نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438621
سندی از همکاری اقتصادی خانواده «فریدون» با بدهکار بزرگ بانکی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۶
آذر غفوری (همسر فریدون) و دیگر اعضای خانواده او با شبدوست مالمیری، بدهکار بزرگ بانکی ارتباطات مالی داشته‌اند.

به گزارش تسنیم، در چند روز اخیر اخباری در خصوص ارتباط حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور و خانواده وی با برخی بدهکاران کلان بانکی منتشر شد.

از تذکر 46 نماینده مجلس به حسین روحانی برای شفا‌ف‌سازی ارتباطات برادرش با برخی بدهکاران بانکی و خرید منزل مسکونی توسط یکی از این بدهکاران برای همسر «حسین فریدون» گرفته تا سخنان حجت‌الاسلام اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه درباره «روشن بودن» ارتبط فریدون با «رسول دانیال‌زاده».

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در یکصدوهفتمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه درباره دستگیری رسول دانیال‌زاده یکی از بدهکاران بانکی و ارتباط وی با حسین فریدون برادر رئیس جمهور و دستیار ارشد روحانی، گفت: این فرد دستگیر شده و دادسرا مشغول تحقیقات است و ارتباطش با آن فرد (فریدون) روشن است.

این سخن سخنگوی قوه‌ قضاییه فتح بابی شد تا جمعی از نمایندگان مجلس به عنوان موکلین مردم از قوه قضاییه درخواست کنند در این باره با جدیت ورود کرده و با تخلفات مالی همه افراد بدون اغماض برخورد کند.

این نمایندگان همچنین در سخنان خود از اسنادی سخن گفتند که نشان می‌دهد ارتباطات گسترده‌ای بین برخی بدهکاران بانکی از جمله «رسول دانیال‌زاده» و «شب‌دوست مالامیری» با خانواده حسین فریدون وجود دارد.

سیدمحمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس در این‌باره به خبرگزاری تسنیم گفته بود: گزارش‌هایی که به برخی از مقامات امنیتی، اطلاعاتی و برخی نمایندگان مجلس در زمینه مفاسد اقتصادی رسیده، از یک مهره کلیدی در این زمینه به نام «شب‌دوست مالامیری» رونمایی می‌کند. اسناد نشان می‌دهد مالامیری با حسین فریدون ارتباط مالی داشته و اسناد واریز پول، به حساب دختر حسین فریدون در لندن و کانادا وجود دارد.

این نماینده مجلس همچنین تصریح کرده بود که مالامیری در یک مؤسسه خیریه غربالگری سرطان با آذر غفوری همسر حسین فریدون همکاری داشته است.تصویر زیر سندی در مورد ارتباط مالامیری با همسر حسین فریدون را نشان می‌دهد.
 
کلمات کلیدی : حسین فریدون، بدهکاران بانکی
 
کوروش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۷:۳۹:۰۵
لعنت خدا بر مال مردم خورایی که از احساسات مردم سوء استفاده میکنند (4133902) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۲۱:۳۳:۰۸
بابا افراد شاغل در مقامات دولتى و حتى خصوصى و بانكى نبايد خودشان و فرزندان و همسرانشان تابعيت و مقيمي كشور ديگرى باشند هرچه فتنه و فساد و سوء استفاده اقتصاطى است يك طرف ان به كانادا ميرسد . مسئولان و مديريت كشور و نمايندگان ملت بهوش باشيد . (4134204) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته