نظر منتشر شده
۱۰۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450726
عذرخواهی نلفنی وزیر بهداشت از فرماندار بدره/ به ۴۷۰ شهر سفر کردم، این اولین بار بود که چنین مسئله‌ای پیش آمد/ واکنش اینستاگرامی ظریف و نماینده مردم ایلام
بخش سیاسی الف، 13 اسفند 95
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱
در پی رفتار توهین آمیز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان سفر به شهرستان بدره با فرماندار این شهرستان ، قاضی زاده هاشمی در تماس تلفنی از وی عذرخواهی کرد. 

وزیر بهداشت در این مکالمه تلفنی،خستگی و فشار کاری را از دلایل این اتفاق ناخوشایند دانست مرادحاصلی فرماندار بدره هم ضمن ابراز ارادت به دولت تدبیر و امید و دکتر هاشمی از اتفاقات پیش آمده عذرخواهی کرد و گفتگویی صمیمانه بین این دو مدیر دولت تدبیر و امید صورت گرفت.

به گزارش الف، «عباس زارع نژاد» مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در گفت و گو با ایرنا گفت: روز گذشته (پنجشنبه) وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان بازدید از پروژه های درمانی استان ایلام در شهر بدره بدنبال اظهارات فرماندار بدره ، صحبت هایی بین وی و مرادحاصلی رد و بدل شد که صبح امروز دکتر هاشمی با وی تماس گرفت و در یک مکالمه چهار دقیقه ای از وی عذرخواهی کرد.

صوت و گوش دادن

وی گفت: دکتر هاشمی دراین گفت وگو اظهار داشت« من به بیش از ۴۷۰ شهر مختلف سفر کرده ام و این اولین بار است که چنین اتفاقی افتاده است، شما حلال کنید و ان شاء الله جبران می کنیم»؛ فرمانداره بدره نیز گفت: «مرید شما و دولت روحانی هستم.»

زارع نژاد گفت: به طور کلی مردم در شهرهای مختلف کشور مطالبات زیادی دارند که همه آنها بحق است و معمولا از سوی مردم مطرح می شود اما برخی از این مطالبات ممکن است به علت محدودیت های اعتباری قابل انجام نباشد. انتظار وزیر بهداشت از فرماندار بدره این بود که به عنوان نماینده دولت، این محدودیت ها را در نظر بگیرند و به سمت افزایش انتظارات پیش نرود.

مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: پس از دلجویی و عذرخواهی وزیر بهداشت از فرماندار بدره و عرض ارادت فرماندار این شهر به وزیر بهداشت، ماجرایی که برخی رسانه ها به سمت بزرگنمایی آن حرکت کردند، بدین ترتیب پایان یافت.
وی گفت: انتظار ما از رسانه ها این است همان طور که این موضوع را بزرگنمایی کردند، عذرخواهی و دلجویی وزیر بهداشت را نیز پوشش دهند.

زارع نژاد افزود: به طور کلی حجم درخواست های مردم از دولت و وزارت بهداشت بسیار زیاد است و از ساخت بیمارستان و ام آر آی و سی اسکن در تمام شهرها گرفته تا ایجاد دانشکده و دانشگاه گسترش می یابد و به طور طبیعی امکان عملی شدن تمام این خواستها به علت محدودیتهای منابع مالی دولت وجود ندارد.

به گزارش الف، در جریان سفر دیروز وزیر بهداشت به شهرستان بدره، وی در حین گزارش مرادحاصلی فرماندار بدره با لحنی توهین آمیز به وی گفت که اگر گذاشتم یک روز بمونی اینجا بی شعور...

این رفتار وزیر در میان سیل انبوه استقبال کنندگان با واکنش تند مردم مواجه و منجر به انتشار گستره فیلم درگیری وزیر و فرماندار و شکل گیری کمپین هایی برای عذرخواهی از مردم استان ایلام  مواجه شد. برخی اعضای کابینه از جمله ظریف وزیر امور خارجه به این رفتار و واکنش وزیر در جریان سفر به استان ایلام واکنش نشان دادند. همچین خبرگزاری صداوسیما گزارش داد که در همین حال تعدادی از نمایندگان مجلس با محکومیت رفتار توهین آمیز وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در شهرستان بدره اعلام کردند هفته آینده این موضوع را پیگیری خواهند کرد.

جلال میرزایی نماینده مردم ایلام،ایوان،چرداول،سیروان،ملکشاهی و مهران در مجلس شورای اسلامی هم در پیامی با اشاره به اینکه هر انسانی حتی وزیر ممکن است دچار خطا شود؛گفت این اقدام نباید به منزله توهین به مردم ایلام قلمداد شود.
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۰۹:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۰۸:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۵:۲۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۱:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۸:۲۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۳:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۱:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۱:۰۷
 
