نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455523
افزایش 60 درصدی تولید برگ سبز چای در کشور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
رئیس سازمان چای کشور از تولید 139 هزار تن برگ سبز چای با 60 درصد افزایش وزن نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

محمدولی روزبهان امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به پرداخت باقی‌مانده مطالبات چایکاران در آخرین روز کاری سال 95 اظهار کرد: یک‌میلیارد و 240 میلیون تومان از مطالبات چایکاران که مربوط به کارخانه‌داران چای بود به حساب چایکاران واریز شده است.

وی به پرداخت در مجموع 234 میلیارد و 400 میلیون تومان مطالبات چایکاران اشاره کرد و افزود: چایکاران دیگر طلبی از دولت و حتی کارخانه‌داران چای بابت تولید و تحویل برگ سبز چای ندارند و صددرصد وجوه به حساب آنها واریز شده است.

رئیس سازمان چای کشور از افزایش 139 هزار تنی برگ سبز چای در سال 95 خبر داد و بیان کرد: تولید چای مذکور نسبت به مدت مشابه سال گذشته 60 درصد افزایش داشته است.

روزبهان با بیان اینکه ارزش چای تولیدی توسط چایکاران 73 درصد در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش داشته است، تصریح کرد: در سال جاری شاهد افزایش قیمت و درآمد چایکاران هستیم و در مقایسه با تولید 136 میلیارد تومان پرداختی به چایکاران، 73 درصد رشد داشتیم.
 
کلمات کلیدی : برگ سبز، چای، تولید
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۲۳:۴۹:۰۴
رئیس سازمان چای کشور از تولید 139 هزار تن برگ سبز چای با 60 درصد افزایش وزن نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد تبریک برای چای ایرانی (4211063) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته