توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440222
توضیحات مدیرمسؤول «روز نو» پس از حضور در دادگاه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰
مدیر مسؤول سایت «روز نو» پس از برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده شکایت از این رسانه، به بیان توضیحاتی پرداخت.

حامد صالح‌آبادی، مدیر مسؤول سایت «روز نو» در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: کیوان اسدپور، فرماندار شهر آستارا در دولت محمود احمدی‌نژاد از ما برای انتشار خبری شکایت کرده بود. ما در ۲۱ اسفند ماه سال ۹۲ خبری با این مضمون که فرماندار ساری در دولت محمود احمدی‌نژاد پس از برکناری اموال دولتی را تحویل نداده بود، منتشر کردیم که به دنبال انتشار این خبر، ایشان هم از ما برای پخش شایعات و مطالب خلاف واقع شکایت کرد.

او ادامه داد: در پی شکایت فرماندار سابق شهر آستارا، امروز جلسه رسیدگی به این شکایت در شعبه سه دادگاه کیفری تهران با حضور هیات منصفه برگزار شد و بنده دفاعیات خودم را درباره انتشار آن خبر ابراز کردم.

مدیر مسؤول سایت «روز نو» درباره دلیل انتشار این خبر توضیح داد: با توجه به یکی از رسالت‌های کار رسانه که جلوگیری از سوءاستفاده از اموال دولتی و بیت‌المال است، این خبر را منتشر کردیم.

به گزارش ایسنا، صبح امروز در جلسه‌ای به پرونده مدیرمسؤول «روز نو» با اتهام پخش شایعات و مطالب خلاف واقع و شکایت فرماندار سابق آستارا رسیدگی شد و پس از پایان جلسه هیات منصفه مطبوعات وارد شور شد که در نهایت مدیر مسؤول این سایت را مجرم تشخیص داد و او را مستحق تخفیف دانست.
 
کلمات کلیدی : دادگاه مطبوعات + رسانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.