نظر منتشر شده
۴۴۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 376620
جلیلی در مسجد لولاگر:
می گویند قرار است همه چیز و مشکلات بانکی حل شود، پس چرا حل نمی شود؟
بخش سیاسی الف، 7 مرداد 95
با اجرای برجام هنوز تحریم‌ها و موانع بانکی لغو نشده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۷
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: می‌گفتند با اجرای برجام تحریم‌ها لغو و موانع بانکی برطرف می‌شود، پس امروز با گذشت ۶ ماه از اجرای برجام باید چرخ تولید و صادرات شتاب گرفته باشد، اما چرا آمار این نیست؟

به گزارش فارس،سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در یادواره شهدای بسیج مسجد لولاگر که چهارشنبه برگزار شد، با بیان اینکه وقتی مقاومت پشت خیمه دشمن در جنگ های ۳۳ روزه و ۲۲ روزه به پیروزی می رسد، خوارج زمان به کمک رژیم صهیونیستی می آیند، اظهار داشت: در این فضا رژیم سعودی، دموکراسی را سرنیزه می کند و اشعری ها نیز دچار تردید می شوند.

جلیلی افزود: وقتی انقلاب توانایی خودش را در دفاع مقدس و مسایل مهم راهبردی نشان می دهد همان زمان کسانی از درون فریاد نمی توانیم سر می دهند.

دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشورمان در ادامه تصریح کرد: وقتی دشمن عاجزانه اعتراف می کرد عقربه پیشرفت هسته ای ایران تندتر از عقربه فشارهای ماست و دیگر ابزاری برای فشار نداریم عده ای صحبت از تردید در فایده انرژی هسته ای می کردند.

وی در بیان مصداقی دیگر از اهل تردید گفت: زمانی که جنگ سوریه شروع شد خیلی ها آن ابتدا دچار تردید شدند که باید به سوریه کمک کنیم یا نه، ولی جوانان مدافع حرم و بصیر ما در این مسیر تردید به خود راه ندادند، نترسیدند و آن حماسه های بزرگ را خلق کردند.

جلیلی ادامه داد: وقتی در کنار منابع عظیم خدادادی، نیروی انسانی جوان و تحصیلکرده شما به مرحله شکوفایی می رسد عده ای در همان موقع صحبت از واردات مدیر می کنند و توانایی ملت را در حد آبگوشت بزپاش ارزیابی می کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه افراد نباید ضعف و ناتوانایی های خود را به یک ملت رشید انتساب دهند، گفت: افرادی به جای رفع ضعف های خود آدرس غلط می دهند.

جلیلی در بخش دیگری از سخنانش افزود: می گفتند با اجرای برجام تحریم ها لغو و موانع بانکی برطرف می شود پس امروز با گذشت ۶ ماه از اجرای برجام باید چرخ تولید و صادرات شتاب گرفته باشد اما چرا آمار خود شما این نیست؟

وی ادامه داد: چرا به بعضی کشورهای منطقه که امکان صادرات وجود دارد و رقبای ایران شما هم ضعیف شده اند، سهم ایران آنجا هم "تقریبا هیچ" است؟

وی با بیان اینکه فتنه و عقب نشینی در بستر ایجاد تردید در توانایی های ملت شکل می گیرد، گفت: دشمن میخواهد با ایجاد تردید ملت را از پیشرفت باز دارد.

جلیلی تصریح کرد: با اتکا به توانایی های ملت می توان با عزت و اقتدار گره ها و بن بست ها را در عرصه های مهم مثل گاز و نفت گشود.

این استاد اندیشه سیاسی اسلام در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: ان فی العدل سعه؛ کسانی که به دنبال گشایش هستند بدانند در ظلم گشایشی نیست.

وی در پایان تاکید کرد: اگر بی عدالتی و عدم توازن و تبعیض را در فضای جهانی به رسمیت شناختیم و گردن گذاشتیم در داخل هم همان توازن و بی عدالتی و تبعیض بازتولید خواهد شد. حقوقهای نجومی بی نسبت با تلقی ما از مناسبات جهانی نیست. بعضی خواهند گفت اگر دنیا کدخدا و رعیت دارد، چرا در داخل کدخدا و رعیتی نباشد؟ صاحبان حقوق های نجومی احساس کدخدایی دارند و صریحا خود را محق می دانند. این فرهنگ کدخدا پذیری است.

واشی سخنرانی جلیلی در مسجد لولاگر:
عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای در حالی امروز در مسجد لولاگر حضور یافت که حواشی آن چندان ارتباطی به اصل قضیه نداشت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران،حضور مردم نزدیک به ۱۰۰۰ نفر بود، میانگین سنی غالب حاضران بالا بود اما می شد در میان جمعیت، جوان هایی را هم دید.

*پس از اقامه نماز، نماهنگی با موضوع عملیات غرورآفرین مرصاد پخش شد.

*هوا گرم بود و همین طور به جمع اضافه می شد. مردمی که نتوانسته بودند به داخل شبستان مسجد بیایند، دم در و بعضا داخل خیابان هم ایستاده بودند.

*حجت الاسلام والمسلمین طالبی نیا امام جماعت مسجد لولاگر برای خیر مقدم به جلیلی پشت تریبون آمد. وی محور اظهارات خود را پیرامون برجام قرار داد و گفت: از برجام تومنی گیرمان نیامد و علاوه بر آن بودجه مساجد هم کسر شد. امیدوارم سال آینده فردی سر کار بیاید که بودجه مساجد را بازگرداند.

وی خطاب به حاضران گفت: دوز مسائل سیاسی را بالا نبرید. اجازه بدهید دکتر بصیرت ما را بالا ببرند. تا جایی که می شود، شعارها و تکبیرها را کم کنید!

*پس از آن مجری، عنان جلسه را به دست گرفت. وی فضای مراسم را هسته ای کرد و درباره شخصیت جلیلی گفت: آقای دکتر جلیلی در روزگاری که قحطی وجدان بود، اقتدار و پیشرفت ملت را پاسداشت. مجری مراسم با "پرجام" نامیدن برجام گفت: پرجام هیچ منفعتی برای ما نداشت.

*فضای مراسم، حسابی، هسته ای بود. نماهنگی با موضوعیت برجام پخش شد که در بخشی از آن، اظهارات دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا که گفت: من برجام را پاره می کنم و همچنین پاسخ قاطع مقام معظم رهبری که فرمودند: اگر آن ها برجام را آتش بزنند، ما آن را آتش می زنیم، آورده شده بود.