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+فرماندار بدره+توهین+بتوچه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۲۹:۵۶
این چیزی از گناه وزیر کم نمی کند
بی احترامی وزیر به جامعه پرستاری را چه کسی جوابگو است (4184078) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۵:۴۹
🔹وزیر بهداشت برای عذرخواهی از فرماندار بدره با او تماس می‌گیرد، اما از همان ابتدا بدون اینکه موضوعی مطرح شود این فرماندار است که از هاشمی عذرخواهی می‌کند! (4184210) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۶:۱۳:۳۳
دیگه میدونه میتونه تهدید به اخراجشو جلو ببره!
ولی بدم اومد از رفتار فرماندار. چقدر خودباخته!! خوب فوقش اخراج میشدی میرفتی کارمند میشدی! (4184549) (alef-13)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۲۲:۲۱:۳۴
این وزیر تنها هدفش آینه که جلوی دوربین و در کانون خبرها باشه، هدف نهایی او چی هست آینده مشخص خواهد کرد (4185022) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۱:۴۳:۳۸
دعواي دولتی با دولتی است به مردم چه ربطی داره (4185188) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۲:۰۱:۰۹
حقوق مردم به مردم ربط دارد ! شما اینطور فکر نمی کنید؟ آیا دولت بدون مردم اصلاً وجودی دارد؟ این حرف یعنی چه؟ اگر حرف نزنی آیا شما را لال خواهند دانست؟ اگر طرفدار دولتی که این حرف احمقانه است ! و اگر هم مخالف دولتی باید بگویم که این روش زشتی برای تخریب طرف مقابل است ... و اگر هم به طنز این مطلب را نوشته ای که باید گفت چون این نوشته حالت و ملاط طنز ندارد طنز تلقی نمی شود باید تجدید نظر کرده و با چاشنی طنز بازنویسی فرمائید ... (4190846) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۷:۲۹:۲۴
آره به نظر از قبل هماهنگ بودن! (4186297) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۶:۴۳
باید هر مسئولی که به خاطر وعده هایی که میده بازخواست بشه ، مردم حق دارند از مسوؤلین بپرسند که چه کاری کردی؟؟
اگر وعده وعیدهای مسئولین نبود چه بسا اصلا رای حداقلی هم نداشتند.

باید تک به تک تمام قول هایی که دادند انجام بدهند بازخوانی بشه و از اون مسئول و یا مسئولین سوال بشه که چکار کردی ؟؟ (4184212) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۵:۴۳:۰۲
همچین میگی انگار با مسیول بودن بهشت رو دودستی تقدیمشون کردیم
نخیر بابا.مسیولیت فوق العاده سنگین و زجر اور و دردسر ساز و خسته کننده است
حالا تو کشور ما که همه چی بی حساب و کتابه وهر جا هم که ریییس باشی بازم صد تا بالاتر از تو پنهانی و آشکار هستند....
از همه جای دیگه سخت تره (4186090) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۰:۲۶
سوال اینجاست که اگر اصل ماجرا بر اساس اعلام وزارت بهداشت کذب بوده، وزیر بهداشت دقیقا از چه چیزی عذرخوواهی کرده است؟ به همین صورت اگر ماجرای درگیری و توهین، صحت داشت، چرا وزارت بهداشت اصل آن را تکذیب کرد؟ (4184225) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۲:۲۰
خیلی رفتار زشتی داشتند ایشون فکر می کنم عذر خواهی چیزی از زشتی رفتار زشت این آقای وزیر دکتر کم نمی کنه (4184228) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۵:۲۷:۰۴
عذر خواهي از كار بد هميشه كار درستيه و ادمو بألا ميبره بخصوص كه منصبي هم داشته باشي (4184441) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۳:۳۶
کلیدی ترین جمله وزیربهداشت آنجاست که به فرماندار بدره ایلام می گوید: «تو نماینده دولتی نه مردم».

❌اولین معنای این جمله این است که در دولت روحانی، حساب مردم از دولت جداست و نماینده دولت، حق بیان مطالبات مردم را ندارد و اساسا وظیفه ی نمایندگان دولت، چیزی غیر از پیگیری مشکلات مردم است. قاضی زاده هاشمی در این دیالوگ کوتاه، ناخواسته نظر منتقدین، درباره ی ماهیت غیرمردمی دولت روحانی را نیز اثبات کرده است. این دیالوگ مهم را بار دیگر مرور کنید:

❌وزیر در پاسخ به انتقاد فرماندار از کمبود امکانات : مگر تو امام جمعه ای که حرف بی ربط می زنی؟
فرماندار: من نماینده مردمم.
وزیر: تو نماینده دولتی، نه مردم.
فرماندار: من نماینده مردمم.
وزیر: اگر گذاشتم یک روز بمونی اینجا، بی شعور و ...

❌البته دیالوگ ماندگار «وزیر و فرماندار» دو پیام دیگر هم دارد: در دولت روحانی هر مسئولی که به دنبال مطالبات مردم محروم باشد بیشعور است و یک روز هم تحمل نخواهد شد. (4184233) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۵:۳۲:۴۰
احسنت موافقم (4184456) (alef-3)
 
