توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412926
حکم صالحی امیری برای "عارف نیا"
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۲
در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی منصوب شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «امین عارف نیا» را به عنوان مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی منصوب کرد.

متن حکم سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به امین عارف نیا به شرح زیر است:

نظر به شایستگی، تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی» منصوب می شوید. امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه امکانات موجود، در زمینه هماهنگی امور مربوط به دفتر وزارتی، تعامل و همکاری موثر با معاونت ها، سازمان های تابعه، مدیران کل ستادی و استانی و موسسات وابسته، ابلاغ قوانین، مقررات و بخشنامه ها، پیگیری دستورات و مصوبات و تهیه گزارش های لازم از فعالیت ها و نظارت بر انجام مکاتبات، اسناد و سوابق حوزه وزارتی موفق و موید باشید.

یادآوری می‌شود، پیش از این عارف نیا، مشاور رییس سازمان و مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران بوده است. از جمله سوابق وی می‌توان به ریاست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مشاور دوره سوم شورای اسلامی شهر تهران و عضویت در ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد.

بنا بر این گزارش، پیش از این سید محمدرضا موالی زاده عهده دار این مسئولیت بود که در حکمی جداگانه به عنوان مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.
 
کلمات کلیدی : صالحی امیری + وزارت ارشاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.