*کم کم سعید جلیلی خود را آماده حضور برای سخنرانی می کرد که فردی از میان جمعیت برخواست و شعری سرایید. فتنه گر و غارت گر هر دو شان از یک پیکر/ همیشه دشمن هستند آنها حتی با رهبر.

وی که بلند بلند با فریاد صحبت می کرد، فاز جلسه را به سمت انتخابات ریاست جمهوری کشاند و گفت: ان شاالله در ۲۹اردیبهشت ۹۶، کشور از دست فتنه گران و غارت گران رهایی پیدا کند.
۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۱۹:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۳ ۱۸:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۰۸:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ۱۶:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۰۰:۲۹
 
۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۲۱:۰۳
 
۱۳۹۴/۰۶/۲۴ ۰۹:۰۵
 
۱۳۹۴/۰۶/۱۶ ۲۳:۴۵
 
۱۳۹۴/۰۶/۱۰ ۱۱:۵۳
 
 
کلمات کلیدی : جلیلی+برجام
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۱۸:۰۹
چی شد؟ مگه تحریمها و...برات مهم هستن؟ اگر مهمن په چرا هی قطعنامه میگرفتی؟ (3850193) (alef-13)
 
مشکین نقاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۳۲:۰۹
"باج ندادن با تحریم" بهتر است از "باج دادن با تحریم" (3851099) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۳۹:۲۸
خدا خیرت بدهد این باج دادن به قول شما به خاطر اون تحریمها بود تحریم شده بودیم صادرات نفت به 900 هزار بشکه رسیده بود در شرف صفر شدن و شروع جنگ بودیم با برجام مانع قطعنامه های بیشتر شدیم خیلی از تحریمها هم برداشته شد. صادرات نفت 0 میشد کارمندا حقوق نمیگرفتن راهی جز برجام ما نداشتیم ببم جان این کارای شما هم فرار به حلو هست مردم دارو نداشتم ادامه پیدا میکرد کل کشور فلج میشد شما به برنامه نفت در برابر غذای عراق رجوع کن ببین به چه وضعی افتاده بود. از سال 89 در رکود عمیق هستیم یه کم تفکر هم بد نیست بخدا (3851437) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۲:۱۶:۵۶
‌واقعا یک کم تفکر هم بد نیست، دوست عزیز ملت ایران هیچوقت در بن بست قرار نخواهد گرفت، که مجبور به کوتاه آمدن در برابر زور گویان بشود، ملتی که در تحریم ،صنعت هسته ای وموشک بالستیک می سازد، آیا قادر نیست نیازهای غذایی و دارویی و مایحتاجش را خودش تامین کند، صد البته که می تواند و این یک ادعا نیست این یک طرح علمی مورد اتفاق نظر همه اقتصادان هاست، به نام اقتصاد مقاومتی ، البته همت و تلاش می خواهد، اما یک مشت مسول، تنبل بی همت ، که حفظ پست های برایشان اهمیت اول است، خود را در بن بست می بینند و غیر از نفت فروشی کار دیگر بلد نیستند وقتی تحریم ها ایجاد شد خود را باختند و سر به آستانه کدخدا فرود آوردند، و برای توجیه کارشان که آبرویشان پیش ملت نروند این شعرها را بافتند، که اگر دنبال برجام نمی رفتیم مردم از گرسنگی می مردند، و جنگ میشد و با برجام سایه جنگ را کنار زدیم، از این چرت و پرت های بافتنی، بله امریکا وارد جنگ می شود اما با کی؟ و کجا؟ با عراق که نه مردمش و نه ارتشش با صدام بودند، و وقتی امریکا آمدصدام در سوراخ، مخفی شد و بعثی ها پا به فرار گذاشتند، امریکا با یمن می جنگد آن هم از هوا نه با انصارالله بلکه علیه مردم بی دفاع و کودکان معصوم ، ولی امریکا غلط می کند با ایران بجنگد، با کدام سرباز می خواهد با ایران بجنگد؟؟؟!!! با همان تفنگداران زبده نیروی دریاییش که توسط پاسداران شجاع ما اسیر شدند و مثل بچه پدر مرده از ترس گریه می کردند؟؟!!!! آیا این ترسوها سایه جنگ را روی سرما قرار داده بودند و جناب آقای روحانی سایه جنگ را با برجام برداشت؟؟؟!!! واقعا که بعضی ها عقل و فکرشان را دربست تعطیل کرده اند و هر شعر و قصه مسخره ای را باور و تکرار می کنند، برادر من مشکل مملکت ما پول نیست الآن بانک ها از کثرت نقدینگی دارند منفجر می شوند مشکل ما تحریم ها نیست، مشکل ما بی عرضگی و تنبلی و روحیه اشرافی و باند و جناح بازی مسولین است. تحریم واقعی را مسولین دارند انجام می دهند، از یک سو قیمت ها را بالا می برند و قدرت خرید مردم را پایین می آورند، از سوی دیگر، حقوق های نجومی و وام ها ویژه به مدیران و رییس بانک ها و بیمه ها و پزشکان و فوتبالیست ها می دهند و از یک سوی به بنگاه های تولیدی وام نمی دهند و هر روز چند کارخانه، و هزاران کارگر بیکار می شوند ، آری یک کم تفکر چیز خوبی است مشکل اینهاست سایه جنگ و شبیه سازی ایران به عراق و نفت در برابر غذا شعر و قصه است، (3853015) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۲۲:۰۰:۳۹
حاجی شما دچار توهم شدی اینکه پتانسل یه چیری رو داشته باشی یک جرفه و اینکه در عمل اونو داشته باشی یک حرفه
صادرات نفت ما داشت صفر میشد شما به من بگو در صورت صفر شدن صادرات از کدوم محل میخواستی بودجه کشور رو تامین کنی؟ وقتی که کارمندان حقوق نگیرن خرید هم نمیکنن و شرکتهای خصوصی هم درامدی ندارن که مالیاتش رو پرداخت کنن
اگر ما قادر بودین خودمون نیازهامون رو تامین کنیم ارزش ریال یک سوم نمی شد اون دوره ای که یک کشور تحریم بشه و خودش همه چیز لبسازه هم گذشته دوست عزیز
خودت هم بتونی همه جیز بسازی اینقدر گرون درمیاد که مردم باید هی تاوانش رو بدن
شما بهتره در افکارت تجدید نظر کنی ما یک نیمچه تحریم بودیم دارو داشت نایاب می شد خیلی از داروها گیر نمیومد اگر تحریم کامل میشدیم که دیگه واویلا بود بهتره بر اساس واقعیتها قضاوت کنیم نه بر اساس ارزوهامون
عراق سبیه ترین جامعه رو به ما داره و ما هم مثل عراق صادر کننده نفتیم نفت نباشه همون حمایت عراق اتفاق میفته (3855853) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۱:۲۵
فشارهای اقتصاد زیر سر امثال شماست کشور رو پرتگاه بردید ! (3851538) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۷:۱۶
اقتصاد در سایه امنیت و ارامش پیشرفت میکنه مثل سوئیس که 200 سال وارد هیچ جنگی نشده ! نه در سایه جنگ و درگیری با کل دنیا ! (3851553) (alef-3)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۴۰:۴۵
برادر من ، طیف وسیع و به هم پیوسته اصلاح طلب ها که بخشی اینور آب بودند و بخشی آنور آب طراح و پیشنهاده دهنده تحریم های فلج کننده به امریکا بودند و حامی تحریم برای فشار بر نظام جمهوری اسلامی بودند، و به پای جلیلی گذاشتند،همان طور که امثال صرافی های صدقی و فریدون و دختر و داماد صفدر حسینی دست به کار فروش دلارهای ۴۰۰۰ تومانی بودند اما به پای احمدی نژاد و جمشید بسم الله مادر مرده گذاشتند تحریم ها چه ربطی به جلیلی داره؟؟ جلیلی فقط گناهش این بود که در رآکتور اراک بتون نریخت، و فردو را تعطیل نکرد، وبا شعار توخالی آب و نان مردم را هم مذاکرات وصل نکرد و ۳ سال مردم در انتظار نتیجه ،،تقریبا هیچ ،، برجام نگذاشت، اگر مردم می دانستند نتیجه مذاکرات این است حتی ۲ میلیون نفر هم به روحانی رای نمی دادند. (3851582) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۰:۰۲:۱۳
شما واقعا دچار توهم هستی (3852563) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۴۱:۵۳
يك سخنراني جليلي، ذوق زده ها رو لرزونده!"! (3851800) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۲۱:۰۷:۰۵
بانک جهانی در گزارشی اعلام کرد:
آزادی ۳۰ میلیارد دلار از دارایی های مسدود شده ایران در قالب توافق هسته ای ایران و 1+5 (3853930) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۱:۰۱:۰۴
فلسفه بافی نکن! (3852623) (alef-3)
 