سعید تمر
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۵:۴۹:۱۶
نماینده مردم، در مجلس
با نماینده دولت در فرمانداری
تفاوت دارد خب.
اگر این را نمی تونیم تحمل کنیم مشکل از وزیر نیست.
خدا شاهده من از وزیر به معنای شخص یا فرد حقوقی دولت حمایت نمی کنم
من دارم فقط موضع وزیر را روشن می کنم.
نظر شما صحیح نیست جناب (4184493) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۸:۰۷:۰۷
تحریک یک بخش 4000 نفره برای داشتن بیمارستان و سی تی اسکن مطالبات مردم نیست هیچ جای دنیا چنین هزینه ای برای یک بخش کوچک نمیکنند خیلی از شهرستانهای بزرگ هم سی تی اسکن ندارند چه برسد به یک بخش کوچک.
ناراحتی وزیر از تکرار ادعای مردم آن بخش از زبان فرماندار بدون درنظر گرفتن عملی شدن این کار و در نهایت بالا رفتن توقعات بخشی که به حق نیست می انجامد و در این میان کلیپ پخش شده تنها فحاشی وزیر را نشان میدهد و واکنش فرماندار دیده نمیشود که در مکالمه بین این دو نفر وزیر به آن اشاره میکند که شما هم جواب دادبد (یعنی در پاسخ به این توهین ایشان هم توهین کرده) برای همین است که از همان ابتدا فرماندار است که عذرخواهی میکند و شنونده اکثرا این را به حساب حفظ پست از طرف فرماندار میبینند که با اینکه به وی توهین شده و جوابی نداده ولی عذرخواهی میکند در حالی که فرماندار هم جواب داده ولی چون شروع کننده وزیر بوده که البته میتوانست در یک جمع غیر علنی فرماندار را توجیه کند و توهین نکند برای عذرخواهی زنگ زده و کار پسندیده ای کرده اند
اگر هر بخشی در ایران بخواهد بیمارستان داشته باشد بالای چند ده هزار بخش در کشور داریم
رفتن از یک بخش به مرکز شهرستان آن بخش معمولا در شهرستانهای کشور کمتر از یک ساعت زمان میبرد که همین امر در تهران اگر شما مریضی را بخواهید به بیمارستان ببرید در خوشبینانه ترین حالت و بدون وجود هیچ ترافیکی نیم ساعت و در صورت ترافیک چندین ساعت طول خواهد کشید پس در تهران هم خبر خاصی نیست و بیشتر خطاهای پزشکی هم در همین تهران اتفاق می افتد (4184702) (alef-13)
 
سعید راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۷:۰۲:۰۳
خصلت توهین و اهانت کردن ، مشخصه روحانی و چند وزیر او شده است، اهانت کردن وقتی به صورت خلق و خوی در آمد دیگر یک اشتباه نیست ، که با یک عذر خواهی برطرف شود یک ناهنجاری رفتاری است، که مستمر و پایدار است، لذا از هم اکنون باید منتظر توهین وزیر در جای دیگر به شخص و اشخاص دیگر نیز بود،
جناب آقای وزیر به ائمه جمعه نیز توهین کرده است با اینکه امام جمعه ای در آن جلسه حضور ندارد ،اهانت ایشان ، به ۸۰۰ امام جمعه سراسر کشور است، که می توانند از وزیر شکایت کنند، ،، اینکه به فرماندار می گوید مگر شما امام جمعه هستی که حرف بی ربط می زنی ،، اهانت بسیار سنگینی است، که قطعا ناشی از غفلت و بی توجهی وزیر است، چرا علاوه براینکه باید اثبات کند که همه این ۸۰۰ امام جمعه حرف بی ربط میزنند و الا به عنوان مفتری مجرم محسوب می شود، اطلاق کلام او هیچ کس را هم، استثنا نکرده ، در حالی که اولین امام جمعه شخص مقام معظم رهبری است، و این حرف نامربوط و اهانت آمیز را وزیر نباید میزد، البته قطعا در ذهن او مقام معظم رهبری نبوده، ولی طبیعت کلام او اطلاق دارد ، لذا وظیفه وزیر است از این جمله نامربوطی که گفته است از همه ائمه جمعه کشور پوزش بخواهد و مراقب رفتار خلاف ناهنجار خود باشد. (4185245) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۲:۰۵:۴۵
گرچه با نوع واکنش و برخورد وزیر محترم مخالفم ولی این مطلب کاملاً درست است و آقای ناراحتی وزیر محترم را کاملاً درک می کنم ... باز هم تأکید می کنم منظورم تبرئه وزیر محترم از این حرف های زشت نیست .... و اینکه واقعاً ثابت کردند در دولت روحانی دولت از مردم جداست و اتفاقاً چنان هم از مردم دور است که به سختی هم نمی توان دولت را به مردم نزدیک کرد ... (4190849) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۴:۰۵
فحش میدهی
رسانه‌ها منتشر می‌کنند
تکذیب میکنی
فیلمش میاد
مجبوری عذرخواهی کنی چون انتخابات نزدیک است! (4184236) (alef-13)
 
Spain
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۶:۵۷:۲۴
أيا اگر رسانى اَي نمي شد باز هم عذر خواني ميكرد؟ (4184606) (alef-3)
 
