نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404123
جزئیات انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران/ عدم موافقت دانشگاه مبدا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۸
رئیس دانشگاه تهران گفت: برای انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران باید دانشگاه خواجه نصیر موافقت خود را اعلام کند که تاکنون این دانشگاه با این انتقال موافقت نکرده است.

محمود نیلی احمدآبادی در گفتگو با مهر گفت: زنگنه عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر است که به عنوان عضو هیات علمی وابسته انستیتو نفت دانشگاه تهران نیز فعالیت می کند.

وی افزود: باتوجه به اینکه انستیتو نفت دانشگاه تهران درخواست استفاده از توانایی وی را دارد، موضوع انتقال وی به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه تهران مطرح شده است.

رئیس دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: رشته وزیر نفت در حوزه عمران است اما باتوجه به اینکه در زمینه نفت تخصص دارد، انستیتو نفت دانشگاه تهران درخواست استفاده از توانایی وی را دارد.

رئیس دانشگاه تهران اظهار داشت: انستیتو نفت دانشگاه تهران یک موسسه مشترک میان دانشگاه تهران و وزارت نفت است که استراتژی های نفت و مهندسی نفت کشور را دنبال می کند.

نیلی احمدآبادی تاکید کرد: زنگنه یکی از صاحب نظر ترین افراد در حوزه نفت است بنابراین می توان از این تخصص استفاده کرد.

وی گفت: انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران منوط به موافقت دانشگاه خواجه نصیر است که این دانشگاه تاکنون موافقت خود را برای این انتقال اعلام نکرده است.

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت که با مرتبه مربی در گذشته به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر مشغول به فعالیت بوده است درخواست انتقال به دانشگاه تهران و فعالیت به عنوان عضو هیات علمی این دانشگاه را دارد.
 
کلمات کلیدی : وزیر نفت، زنگنه
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۸ ۱۵:۳۴:۳۰
زنگنه قوي ترين وزير تاريخ معاصر ايران در حوزه نفت و انرزي هست ،كارشكني براي استفاده از تخصص ايشان در دانشگاهها با اغراض سياسي چه معني دارد؟؟ (3979368) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.