م
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۳۳:۰۶
دوره جلیلی :
تحریم 1- تحریم 2 - تحریم 3 - تحریم 4 ....
غنی سازی 3% غنی سازی 10% غنی سازی 20% غنی سازی 50% ...

دوره روحانی :
تحریم 4 - تحریم 4 - تحریم 4 - تحریم 4
غنی سازی 20% - غنی سازی 10% - غنی سازی فعلا تعطیل

کل ماجرا! (3851105) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۱:۴۲
حرف شما دقیقا از روی شکم سیری !در شرایطی که مردم زیر فشارهای اقتصادی بودند و بیکاری در کشور به شدت افزایش پیدا کرد و تورم به 40% رسیده بود شماها دنبال غنی سازی بودید ! (3851516) (alef-13)
 
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۲:۲۸:۵۴
تورم ۴۰٪درصد در پی افزایش نرخ دلار پدید آمد آنوقت جمشید بسم الله بیچاره را دستگیر کردند، اما از آنجا که خورشید برای همیشه زیر ابر نمی ماند حالا معلوم شده که جمشید بسم الله دستفروش دلار کنار خیابان بوده عوامل اصلی صرافان بزرگ از قبیل علی صدقی و حسین فریدون و فاطمه حسینی دختر صفدر حسینی و داماد صفدر حسینی بوده اند،، پول هاش گیراینها اومده ، فحش هاش گیر احمدی نژاد و جلیلی، می بینید چه شعبده بازی را جناب اصلاح طلب ها و اعتدالی ها راه انداخته اند!!!!! (3853027) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۰:۴۰
غنی سازی مهم تر بود یا تحریم ها ؟
غنی سازی مهمتر بود یا تورم 40% ؟
غنی سازی مهمتر بود یا بیکاری جوانان ؟
غنی سازی مهمتر بود یا فلج شدن اقتصاد ؟
غنی سازی مهمتر بود یا تحریم سیستم های مالی و بانکی کشور ؟
غنی سازی مهمتر بود یا فقر مردم ؟؟؟ (3851536) (alef-3)
 
محمد
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۳۱:۲۰
کامل نگفتی لیستت ادامه داشت
غنی سازی مهمتر بور یا آب اشامیدنی؟
غنی سازی مهمتر بود یا خوراک دام؟
غنی سازی مهمتر بود یا محیط زیست؟
غنی سازی مهمتر بود یا افتاب تابان ؟
لذا غنی سازی را تعطیل می کنیم...
خلاصه استدلال دولت و طرفدارانش (3851677) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۹:۰۱:۳۳
فعلا 30 میلیارد ازاد شده بسوزید کاسبان تحریم !! (3853612) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۴۶:۳۰
غنی سازی بهتر بود . چون آمریکائیها بخاطر همین غنی سازی میخواستند تحریمها رو بردارند . حالا دیگر غنی سازی نداریم و آمریکا هم احمق نیست که تحریمها رو بردارد . (3852022) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۱:۰۳:۴۰
پروفسور! آمریکا تحریمها را برای چی گذاشته بود؟ (3852625) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۶:۱۴:۱۹
اشتباهی مثبت دادم (3853299) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۳۶:۴۰
غنی سازی ایجاد اشتغال میکنه برای جوانان ؟ غنی سازی مشکل ازدواج جوانان رو حل میکنه ؟ غنی سازی تورم رو کم میکنه ؟ غنی سازی چیکار میکنه دقیقا ؟؟؟؟ (3851574) (alef-3)
 
محمد
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۳۴:۱۹
غنی سازی رو میدهند و باهاش افتاب تابان و اب و هوا می گیرند
فراموش نکنید چیزی که باعث شد دولت های غربی با مذاکره کنند پیشرفت همین غنی سازی بود (3851684) (alef-13)
 