کریم۲
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۶:۲۴:۳۸
احسنت به وزبر ، کاش همه یاد بگیرند. (4185225) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۳۵:۴۳
جناب ظریف بهتره پاسخگوی عملکرد ... خودشون باشن! (4184086) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۲:۰۶:۰۸
آقای ظریف همیشه پاسخوی عملکرد خود هستن و از خوبان کابینه و محبوب دل ملت..... (4185723) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۳۵:۴۷
یادم می اید که برخی از نمایندگان توهین های سنگینی به خبرنگاران کردند. خبری از عذر خواهی آنها نشد. ممنون جناب وزیر! (4184087) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۷:۵۶
جالبه. از این به بعد هر کس مرتکب اشتباه شد و بعدا گفت اشتباه کردم میشه بهترین آدم و انسان شجاع و خوب و حتی از روز اولش هم بهتر میشه. اینم جدیدا داره مد میشه. کسانی هم که میخوان بگن روشنفکریم خیلی از این طرز فکر خوششون میاد. البته روشنفکرها قبلنا معمولا متاسف بودن و میگفتن بیاید به عقاید همدیگه احترام بذاریم و بعدترها از جمله همدیگه رو نباید قضاوت کنیم هم زیاد استفاده میکردن. جدید هم این اضاف شده. (البته عذر خواهی خوب است).
سخن حضرت علی (ع) در نهج البلاغه الکتاب 69:
زنهار از انجام كارى كه باعث عذرخواهى تو شود، و هنگام برخوردارى از نعمتها سرمست مشو و در گاه سختى و تنگدستى، سستى به خود راه مده. و السلام.
سخن حضرت علی (ع) در نهج البلاغه الحکمه 329:
نياز نيافتن به پوزش خواهى، عزّت بخش تر از پوزش خواهى موجّه است . (4184217) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۳:۰۸
اولش که معاون وزیر کلا خبر رو تکذیب کرده بود. بعد که دیدن همش ضبط شده سناریو عوض شد. عجب دنیایه (4184232) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۵۰:۵۱
این تکذیبیه ینی شما ملت هم بیشعورید! (4184260) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۵:۳۰:۱۴
ممنون از أين ياداوري زيباتون (4184450) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۳۶:۰۶
فقط استیضاح توسط مجلس و محاکمه در دادگاه مستقل به جرم توهین و تهدید کارکنان دولت (4184088) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۵۱:۰۵
آش آنقدر شور شده كه فرماندار دولت به جمع منتقدان پيوسته، در اين وضع، وزير اگر به جاي كار دشنام بدهد، عجيب است؟ (4184261) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۷:۱۱:۰۶
این همه کارکنان دویت در ادارت به ما توهین میکنند چی انوقت؟ (4184615) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۳۶:۵۰
اینجا که اول فرماندار عذر خواهی میکنه...
آقا من شرمنده... (4184092) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۵۰:۳۸
_ گوشی، با وزیر صحبت کنید
_ من عذر، عذر، عذر، عذر، عذر می‌خوام. تق (قطع می‌کند)
_ شمردی چندبار عذر خواستم ازین بیشعور_ساکت_باش
_۵ بار قربان (4184259) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۳۹:۰۷
این عذرخواهی از روی مصلحت است. تازه یادشان آمده که سه ماه دیگر محتاج رای مردم در پای صندوق رای هستند. (4184095) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۷:۱۴:۱۶
حتی اگر از روی مصلحت هم باشه به نظر من یک حرکت رو به جلو است و اینکه مدیران ما قبول کردند بر برج عاج ننشینند. به نظرم این سومین عذر خواهی رسمی دولت یازدهم است و این که به افکار عمومی توجه نشان می دهند قابل تقدیر و ستایش است (4184619) (alef-13)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۳۹:۰۹
احسنت به وزير خوب همه ما امكان دارد گاهي كلماتي به زبان بياوريم كه زيبنده نيست (4184096) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۲:۲۱
گاهی که چه عرض کنم کار همیشگی شده (4184200) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۵:۰۱:۴۶
سخنان ما همچون تیری هستند که از کمان رها شده باشند و دیگر باز نخواهند گشت!!!!!!

این سخنان بیانگر شخصیت ذاتی این فرد است. که ناگهان از پس پرده برون افتاد. (4184385) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۹:۴۴:۲۰
من شرمندم که تو مملکتی زندگی میکنم, که وزیرش بلد نیست حرف بزنه. بچه های ما باید کی رو الگو قرار بدن. وزیر مملکته ها, ادم عادی که نیس هر چی خواست بگه و باعذرخواهی سرو تهشو هم بیاره (4186624) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۴۰:۵۷
این عذر خواهی چندان کارساز نخواهد بود. چرا که مردم روی دیگر این وزیر در ظاهر آرام را دیدند. (4184100) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۴۱:۳۵
زارع نژاد که این اتفاق و برخورد بد وزیر را تکذیب کرده بود!!!!!! (4184101) (alef-13)
 
بلال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۴۴:۱۷
عیبی نداره، یادت رفته بود که میخوای کاندید بشی. فشار کاری بعضی وقت ها فراموشی میاره.... (4184105) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۴۹:۳۹
باید دید که اگر فایل صوتی - تصویری وزیر بهداشت در رسانه های مجازی انتشار پیدا نمی کرد، آیا ایشان عذر خواهی می کردند یا نه؟

بنده مطمئن هستم که ایشان عذر خواهی نمی کرد. (4184117) (alef-13)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۳:۳۶
عذرخواهی که هیچ، فرماندار بیچاره را هم همان روز عزل می کرد، (4184205) (alef-13)
 
