توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451923
عکس سلفی با درگذشتگان از طریق اپلیکیشن With Me
بخش دانش و فناوری الف،17 اسفند95
یک شرکت از کره جنوبی اپلیکیشنی ساخته است که به کاربران خود امکان سلفی گرفتن با هر فرد اعم از اشخاص مرده و یا مشهور را داده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
به گزارش کلیک، شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن به نام ELROIS ، برای اپلیکیشن خود به  “With Me” تنها به اسکن ۳D از چهره هر فرد نیاز دارد. در واقع، اپلیکیشن With Me امکان احیاء دوباره ی تصویر اشخاص را می دهد و به آن ها اجازه واکنش نشان دادن به آنچه که می گویید و حرکت در پیرامونتان را می دهد.

نکته ی جالب در مورد  اپلیکیشن  With Me صراحتا ساخته شده تا بتواند تصاویر را از نو خلق کرده و همچنین تصاویری با اشخاص موردعلاقه اما درگذشته تان ثبت کنید. آنان گفته اند با این اپلیکیشن کاربران قادرند تا به یک راه غلبه بر قلب های شکسته شان و سرگرمی با اشخاص مرحوم موردعلاقه شان دستیابی پیدا کنند.

سازندگان اپلیکیشن گفته اند به ساخت اسکن های ۳D آواتار افراد گفته شده است. این مدل ها سه بعدی بوده و به صورت متحرک ارائه می شود. با استفاده از فناوری مدل های سه بعدی آن ها قادرند به گفتگوها واکنش نشان داده و در پیرامون حرکت کنند.

شرکت کره ای  سازنده ی این  اپلیکیشن از این امر جهت ساخت آواتارها برای کاربران خود خوشحال است. این آواتارها می توانند اشخاص خانواده، دوستان و یا حتی افراد مشهور باشند. آواتارها قادرند کارهای شگفت انگیزتری هم بکنند. به طور مثال، اگر شما به آن ها بگویید “دوستت دارم!” واکنش مشابه نشان می دهند. آن ها نگاه ها، رفتارها و حالات دیگری به نمایش بگذارند که شاید این برای افراد موجب تسلی خاطر باشد.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+عکس سلفی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.