بهنام
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۳:۲۱:۲۶
مذاکره کنند که تو ده پانزده سال برسیم به قبل از غنی سازی (3853105) (alef-3)
 
محمد
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۴۸:۴۶
اگر غنی سازی مهم نبود برای چی حاضر شدن تمام تحریم های ما را بردارند؟

اصلا برای چی فکر کردیم برای یک همچین چیز بی ارزشی این ها تحریم های ما را بر می دارند؟ (3851714) (alef-3)
 
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۶:۰۸:۳۶
الآن که غنی سازی نیست، دقیقا کدوم مشکل حل شده؟؟؟؟؟؟؟ (3853290) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۳۹:۱۳
فکر کنم شما اورانیوم میخورید تو آلمان ! (3851580) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۵۳:۵۹
نشستی تو یه کشور دیگه برای ما نسخه می پیچی.
الف برای چی اصلا نظرات این ادمهایی رو که دارن در یک کشور دیگه زندگی میکنن و نمیفهمن وقتی شیر روزانه گرون میشد یعنی چی، رو چاپ میکنی.
چرا یک نفر که کشورشو ول کرده رفته برای ما که دازیم با تحریم ها زندگی میکنیم نسخه میپیچه. (3851720) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۰۳:۴۳
اگر راست می گویید تشریف بیارید تو ایران زندگی کنید هرگز درک نمی کنی که همین چندسال قبل در زمان مسئولیت همین اقا صبح که می رفتی بازار بهت می گفتند قیمت الان.... یا الان و این جوک نیست واقعیت است برادر المان نشین (3851730) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۳۵:۲۲
برجامي ها و پدر معنویشان ,جرات مناظره با جليلي را ندارند، (3851114) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۴۳:۴۱
در کل سال 96 خودت را ضایع نکن, (3851806) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۴۸:۲۷
روحانی حقش بود که ضربه سنگینی از صهیونیست و آمریکائیها بخورد . موسوی و کروبی هم ضربه سنگینی خوردند . نتیجه اعتماد بدون مشورت و کوتاه آمدن بدون فکر و منطق همین است . ولی از اینسو ملت ایران و رهبری و همه کسانی که به آمریکا اعتماد نمیکنند پیروز شدند و برجام هیچ ضرری برای ملت نداشت و فقط باعث سقوط روحانی و طرفدارانش شد . (3852031) (alef-13)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۳:۲۶:۵۰
چوب لا چرخ گذاشتن را فراموش نكنند ،همه به فكر منافع جتاحى خود هستند (3852761) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۳۸:۵۰
اعتدال, چون از بی نتیجه بودن برجام اطمینان یافته, به دستاورد سازی رو اور ده مانند دور کردن سایه جنگ! و...., شما اعتدالی ها تحریم ها را لغو کنید, مردم با جنگ کنار می ایند,! (3851125) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۰:۰۲
این آقای جلیلی (تفکرش، حرفش، جهان بینیش و...) در ایران ۴ میلیون حامی دارد، بنابراین در جایگاه یک اقلیت بسیار بسیار ناچیز در مقابل ملت ایران در حالیکه میتواند آزادانه اظهار عقیده کند اما باید بداند قدرت القای تفکرش بر جامعه را ندارد. (3851130) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۵۹:۱۳
دقیقا! (3851480) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۰۷:۴۳
تفکر مقابل ایشون میگفت هم اقتصاد هم سانتروفیوژ برای همین مردم اونو انتخاب کردند. الان نتیجه اون تفکر شده رکود و بدون سانتیفیوژ با تحریم اضافه.
با این اوضاع قطعا رای اقای روحانی افت کرده به جیب کی ریخته بشه الله اعلم. اما شما مطمین باش ایشون دست کم 4 میلیون رای رو داره آیا اقای روحانی هم رای کافی رو داره؟ (3851509) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۳۷:۱۹
هزاران لایک
عالی گفتید مختصر و مفید
مرسی (3851576) (alef-3)
 
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۴۹:۲۸
لطفا بفرمایید تفکر بتون ریزی در رآکتور اراک و تعطیل فردو ، و فریب بد عهدی امریکا را خوردن، وفشار ایمیلی بر امریکا بعد از بی نتیجه بودن برجام، و ۳ سال شعار تو خالی و علاف کردن مردم، و پرداخت حقوق های نجومی به پزشکان و رییس بانک ها و مدیران، و کاهش افزایش سالانه حقوق کارمندان به ۱۲٪ درصد چند نفر طرفدار دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3851603) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۵۰:۰۷
بسیار بسیار ناچیز؟ اونی که کمتر از 51 درصد رای داشت 18 میلیون شد تعداد رای هاش. (3851606) (alef-3)
 
محمد
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۴۵:۲۹
عاشقتم
نه که روحانی 40 میلیون رای آورد
و شما یک ماه بعد از برجام! انتخابات مجلس را هم با امثال خانم حسینی بردید!
و الان عارف تو تمام انتخابات های مجلس رای اورد

و نه که دو انتخابات دهم و یازدهم رو هم شما با اقتدار بردید
و هرچی باقی مونده هم همش تقلب بود

ما 4 میلیون شما بیشمار
البته که سال دیگه نتیجه انتخایات را بازهم قبول نمی کنید (3851709) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۱:۳۶
برجام یک ساله شد ولی چیزی دست ملت را نگرفت. البته امتیازهای سنگینی به طرف‌های خارجی از جمله آمریکا داده‌ایم و آمریکا هنوز طلبکار است! مسئول تحمیل این همه هزینه سنگین به کشور کیست؟ و چه باید کرد؟ (3851137) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۲۳:۱۵
جناب برجام یک ساله شد... چه خبر از 800 میلیارد دلار؟! (3851927) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۴:۲۲
درود بر امير كبير ظريف كه براي ما در مذاكرات " هیچ " اورد! (3851144) (alef-13)
 