افشین
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۵۱:۰۸
خوب خداروشکر توهین هم تو این دولت عادی شد و آقای ظریف برای این مساله هم راه کار ارایه دادن (4184120) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۵۵:۱۰
نمایندگان دنبال اب گل الود نه گامی برای رفع مشکلات مملکت فقط دنبال مساییل حزبی خدا میداند این نماینده ها (4184127) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۲:۵۷:۲۲
تماس تلفنی وزیر بهداشت برای عذرخواهی کاملا مصنوعی و ساختگی است. در این پیام آقای فرماندار است که مرتبا عذرخواهی می کند! (4184130) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۰۵:۲۸
وزیر بهداشت اشتباهش روزی بود که هدف اصلی سیاست های بهداشت و درمان جامعه را "ارتقاء سطح سلامت و بهداشت جامعه و افراد" قرار نداد و بجایش "کسب رضایت مردم و رسانه ها" را هدف اصلی قرار داد.
اگر قرار به این هدف بود هیچ وقت نباید واکسیانسیون در ایران انجام میشد ، همه ی روستاها باید دارای فوق تخصص و ام آر آی بودند و همه ی مردم هر 3 ماه چکاپ و آنژیوگرافی می شدند! در حالی که در قسمت های خدماتی دولت ، باید سیاست گزاری ها بر اساس منابع و بهبود وضعیت عمومی سلامت باشد . (4184140) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۰۵:۵۵
قبول کنیم کار دکتر هاشمی اصلا درست نبود و به دور از شان یک وزیر بود (4184142) (alef-13)
 
majid r
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۰:۳۶
بهترین سوژه برای کوبیدن دولت.
با تشکر از وزیر بهداشت که غرور باعث نشد به لجاجتها ادامه بدهد.
در این دولت کابینه خط قرمز نیستند. (4184150) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۴:۱۹
مظلوم نمایی نکنید دیگه کار همیشگی شده براشون (4184208) (alef-13)
 
سعید نیا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۰:۱۰
دولت نیاز به کوبنده ندارد، از روحانی و نعمت زاده، و قاضی هاشمی و واعظی و نوبخت و آخوندی و ترکان و آشنا با پتک توهین و بد اخلاقی مرتب به نوبت دولت را می کوبند، نیاز به کسی دیگر نیست که دولت را بکوبد ، خودشون کمر خودشون راشکستند. (4184223) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۴:۴۵:۴۹
آفرین به شما که اینقدر تعصب دارید، آفففرین! (4184357) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۳:۱۵
من فکر کنم فرمانداره ترسیده
بیشتر اونه ک داره عذر میخواد (4184155) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۵:۵۶
طرف بهش توهین شده،‌ بهش گفته اند بیشعور بعد او دارد عذرخواهی میکند و خودش را مرید دولت میداند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه نمایش جالبی شده و چه (؟) !!!! (4184159) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۴:۰۹:۱۲
نمایش!!
اون فرمانده توهین شدیدتری کرده
در هر صورت اینا برا شما رای نمیشند (4184293) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۵:۰۰:۴۱
چون فرماندار دو کلمه رکیک در صحبت با وزیر محترم بکار بردند (4184384) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۲۰:۵۷:۴۵
من هم میگم حتما وزیر دلیلی داشته اینطور عصبانی شده (4184911) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۶:۱۹
قابل توجه آنهایی که دولت قبل را دروغگو مینامیدند !!!! (4184163) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۰:۴۷:۴۳
گناه این دولت ،گناه دولت قبل رو پاک میکنه؟عجب استدلال محکمی (4185147) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۰:۴۹:۴۸
عذرخواهی چیه آقای وزیر یکم مرد باش برو از قالیباف یاد بگیر مثل شیر ایستاد نه بابت املاک نجومی،نه بابت پلاسکو و نه بابت استخدام نجومی عذرخواهی کرد (4185148) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۶:۵۲
احتمالا فرماندار بدره با اعلام رضایتش، بعدا پیشرفت کاری خوبی کنه. (4184165) (alef-13)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۷:۳۹
برنامه ثریا که شاید جزو معدود برنامه های منتقد عملکرد دولت و به خصوص وزارت بهداشت بود بخاطر انتقاد به همین وزیر، تعطیل شد، حالا همین وزیر میاید فحاشی میکند بعد با یک نمایش کمدی، مثلا عذرخواهی میکند در حالیکه بیشتر به نظر این فرماندار است که ترسیده و عذرخواهی میکند و میگوید چاکرم و نوکرم !!!!! الف بخاطر عدالت منتشر کن. (4184167) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۷:۵۳
برخورد این وزیر در برنامه ثریا هم جالب نبود. (4184168) (alef-13)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۲۲:۰۵
جناب فرماندار ماندنی شد. (4184179) (alef-13)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۲۴:۵۸
آقای فرماندار، چرا اجازه ندادی آقای هاشمی درست و درمان از شما عذرخواهی کند؟ توهین به شما توهین به مردم بود. شما باید سکوت می کردید و اجازه می دادید جناب وزیر با کمال تواضع از شما و جایگاه شما و مردم شما عذرخواهی کند. (4184186) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۱:۳۱
الان کی داره از کی عذرخواهی میکنه؟؟؟؟ (4184195) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۱:۳۳
خوش قلبی آقای وزیر و ارادت فرماندار ستودنی است.انشالله این ملت با این روحیه جوانمردی و گذشت از جانب دولتمردان و بزرگواری مردم تا ابد پاینده باد. (4184196) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۵:۳۴:۰۱
پس تکلیف خواسته مردم چی شد,کا کشک (4184463) (alef-3)
 
