توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504627
خوشحالی بازیکنان الاهلی از کسب تساوی برابر پرسپولیس
بخش ورزشی الف،1شهریور96
بازیکنان الاهلی از کسب تساوی برابر تیم فوتبال پرسپولیس راضی هستند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
به‌ گزارش ‌ایسنا، جدال حساس تیم فوتبال پرسپولیس برابر الاهلی در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برنده نداشت و بازی با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

تساوی در دیدار رفت که تیم فوتبال پرسپولیس میزبان آن بود باعث خوشحالی بازیکنان الاهلی شده است و آنها امیدوار به صعود تیم خود هستند.

صالح العمری بعد از بازی، گفت‌: برای پیروزی به میدان رفته بودیم و از انگیزه بالایی هم برخوردار بودیم. بر این باورم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و با این نتیجه امیدوار به صعود هستیم. نتیجه‌ قابل قبول است.

باسم عطاءالله، سنگربان الاهلی هم، گفت‌:  ما می‌توانیم به جمع چهار تیم راه پیدا کنیم. در دیدار برگشت به اذن خداوند هواداران خود را شاد خواهیم کرد.

محمد آل فتیل، دیگر بازیکن الاهلی از هواداران تیمش خواست تا در دیدار برگشت به حمایت از تیم محبوب خود بپردازند و گفت که الاهلی با این نتیجه‌ به دور بعد صعود خواهد کرد.

سلمان موشر، دیگر بازیکن الاهلی هم گفت‌: تساوی برابر تیم فوتبال پرسپولیس نتیجه‌ بدی برای ما نیست و می‌توانیم با شکست دادن نماینده ایران در دیدار برگشت به دور بعد راه پیدا کنیم.
 
کلمات کلیدی : باشگاه پرسپولیس+باشگاه الاهلی عربستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.