میلاد
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۳۲:۳۹
اره جلیل راه میرفت قطعنامه میگرفت.!شماها چیکار کردین کل دستاوردارو دادین تحریم گرفتین جاش. (3851261) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۲۳:۳۵
دستاوردها همان تحریمها بودند ! (3851380) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۷:۴۵
برجامي ها برگ برنده ها را دادند رفت, تحریم را هم حفظ کردند!!!!! (3851298) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۱۵:۰۹
این همون کاغذ پارها نیست ؟ این همون قعطنامه گرفتنای شما نیست آقای جلیلی ؟ یادت رفت قعطنامه گرفتن آسونه از قعطنامه بیرون اومدن ده ها سال طول میکشه (3851362) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۵۷:۵۱
جالبه که ایشون به تحریمها و مشکلات بانکی اشاره کرده اند اما اصلا اشاره نکرده اند که این تحریمها از چه دوره ای باب شد و حاصل مذاکرات چه کسی بود الزایمر سیاسی گرفتن ایشون
خب مومن اگر تحریمها و مشکلات بانکی و...بد است چرا این همه قطعنامه گرفتی و...؟ قطعنامه ها که کاغذ پاره بودن
ادم باید اخلاق داشته باشه و موضغش یکی باشه شما در یک دوره ای این تحریمها رو بی اثر میدنستید الان اومدین می فرمایید مهم هستن به فرض هم که مهم باشن اصلا اینها دوره خودتون درست شدن برادر من (3851619) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۱۷:۴۸
مگه وزیر دفاع اعلام نکرد برجام طبق نظر رهبری هم بوده و همچنین کسی حق نداره جلوتر از رهبری و نظام باشه ؟ (3851369) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۲۴:۰۰
ایشون هی غنی سازی را افزایش میداد و راکتور میزدو امتیاز جمع میکرد که دوستان برن یه جا بدن بره.
قطعنامه رو زورگورها پشت هم میدادن به خاطر اشوبی که حضرات سال 88 ایجاد کردند با دروغ بزرگ تقلب یازده میلیونی.
شماها که تحریما براتون مهمن در ظاهر، بگید دیگه چرا نه چرخ سانتریفیوژ میچرخه نه چرخ زندگی مردم؟! (3851383) (alef-13)
 
گنجی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۳۵:۴۴
در تحریم ها عوامل زیادی دخیل هستند

مهمترین عامل تحریم درخواست برخی از اصلاح!!! طلبان خائن از آمریکا و

طرف های غربی بود که از آنها در خواست کردند لطفا ما را تحریم کنید!!!! -

آنها در پاسخ به این سوال محرمانه آمریکایی ها که (ما برای شما چکار

بکنیم و چکار نکنیم ) نامه ای 13 صفحه ای نوشتند و این درخواست خیانت

بار را مطرح کردند

برخی ها دائم می گویند که احمدی نژاد قطع نامه ها را کاغذ پاره خواند و

باعث تحریم شد - این هم از بی انصافی های اصلاح !!! طلبان است


چرا که این حرف نظام است نه احمدی نژاد


هم مقام معظم رهبری و همه بقیه مسئولین و هم خود این آقای روحانی

مشابه چنین صحبت هایی دارند


مسلم است که یک کشور نمی توند بگوید آه اگر ما را تحریم کنید بیچاره می شویم و بدبخت می شویم و خواهش می کنیم ما را تحریم نکنید .

ولی این فرا فکنی های اصلاح!!! طلبان تا کی ادامه خواهد یافت مشخص نیست
جالب است که صاحبان فکر در مورد این خیانت های اصلاح طلبان کمتر به رویشان می آورند مثل اینکه باهاشون رودر بایستی دارند (3851975) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۵:۴۸:۲۳
ساختار کشور بر پایه های نا کار آمدی بنیان شده است. به همین واسطه، فساد سیستمی روی می دهد. اقتصاد دولتی-شبه دولتی عمده اقتصاد در برگرفته است. چون از روز اول خشت کج نهادند و حالا دیواری بزرگ شده ولی کج! بایست از نوسازی ساختاری کرد. از قانون اساسی و لاقل اجرای درست و کامل این قانون اساسی برای انتطباق نیاز روز. از جمله موضع مردم سالاری است. (3852782) (alef-13)
 
Switzerland
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۲۳:۵۷
خب شما که فرصت داشتی حل می کردی برادر. تا دست این افراد ناتوان نیفتد. (3850202) (alef-13)
 
محمد
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۳۶:۵۱
این ها ادعای حل کردن نداشتند
و پز با سوادی و عقل کلی نمی دادند
بعضی ها ولی می گفتند اگر آب و هوا می خواهید با برجام درستش می کنیم ...! (3851118) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۳۸:۴۷
نداشتند که پزشو بدن (3851579) (alef-3)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۲۲:۲۸
ادعای حل نداشتن په چرا رفتن مذاکره کردن و این همه تحریم بوجود اوردن؟ بعد با این تحریمها و صفر شدن صادرات باید چه میکردیم میشه بفرمایید؟ (3851756) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۰۰:۵۹
مرسی عزیز (3851485) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۲۵:۰۳
جناب جلیلی، فرضا برجام همینطوری که شما میگی، بالاخره این سندیه که جمهوری اسلامی پذیرفته و نه شما نه ترامپ نه هیچ کس دیگه نمی تونید بزنید زیرش. کسی باید بیاد جلو که برجام رو بپذیره. شما وقتی این سند رو قبول ندارید نمی تونید باهاش کار کنید و نمی تونید توقع رئیس جمهور شدن داشته باشید. نه شما اینجا و نه ترامپ اونجا. پس سخنرانی ها انتخاباتی رو رها کنید. (3850203) (alef-13)
 
فر از
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۴۱:۱۴
میتونه که پیگیر اجرای صحیح برجام باشد الان دولت از بس منفعل هست که جرات باز خواست طرف غربی را ندارد و قهرمان هسته ای و غیر هسته ای الان در باماکو مالی داره عزت به ایران میاره . (3851585) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۰۲:۳۸
احسنت. یک کلام ختم کلام. (3851726) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۲۵:۳۱
اگر بلدی خوب راه حل بده. (3850204) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۳۴:۲۵
سال قبل وقتی در مجلس با استناد به متن برجام گفت با این توافق ضعیف تحریمها باقی می ماند به او خندیدند، حالا کدخدا به همانها می خندد! (3850219) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۷:۲۱
سال اینده هر کی غیر از روحانی = تورم ، بدبختی ، قهر ، ۲ برابر و ۴ برابر اجناس ، هدیه دولتمردان جدید مردم ایران لطفا اگاهانه پای صندوق رای برویم (3851175) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۰۶:۰۶
سال آینده روحانی=تورم کم، بدبختی، قهر(به دلیل مسائل موشکی-حقوق بشر- چه میدونم مثلا طوفان گرد و خاک در ایران)، اختلاس ها و درآمد های میلیاردی ولی کاملا قانونی، فروش جنگل و خاک و هوا برای تامین حقوق کارکنان دولت، اضافه شدن چند تا سازمان و نهاد مثلا سازمان حمایت از حقوق پزشکان یا طرح ارتقا در آمد پزشکان (3851338) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۳۲:۰۹
نیست در دولت قبلی همه پاک بودند ! داستان فیش های حقوقی هم تماما سیاسی (3851561) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۱۶:۳۱
دقیقا اگه روحانی نبود احتمال جنگ نیابتی توی مرزهامون از چهار طرف بود (3851367) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۲۴:۵۴
اره تو راس میگی (3851386) (alef-3)
 
علوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۵۶:۰۹
با یک سخنرانی جلیلی ، این همه وحشت کردید؟؟؟؟!!!!!!! مگه نمیگید رای نمیاره فقط ۴ میلیون طرفدار داره، پس چرا اینقد نگرانید؟؟!!!! (3851615) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۰۳:۳۰
کی نگرانه؟ شما هم حرف یاد گرفتید؟ خوبه که شما ها اسم خودتون رو گذاشتید دلواپس. (3851729) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۰۸:۵۵
چون اوضاع رو میفهمیم پس نگرانیم (3851738) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۲۶:۲۸
علوی جان ... بیدار شو اخوی ! (3851938) (alef-3)
 
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۳۹:۵۲
یکی باید جنابعالی را ازخواب ۳ ساله برجامی بیدار کنه. (3851994) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۱:۰۰:۴۷
شما میخوای بیذار کنی؟ شمایی که 8 ستال تو خواب بودی و الان داری خمیازه میکشی؟! (3852935) (alef-13)
 
Switzerland
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۰۶:۳۲
آخه وحشت هم داره برادر احمدی نژاد هم همینطوری رییس جمهور شد. ما واقعا وحشت داریم فردی مانند جلیلی و احمدی نژاد و امثالهم رئیس جمهور این مملکت شند و کشور رو به مرز ورشکستگی برسونند. شما اگر وحشت نداری و خیال راحت در ماشینی که ترمزش رو راننده کنده انداخته دور می توانی بنشینی باید به عقلت شک کنی. ولی ما می ترسیم و واقعا وحشت داریم برای اینده کشور و بچه هایمون. (3852086) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۳۶:۳۷
این هم یه شعار تبلیغاتیه
همش حرفه
ما دیگه گول نمیخوریم (3850222) (alef-13)
 
ی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۴۱:۰۵
مردی که هیچ گاه عزت مردمش را با دشمن معامله نکرد (3850229) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۶:۰۰
آره جان مردمش را معامله کرد.
حتی یک جمله انگلیسی هم نمیتواند صحبت کند مدام مذاکره میکرد و تحریم دارو برای مردم به ارمغان می آورد! (3851171) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۳۳:۴۲
با سواد دارو که تحریم نبود!!!!!!! (3851268) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۲:۱۵
تحریم نبود ولی به قول خانم دستجردی عوامل محترم دولت سابق پول داروی مردم را دادند پورشه وارد کردند و بعد به دروغ گفتند دارو تحریم است! (3851283) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۲۶:۴۵
دارو تحریم نبود ؟
دقیقا من بیمار خاص اول دارو رو با قیمت سه براببر و بعد هم نایاب شدن دارو مواجه شدم پس چرا؟ (3851941) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۵:۵۳
اسما نبود اما رسما بخاطر سختی در مبادلات بانکی، تحریم بود (3851291) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۹:۵۲
باسواد وقتی تحریم‌مالی می شی خود به خود همه چیز تحریم‌می شه !! بدون پول به شما ادمس خروس هم نمی دن چه برسه به دارو (3851304) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۱۸:۵۹
دارو تحریم نبود بیسواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ (3851372) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۲۷:۴۸
خدا نخواد اما اگه دنبال داروهای بیماریهای خاص بودی می فهمیدی که تحریم بود ! (3851398) (alef-3)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۴۶:۵۵
وی محور اظهارات خود را پیرامون برجام قرار داد و گفت: از برجام تومنی گیرمان نیامد و علاوه بر آن بودجه مساجد هم کسر شد. امیدوارم سال آینده فردی سر کار بیاید که بودجه مساجد را بازگرداند.

وسط دعوا نرخ تعیین کردن و... (3851456) (alef-3)
 
کاظم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۱۱:۵۹
خدا را شکر حتما در آن دوران بیمار نداشتی تا به دانی وضعیت دارو و درمان چگونه بود . (3851642) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۱:۲۳
مگه 5+1 یک جمله فارسی میتونن صحبت کنن؟؟ (3851281) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۱۰:۲۹
برادر انگلیسی زبان بین المللیه چرا غیاس مع الفارق میکنی؟ (3851347) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۱۲:۰۵
البته ظاهرا شما اگه به ضعف زبان انگلیسی ایشان واقف نبودی نوشتن قطعنامه و متن تحریم ها را هم به ایشان نسبت می دادی !!!
تحریم دارو و .... همش کار غربی ها بود (3851353) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۰۹:۲۳
شما تا حالا متن یکی از مذاکرات اقای جلیلی رو خوندی؟ میگی معامله نکرده... اخه اصلا ایشون هیچ کاری نمی کرد فقط می رفت دست خالی می آمد. می خواست وقت تلف کنه که مثلا اینور غنی سازی رو بکنند و تموم بشه قضیه و انگار یهو اون ها میدیدند فایده نداره تحریم ها رو بر می داشتند... یعنی منطقی پشتش نبوده فقط فکر می کرده خدا همراه ملت... یعنی یه تفکر که احساسی و هرجا بری همه همین فکر رو می کنند (3851634) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۵۲:۳۶
اگه عزت اون بود من نمیخوام. (3851834) (alef-3)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۴۱:۱۶
عاشقتم دکتر (3850230) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۲۸:۴۳
منم عاشق این طنز پردازی هاتم دکتر (3851258) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۲۰:۱۳
امیر جان باش تا اموراتت بگذره (3851374) (alef-3)
 