صفا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۳:۰۷
راست میگی بیشتر فرماندار که داره عذر خواهی میکنه. فکر کنم قبلش با هم هماهنگی کرده اند! (4184204) (alef-13)
 
ف.خ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۴:۱۱
آقای دکتر قاضی زاده هاشمی از دلسوزترین، زحمتکش ترین و فعال ترین اعضای کابینه آقای روحانی هستند. سطح انتظارات و توقعات همه بسیار بالا است و به خود ایشان هم تهمت و بی احترامی و توهین فراوان شده است و ایشان سعه صدر نشان داده اند. لطفا بزرگنمایی و جنجال رسانه نکنید. (4184207) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۱:۳۹
جدال لفظی بین دو نفر که اتفاقا هر دو از کارکنان دولت محسوب میشن چیز عجیبی نیست، هرچند که نباید لحن توهین آمیز به خود بگیرد.
نکته حائز اهمیت این هست که اکثر رسانه ها و مردم بدون اینکه از قبل و بعد مکالمات فیلم پخش شده اطلاعی داشته باشند یک سویه به قضاوت می نشینند و از جدال لفظی دو نفر که از لحاظ حقوقی جنبه شخصی داره و در حدی نیست که بشه درباره جنبه عمومی اون صحبت کرد فاجعه درست میکنند. (4184227) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۳:۴۱
همین که فرهنگ عذرخواهی کم کم داره جا میفته تو کشور خودش پیشرفت بزرگی است (4184234) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۴:۴۱
وزیر مربوطه ظرفییت اینهمه بزرگی و محبت مردم را نداره و بالاخره ذات واقعیش را نشان داد شاید ایشون پزشک خوبی باشند ولی انسان خوبی نیستن
دکتر شدن چه آسان آدم شدن محال است (4184240) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۴۵:۰۳
وزیر محترم بهداشت بنده هم از ابتدا فکر میکردم که جنابعالی آدمی پیگیر و منصف در حوزه سلامت و بهداشت در بدنه دولت هستید اما هنگامیکه برای پرداخت هزینه جراحی (سه سال پیش) در بیمارستان متوجه شدم که با حضور شما در دولت تعرفه های بیمارستانی تا سه برابر افزایش یافته و در عوض ویزیت فوق تخصصی از 45 هزار تومان به 40 هزار تومان کاهش یافته دریافتم که چگونه با پنبه سر می برید! چرا پزشکان در مراکز استانها و شهرهای آباد در این مرز و بوم میلیارد میلیارد پول پارو می کنند و خطاها و طبابت های نابجای آنها هم هر روز رو به افزایش بوده و به جایی هم پاسخگو نیستند چون هم خاطی هستند و هم عضو محکمه و هم دادستان! چرا این افراد نباید در شهرستانهای محروم خدمت کنند؟ چرا مردم این مرز و بوم در مناطق دور افتاده باید محروم از تجهیزات پزشکی باشند؟ چرا همیشه طلبکار هستید و با لحن بی ادبانه سخن می گویید؟ امیدوارم از شما و امثال شما در دولت آینده استفاده نشود. (4184243) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۵:۰۶:۴۸
هموطن عزیز، آن کاهش پرداختی شما از 45 هزار تومان به 40 هزار تومان برای سرپوش گذاشتن روی افزایش چشم‌گیر ویزیت است، یعنی باقی مانده ویزیت که سه برابر شده از بودجه کشور پرداخت می‌گردد که در مجموع سالیانه 10 هزار میلیارد تومان از پول یارانه بابت گل‌کاری این جناب روانه جیب پزشکان می‌شود. به واقع با پنبه سر می‌برند. (4184394) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۳:۵۸:۴۳
صوت توهین رو هم بگذارید (4184275) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۴:۰۰:۲۲
این رفتار و گفتار ماهیت کل دولت و اصلاحاتیاست نه صرفا ایشون (4184279) (alef-13)
 
ب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۴:۰۸:۲۱
مدیران متکبر همه چیز شما از مردم است از خدا نمی‌رسید از مر دم بترسید ...مردم نبودند شما هیچ بودید ... (4184291) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۴:۲۴:۳۳
بنده خدا رییس جمهور خودش هم اطلاع چندانی از عملکرد ایشان نداشت، صدمه ۸۰۰۰ میلیاردی اقدامات این وزیر به کشور، ورشکستگی سازمانهای بیمه گر، رانت پزشکی، کاهش تعداد پذیرفته شدگان دستیاری، کمبود پزشک متخصص و کارانه های میلیونی و میلیاردی نتیجه سیاستهای غلط ایشان بود
جالب اینکه همین وزیر تا اتفاقی می افتد راه بیوت مراجع را در قم در پیش میگیرد، فردا منتظر حضور ایشان در منزل یکی از مراجع باشید (4184322) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۴:۴۶:۲۳
نباید از شیطنت پخش کننده فیلم هم غافل شد که قبل از عصبانیت وزیر را پخش نکرد چون معلوم نیست به وزیر چه چیزی گفته شده. شاید اگر همه ما در اون شرایط بودیم بدتر ازین برخورد میکردیم. (4184359) (alef-13)
 
