نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463524
جمله‌ای که شرکت اسنپ را به خاک سیاه نشاند
بخش دانش و فناوری الف،29 فروردین 96
برنامه اسنپ چت این روزها با واکنش منفی کاربرانش مواجه شده، زیرا ادعا شده که مدیر عامل اسنپ شرکت طراح این برنامه گفته است که این برنامه فقط برای پولدارهاست.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
به گزارش خبرگزاری فارس، اسنپ چت رسما بیان چنین جمله‌ای توسط مدیر خود Evan Spiegel را تکذیب کرده است.

اما برخی منابع خبری و کاربران شبکه‌های اجتماعی مدعی هستند که وی تصریح کرده اسنپ برنامه‌ای برای استفاده پولدارهاست و او قصد ندارد دامنه استفاده از این برنامه را به کشورهای فقیری مانند هند و اسپانیا بکشاند.

منشاء افشای این جملات اسناد دادگاهی مربوط به سال 2015 است. بر طبق اسناد این دادگاه که در شکایت فردی به نام آنتونی پامپلیانو مدیر رشد و توسعه وقت اسنپ چت ثبت شده، رییس این شرکت در سپتامبر سال 2015 و در گفتگوی خود با پامپلیانو تصریح کرده که اسنپ قرار نیست در کشورهای فقیر به کار گرفته شود و برای افراد پولدار است.

جنجال بر سر این موضوع باعث شده که کاربران با مراجعه به سایت‌ها و بازارهای آنلاین رتبه بندی App ها نمره‌های بسیار پایینی را به اسنپ اختصاص دهند و در نقدهای خود در مورد این برنامه به شدت از مدیر عامل آن به خاطر دیدگاه هایش انتقاد کنند.

در مقابل سخنگوی اسنپ این ادعاها را مسخره توصیف کرده و افزوده این برنامه برای بارگذاری رایگان در سراسر جهان در دسترس است و جملات ادعا شده توسط یک کارمند سابق ناراضی بیان شده اند. ما برای اعضای اسنپ چت در هند و دیگ نقاط جهان احترام قائل هستیم.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+شرکت اسنپ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۹:۳۸:۰۰
خیلی هم خوب ارزونه. اتفاقا برای ما قشر متوسط خوبه (4267118) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۰۱:۵۰:۰۷
خدا شفا بده!!! (4267797) (alef-3)
 
هما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۰۰:۲۰:۴۵
ما پولداریم و اسنپ هم خیلی خوب است. (4267705) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته