توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419929
خاطره ناراحت کننده دستیار دایی از ماچادو در ایران
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
ژلکو میاچ درباره درگذشت ماچادو با رسانه های کروات به صحبت پرداخت و خاطره‌های ناراحت‌کننده‌ای را به زبان آورد.

به گزارش خبرگزاری ورزش کرواسی، ژلکو میاچ دستیار سابق علی دایی در پرسپولیس و صبا، درباره فوت ماچادو در حادثه سقوط هواپیمای اعضای تیم چاپه‌کوئنسه در کلمبیا گفت: واقعا از شنیدن این خبر شوکه شدم. او بازیکن بزرگی برای صبا بود و بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشت.  او بازوبند کاپیتانی تیمش را در برزیل به بازو می‌بست. وقتی در پایان فصل در جایگاه هفتم قرار گرفتیم، او را به باشگاه هایدوک اشپیلت پیشنهاد دادم ولی در روزهای آخر و قبل از اینکه این انتقال نهایی شود او به من گفت دوست دارد در کشور خودش فوتبال خود را ادامه دهد. او به من گفت شاید در پنجره نقل و انتقال بعدی این کار را انجام دهد ولی دیگر تمام شد. 

میاچ ادامه داد: وقتی در صبا قم بودیم، سه ماه با هم در یک هتل زندگی کردیم و خیلی دوستان نزدیکی برای هم بودیم. بیشتر وقت‌ها وقتی در قم نبودیم، در یک کافه همراه برانکو و لوکا ماریچ و دیگر کروات های لیگ ایران بودیم. یک خاطره دیگر که از او دارم این بود که در جشن تولد یک سالگی دخترش حاضر بودیم و آن را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم. آنجا فهمیدیم که همسرش باردار است و الان تراژدی خیلی بدتر شده است. نمی‌دانم چطور شده بود که خیلی دوست داشت به برزیل برگردد و در کشور خودش فوتبال خود را ادامه دهد. تیم های زیادی به دنبال جذب او بودند ولی قسمت بود که او به کشور خودش برگردد و این اتفاق رخ دهد.
 
کلمات کلیدی : ماچادو +سقوط هواپیما+علی دایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.