انتي وزير
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۶:۱۲:۰۷
جناب دكتر هاشمي وزير ملت نيستن، وزير پزشكان هستن. به ياد دارم در سفري كه به جنوب و بندرعباس داشتن، هنگاميكه دانشجوها ازشون سوال كردن كه چرا به پزشكان حقوقهاي كلان ميدن درحاليكه مهندسان و دكترهاي غيرپزشكي حقوقهاي بخور نمير، ايشون با لحني مغرورانه گفتن حرفه پزشكي با هيچ رشته اي قابل مقايسه نيست!!!! (4184547) (alef-13)
 
یار اعتدال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۶:۲۴:۳۲
عکسی که به عنوان واکنش اینستاگرامی وزیر امور خارجه پخش کردین مربوط به یک پیج طرفدار ایشون هست و از صفحه رسمی آقای ظریف نیست. اینکه عمدی بوده یا سهوی مهم نیست ولی مگر دروغ گناه کبیره نیست؟ این رفتار رسانه ای شما درست نیست. (4184566) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۷:۱۶:۴۶
سوال اینجاست چرا فرماندار باید بقول خودش 20 دقیقه از وزیر تعریف و تمجید کند.
کجایید ای شهیدان خدایی؟ (4184622) (alef-3)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۹:۲۲:۰۹
آدمیزاد است دیگر گاهی از کوره در میرود! وقتی تا به حال سابقه نداشته مشخص است که اتفاقی بوده است و قابل گذشت. (4184820) (alef-13)
 
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۱۹:۵۱:۰۵
کسی اینجا ماست داره ؟
میخوام ماست مالی کنم دیوار رو ! (4184847) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۲۰:۱۳:۴۷
بنا به گزارشها وزیر بهداشت به فرماندار شهر بدره توهین کرد. این توهین زمانی آغاز شد که سیروس مرادحاصلی مشکلات حوزه بهداشت و درمان را مطرح کرد، وزیر بهداشت هم گفت: شما بیخود می‌کنید حرف مفت بزنید مگر شما امام جمعه اید که حرف بی‌ربط بزنید؟! و در پاسخ فرماندار مبنی بر این‌که من نماینده مردم هستم گفت: غلط میکنی نماینده مردم باشی- بیشعور. (4184869) (alef-13)
 
مدیری
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۲۱:۱۸:۴۹
باید فقط تاسف خورد وبس
رفتار فرماندار چاپلوسانه است. این وزیر گویا تافته جدا بافته است بابا بهتره کمی به وظایف اصلیت که دوا ودرمان این ملت بدبخت است توجه کنی از زمان وزارت این وزیر وضع بهداشت ودرمان خرابتر شده وهزینه های درمانی چندین برابر، مردم دیگر توان پرداخت ندارند کیفیت خدمات هم بشدت افت کرده مرگ ومیر در اثر اشتباهات پزشکان بالا رفته کسی هم بفکر نیست خدا بفریاد این مردم برسد (4184934) (alef-13)
 
از سار کاشان
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۲۱:۴۲:۴۸
عده ای با شیطنت به دنبال لجن پراکنی و ... هستند
اخلاق وزیر و فرماندار کاملا اسلامی و انسانی است .
همه ما گاهی تند می شویم اما معذرت خواهی در پی آن نداریم (4184965) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۳ ۲۳:۱۴:۳۳
کسی که در طول سالیان وزارت بسیاری را مجانی جراحی کرده است در حالی که نه ایشان قرار است کاندید مجلس یا.... شوند اینکار را فقط از روی انسانیت انجام داده اند و شاید در کشورهای جهان اینگونه انسانهایی که ددر مقام وزارت دست به کارهای بشر دوستانه بزنند بسیار اندک است چگونه چشم اهالی بدره و بعضی از رسانه هارا بر اینگونه اعمال خیرخواهانه بسته است و حال با توجه به کارهای خود دوباره در مورد خود قضاوت کنیم و شرم وحیا را همیشه در قضاوتهایمان کنار نگداریم (4185068) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۱:۰۲:۳۱
الان دقیقا کی از کی عذرخواهی کرد؟

این فرماندار بود که از وزیر عذرخواهی کرد!!! (4185155) (alef-3)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۱:۰۳:۵۷
وزیر بهداشت تنها فردی که به تمام استان ها و شهرستان ها و بخش ها سر میزنه و از نزدیک مشکلات و کمبودها رو میبینه ولی عده ایی دنبال سوءاستفاده هستند و توقعات بی جا و نادرستی را مطالبه میکنن و متاسفانه فرماندار اینطور رفتار میکنه که وزیر مقابل مردم نشان بده ..... (4185157) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۷:۳۰:۵۱
در صحبت های آقای وزیر می شنویم که به طرف مقابل می گوید که، شماکه دیشب در جلسه حضور داشتیم و راحع به موضوع صحبت کردیم. این گفتگو می رساند که هدف طرف مقابل چیز دیگریست . (4185268) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۸:۴۶:۲۵
دوستان هممون ايراني هستيم.درسته؟پس همه دقايق فرهنگيمونو ميشناسيم.بعضي از صحبت دوستان توي کامنتهاي بالايي جوريه که آدم فکر ميکنه اينجا کاناداست.براي کوبيدن دولت از راههاي ديگه اي استفاده کنيد.اين جواب نميده. (4185369) (alef-13)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۰۸:۵۲:۴۸
این مودب ترین و تحصیلکرده ترین وزیر این دولت بود که این شد کارش
یعنی انقدر فشار روش هست که این جور از کوره در میاد
خوب حالا چه باید کرد :
1- مردم محترم لطفا مطالبات نداشته باشید تا همه خوشحال باشیم و از کوره در نریم
2- وزیر جان وقتی خسته ای خوب یازدید رفتنت و تبلیغات برای دوره ی بعدی خودت و دولت محترم رو به وقت دیگری موکول کن لطفا
3- فرماندار عزیز نمکدون نشکن همه چیز که خوب هست خوب تر ببین مگه دوست نداری بازم فرماندار باشی، نکنه تو هم میخوای کاندید شی ها !!!!!!!!!!!! (4185383) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۱:۱۶:۳۹
همه ما ایرانیها فحش دادنمون ملسه ، خوب ایشون از ماست ، ولی کدام یک رفتیم عذر خواهی کردیم ؟ تازه اون وزرایی که از بابک زنجانی حمایت کردند و پول مردم بالا کشیدن کجان ؟؟؟ (4185632) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۲:۱۶:۳۶
درس بگیر دیگر سفر های تبلیغاتی نرو (4185753) (alef-3)
 
