرب کنیم،انشالله که مسئولین بهشون حالی می کنند کور خوندند. (4502288) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۰:۱۰:۵۲
مسئله چگونه ایران را در برجام نگهداشتن است. آنها می دانند آمریکا از برجام خارج شده است. می خواهند بگویند ایران هم از برجام خارج شده است. البته بیشتر به نفع آمریکا. کشورهای اروپایی باید پاسخ دهند ایران چندین بار آزمایش موشکی انجام داده است ، چرا در دفعات قبل موضوع به شورای امنبت نرفته است. می خواهید پیش دستی کنید نه؟ بحث اینجا است روسیه و چین متوجه شده اند برای پیشبرد اهدافشان نیاز به همراهی با ایران را دارند. (4502321) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۰:۳۴:۱۰
فرانسوی‌های بی چشم و رو (4502339) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۰:۳۹:۲۳
این فرانسه از آمریکا ، روسیه و حتی آل صعود هم خبیثتره (4502343) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۱:۰۸:۵۲
موشکهای بالستيک آمريکا چطور؟! (4502376) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۶:۵۸:۵۸
ایران که شده ....فرانسوی ها. دیگه ازجون ما چی می خوان. سالانه بیش از نیمی از درآمد مردم ایران بوسیله خرید خودرو های بی کیفیت و. ...به جیبشان میرود. ای روزگار بشکنه این دست که نمک نداره (4502490) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۸:۵۴:۳۷
قرارداد هنگفت توتال فرانسه ناز شصتی هست که دولت ایران داده به فرانسه بابت این همه دشمنی این کشور با ایران. واقعا دیپلماسی این دولت فشل هست، امتیاز میده که بیشتر دشمنی کنن... (4502562) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۹:۵۱:۴۳
باید قبول کرد اکثر کشورهای قدرتمند جهان مخالف این نظام هستن ودر حال همراهی کردن مردم کشور با خود هستن وتا حالا با شرایط فقر وبیکاری داختلاس وحیف ومیل کردن بیت المال درکار خود موفق بوده اند که نتیجه ان همان قبول برجام توسط ایران (4502622) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۱۰:۴۹:۲۰
ایران باید بدون توجه به هیاهو وشانتاژ کشورهای غربی برد ودقت موشکهارا بالا ببرد ودر مورد تولید سلاح دفاعی هیچ موقع کوتاه نیاید . چطوری این همه تحریم آمریکا نقض برجام وقطع نامه 2231نیست ولی ایران موشکی که برای بردن ماهواره برفضا نقض است. کور خوندید با این برجام ناقص نمیتوانید همه پیشرفت ایران را از بین ببرید. باید به سران فرانسه تفهیم شود شما کشورهای غربی برای چه این همه سلاخ مخرب تولید میکنید وبرای چه سلاح به سران جاهل عربستان میفروشید که مردم بیدفاع یمن را قتل عام میکند؟ آیا میخواهید ایران هم مثل یمن بدون سلاح باشد تا کشوری مثل عربستان بکوبد سرش . نه آقای وزیر خبیث فرانسه ما احمق نیستیم (4502700) (alef-13)
 
ناشناس
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۱۰:۵۷:۳۶
نمیدونم چرا مسولین نقص برجام توسط امریکا را عنوان نمیکنند همیشه شعبون بود یک دفعه هم رمضون همش نمیشه که امریکا برجام را نقض کنه از قضا اگر‌ نقض برجام بود کار‌خوبی کردند فکر نکنند ایران ساکت میمونه. (4502714) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.