ایرانی عاقل!
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۴۱:۴۷
زمان جلیلی حداقل اگر تحریم بود هسته ای هم بود الان تحریم ها هست ولی هسته ای نیست! (3850231) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۱:۱۳
ایرانی عاقل خیلی از تحریمها بجز موارد بانکی برداشته شده
اقا دکتر اگر بهتراز این بلد هستند چرا در زمان خودشان انجام ندادند (3851160) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۱۱:۱۸
بانک ها هم مشکلش چیز دیگه ای... به نظرم منتظرند ریس جمهور عوض بشه و خیالشون راحت بشه... (3851641) (alef-3)
 
سورنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۱۳:۵۹
میشه بفرمایید از این هسته ای تا الان ( بیش از 30 سال) چه استفاده ای کرده اید؟ چه سودی برای ما داشته است جز تحریم و هدر رفت سرمایه؟
همین الان دولت ژاپن قصد کاهش راکتورهای هسته ای خودش را دارد چون سودی برایشان نداشته! (3851220) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۸:۰۱
دوستان من دانشم کمه نسبت به هسته ای میشه توضیح بدین که هسته ای و صنعتش چیه و چقدر به تولید ناخالص ملی اصافه میکنه یا چقدر اشتغال ایجاد کرده؟
ممنون میشم (3851531) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۹:۳۰
آقا من بالشخصه سهم هسته خودم رو حاضرم دو دستی تقدیم به این دوست عاقلمون بکنم تا آروم بگیره!!! (3851556) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۴۲:۰۴
درود بر جلیلی (3850232) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۲۱:۲۶:۵۵
درود بر روحانی (3855807) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۴۲:۲۷
همه منتظرند تا شما تشریف بیاورید و حل کنید!!!!!!!!! (3850234) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۱:۲۴:۱۷
ایشون 6 سال تشریف داشتند و نتوانستند حلش کنند. و حالا دارند برای مقام از دست رفته مرثیه سرایی میکنند. (3852657) (alef-3)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۵۴:۴۵
اگه هم حل نشه از مذاکرات جنابعالی که ما رو به سمت به جنگ تمام عیار و تحریم می برد بهتره ،ی . (3850243) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۵۵:۵۰
فارغ از سنگ اندازیهای کاسبان تحریم چه ایرانیش و چه امریکاییش در برآورده شدن نتایج برجام ،
حداقل خوبی برجام این بود که تحریمهای جدید و روزانه ای که در زمان آقای جلیل به دوش مردم میافتاد متوف شد و دیگه تحریمهای جدید کمر شکن اضافه نشد.
جناب جلیلی میشه بفرمایند خودشان چه تاجی بجز تحریم به سر ملت زدند که حالا طلبکار هم شدند؟ ایشون هم میخوان برای خودشون و دارو دستشون کلاه پر پشم بدوزن.وگرنه آش تلخ ایشون رو هم قبلا خورده بودیم. (3850244) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۴۱:۰۵
تحریم دیگه ای مگه مونده مثلا چی رو دیگه می خوان تحریم کنند وقتی نمیتونی جابه حایی پول کنی یعنی همه چی تحریمه.
سال دیگه هر که برنامه مقاومت داشته باشه رای میدم امریکا زبان زور حایشه. من بودم تنگه هرمز رو میبستم ظرف یه هفته هم تحریم ها رفع میشد هم عربها سرجاشون مینشستند. (3851583) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۱:۰۶:۰۶
پس اقرار میکنی که تموم تحریمها را انجام داده بودند. (3852943) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۰۰:۳۰
اگر مدیریت شما بود همان برجام هم به نتیجه نمی رسید. (3850249) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۰۳:۱۸
چه جالب !!!!! طرفداران شکست خورده برجام خودشون برای خودشون کف میزنند، خجالت هم خوب چیزییه، ها. (3851628) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۰۲:۵۱
ایشالا شما که رئیس جمهور بشی حل میشه (3850254) (alef-13)
 
علي
Australia
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۱۱:۵۷
باز دم انتخابات شد . دكتر شما و دوستات كاري كردي كه ١٠ تا برجام هم كاري نمي كنه در ضمن دكتر ولايتي هم سلام رسوندن (3850260) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۱۳:۵۵
همین تحریم ها از سر فعالیت های ایشون... یعنی زمان ایشون بیشترین تحریم رو گرفت... بعد میگه چرا حل نشد؟ زمان ایشون تمام مذاکرات هدفش این بود که تحریم نشیم (3851647) (alef-13)
 
قاسم خ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۱۵:۱۸
خراب کردن راحته ولی درست کردن و چسباندن تکه های شکسته به هم به این راحتی نیست و سنگی را در چاه بیندازد هزار آدم به سختی میتوانند بیرون بیاورند . فکر کردید با برجام بانکهای آمریکایی و اروپایی آغوش میگشایند و به کله به صف می ایستند جایی که هر پیشنهاد مالی باشد عربستان برای زمین زدن ما پیشنهاد بهتری می دهد . فکر کردید بعد از برجام بانکهای آمریکایی از این نمی ترسند که با هر شرکت ایرانی که کار کنند مشمول سایر تحریمها شوند و خلاصه اینکه مافکر میکنیم خیلی زرنگیم و دشمنان ما ابلهند . اتفاقا دولت روحانی دولتی با کابینه ضعیف است که تنها نقطه قوتش فقط در قضیه برجام و وزارت امور خارجه آن است والسلام . (3850263) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۲۰:۲۰
مردم رأی منفی به شما دادند آقای جلیلی. سیاست شما باعث تحریم و انزوای ایران شد و منافع ملی ایران را به هدر داد و باعث فقر مردم شد. شما اگر خیلی ادعا دارید میبایستی با 800 میلیارد درآمد نفتی پایه های مقاومت اقتصادی را محکم میکردید که فشارهای تحریم اثر نکند. (3850269) (alef-13)
 