ساوالان
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۳:۱۹:۱۱
این که آقای وزیر تو سمتشون خوب کار کردن رو باید کارشناسان بهش بپردازنذ . چیزی که میخوام بگم شاید باورتون نشه روز 13 آبان سال 93 بود من تو خوابگاه فردوسی که نزدیک به سفارت آمریکا هم هست داشتیم آماده میشدیم بریم دانشگاه یهو دیدیم تو خیابون چند تا ماشین سیاه خیابون رو کرفتند یه عده پیاده شدن بعد همین وزیر محترم شومن وسط اونا مثلا که تو راهپیمایی شرکت کرده چند قدمی رو حرکت کرد و ازش فیلم گرفتن بعد همشون ماشینارو سوار شدن و رفتن. همین فرماندار که داشت مشکلات یه شهر رو به وزیر اطلاع میداد هرچند ناراحت کننده باشه ولی وزیر باید سعه صدر داشته باشه. حالا دیده صداش تو فضای مجازی پخش شده میخواد معذرت خواهی کنه وگرنه فرماندار اخراج میشد. (4185843) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۵:۰۶:۲۷
زنده باد وزیر خدمتگزار که عذر خواهی کرد

حضرات دلواپس و جریان ساز بی کار می شوند!

ضمنا در مکالمه باراها ایشان می گویند من اول باید عدرخواهی کنم و در آخر می گویند جبران می کنم. (4186020) (alef-13)
 
علمدار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۱۶:۰۳:۰۷
این صندلی ریاست چیه که ادمارو به هر کاری وا میداره
فرماندار برا حفظ میزش متوسل به عوام فریبی میشه و علیه ولینعمتش اقدام میکنه
وزیر برا حفظ میزش حرف حقش رو بس میگیره و عقب میشینه
اونوقت شما فکر میکنید اینا میخوان را امام روح ا.. رو برن عمرا (4186124) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۰:۲۷:۳۴
شما که نظر قبلی منو چاپ نکردید. چیز خاصیم نگفته بودم در مورد دورویی اکثر مسئولای کشور علی الخصوص این وزیر بهداشت گفته بودم . جانب انصاف رورعایت میکردید. خداحافظ الف (4187597) (alef-13)
 
س.م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۹:۳۷:۱۹
شاید صحبت من کمی بی ربط به نظر برسه ولی دوستانی که مطرح می کنند رفتار وزیر توهین به مردمه و چند کامنت مبنی بر بیشعوری مردم ذکر شده بود باید خدمتتون عرض کنم اگر ما بیشعور نبودیم با وجود بی حرمتی وحشتناک کشور هایی مثل ترکیه که پر از تحقیره وهمین اواخر با کتک از ما پذیرایی شد یا رفتار امریکا در قبال ایرانیها وعکس العمل ما در قبال ان با مقایسه رفتار چینی ها و...ورفتار عربستان ودیگر کشورها اینقدر حریص وخواهان رفتن به این کشورها نبودیم واز حیثیت یک ایرانی دفاع می کردیم.

هر انسانی در هر جایگاهی رفتار ناپسند داره وزرا همامامزاده نبوده ومستثنی نیستند

نه اینکه اینجا همه به هم احترام تام می گذارند که اینقدر بهشون بر خورده ...

بعد نیست مقایسه ای بین وزرای بهداشت از بعد انقلاب تا الان داشته باشیم وبعد قضاوت کنیم ویک رفتار باعث بشه همه خدمات وزیر محترم نادیده گرفته بشه....

در دوره های قبل کدام مسئول در قبال خطاهایی که کرد وباعث نابودی خیلی چیزا شد عذرخواهی کرد یا جواب داد؟

دوستا جوری تحلیل می کنند وحرف میزنند انگار دیروز وارد خاک ایران شدند.... (4188499) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۰:۲۸:۰۹
انگار دلواپسان خیلی فعال شدند در سایت .نزدیک انتخابات و خراب کردن دولت . اقای هاشمی بسیار انسان خوب و با وجدانی هستند و اقای فرماندار تازه یادش افتاده من کمبود دارند؟ تو این چند سال کجا بوددد؟ (4188566) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.