علیرضا
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۲۰:۲۱
حتما شما حلش میکنین.!؟؟؟؟!!!!! (3850270) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۲۲:۱۸
چه جالب. کسایی که این همه مشکل رو به وجود آوردن و این همه دست و پای مملکت رو بستن امروز نعره میزنن چرا مشکلات حل نمیشه!!! (3850272) (alef-3)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۳۲:۰۹
جناب اقای جلیلی این مساله رو شما باید به ملت توضیح دهید در واقع این گرهی است که شما با مذاکرات بی فرجام و گرفتن قطعنامه های متعدد و ایجاد تحریم ایجاد کردید الان طلبکار هم هستید؟ شما در جایگاهی نیستید که به دولت حمله کنید شما سرانجام و نتیجه مذاکراتتون رو برای ملت بیان کنید و ضمنا برای مردم توضیح دهید که چطور صادرات نفت 900 هزار بشکه شد و برنامه شما برای اینکه حقوق کارمندان را با صفر شدن صادرات نفت بدهید چه بود؟ ضمن اینکه به گفته خود دوستان این فعالیت های هسته حداکثر 14 هزار شغل ایجاد کرده ولی صد ها هزار شغل به واسطه رکود ایجاد شده از دست رفت شما باید توضیح دهید که خروجی شما چی بوده از اصرار بر این فعالیتها و چه اتفاقی برای اقتصاد افتاده بدون شعار دادن و..واضح عدد به ما بدهید که ما با این کار یا فلان کار فلان قدر به تولید ناخالص داخلی اضافه کردیم و..اونچه که بنده میبینم بیکاری و رکود اقتصادی ناشی از کارهای شما است. دولت فعلی خوب باشه یا بد این سوالاتی است که شما باید پاسحگو باشید
الف منتشر کن چند تا سواله لااقل دوستاش بیان جواب بدن (3850275) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۲:۳۷:۵۳
ایشان در واقغ دارند میفرمایند که تیم ما یعنی خودشون و اقای احمدی نژاد یک سنگی داخل چاه انداختیم پس چرا درش نمیارید؟ اقای جلیلی برادر عزیز شما بیا یک گزارشی به مردم بده که حاصل اون چند سال مذاکره شما برای مردم چی بوده بعد فرار به جلو بکن ضمن اینکه قطعنامه ها و تحریم و..همه برای شما کاغذ پاره بود تحریمها رو بی اثر میدانستید جی شد یهو همه تحریمها و...مهم شدند؟ اگر تحریم بانکی مهم است چرا رفتید سمت ایجادش؟ اگر مهم نیست چرا این همه داد و بیداد راه انداخته اید؟ از این دو حال که حارج نیست (3850277) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۳:۰۰:۲۶
اقایی جلیلی شما چی کار می کردید در اون موقع؟ چرا متن جلساتتون رو علنی نمیکنید تا مشخص بشه راه حل شما چه فایده ای داشته. نقد و تعریف کردن از کاری که هیچیش مشخص نیست و اهدافش معلوم نیست چی بوده هنر میخواد که ظاهرا شما افتخاراتی در این ضمینه دارید که نمیخوای ید رو کنید. (3850289) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۳:۳۹:۵۴
خوب حالا كه مشكلات بانكي حل نمي شود دوباره فرمان رابدهيم دست همانها كه اين مشكلات را درست كردند؟ آقاي جليلي پرونده كاري شما را مردم ديده اند و مشكلات امروز ما نتيجه ان تفكرات است!!!! (3850298) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۳:۴۹:۳۳
متاسفانه مثل شما شجاع نیستند.
اگه شما بودید حداقل تا الان یک جنگی چیزی شده بود و تکلیف مشخص بود. (3850300) (alef-3)
 
محسن
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۳:۵۵:۲۴
این حرف های تکراری چه دردی را دوامی کند (3850301) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۰:۴۴
اين حرف ها بد جوري اعتدالي ها و اصلاحات را مي لرزونه!! (3850927) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۱:۵۶
با تو زرد در امدن برجام، درستي سخنان جليلي بر همه اشكار شد، (3850934) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۲:۴۶
دستاورد شما چی بود, اعتدال برای ما " تقریبا هیچ " اورد!!! (3850939) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۳۰:۱۳
همین که هر روز همه چی دو برابر نمیشه مثل زمان احمدی نژاد خودش خیلی ! بنزین 80 تومنی کردن 700 تومن ! بعد 45 تومن یارانه دادن ! (3851409) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۴۰:۲۳
ثبات ارز و کند شدن تورم. (3851996) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۶:۲۷
احتمالا اين مطلب ركورد نظرات رو توي سايت الف بزنه (3850953) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۷:۱۵
جليلي مواظب خودت باشً، چون بی نتیجه بودن برجام و افتضاح فیش های حقوق, بد جوری برجامی ها را عصبانی کرده!! (3850959) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۶:۱۹
وام های بلاعوض هزار میلیاردی و انواع ب . ز های پاکدستان چطور ؟ شما را عصبانی نکرد که نسخه جدیدش را ارائه میکنید . مگر توی اون هشت سال به اندازه کافی درآمد نداشتید ؟ (3851548) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۴:۵۷
هنر دیپلماسی را از اعتدال یاد بگیرید, غنی سازی 20 درصد دادند, all most not براي ملت اوردند،!! (3851029) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۹:۵۰
تو خوبی که فقط تحریم برای مردم آوردی !!! 20% غنی سازی چه مشکلی از مردم حل کرد ؟؟ (3851076) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۱۱:۱۴
مشکل آقای روحانی و ظریف را، چون اگر غنی ساری ۲۰٪ درصدی نبود آقای ظریف را راه نمی دادند که طرف دیگر میز در برابر ۱+۵ بنشیند ،و آقای روحانی هم نمی توانست ده ها بار افتخار کند و بگوید اعتبار جهانی ایران بالا رفته چرا که ما در یک طرف میز می نشینیم و ۶ قدرت جهانی در طرف دیگر میز. (3851640) (alef-13)
 
محمد
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۳:۲۸
با عباس آقا هم در مذاکرات همین دستاورد ها را داشتیم (3851081) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۴۲:۰۶
کدوم دستاورد ارز و اجناس ساعتی بالا میرفتن. (3852001) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۲:۱۴
!!!??all most not حالا مجبوری انگلیسی بنویسی یا فکر می‌کنی اینطوری باسوادتر به نظر می‌رسی؟

عبارت مورد نظر شما almost not است. البته تسلط امثال شما بر زبان انگلیسی را در دانشگاه کلمبیا و ملاقات و نیز ناله‌های خانم اشتون از اینکه در تمام تیم مذاکره‌کننده‌ی ایران در زمان ریاست همین آقای "دکتر" هیچکس انگلیسی نمی‌دانست همه اطلاع دارند. پس نیازی نیست دلبری کنید حرفتان را به همان زبان فارسی هم که بنویسید هنر کرده‌اید (3851139) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۷:۵۵
با تمام احترام برای اقای جلیلی و افکارش ولی تاریخ انقلاب نشان داده هر دولتی روی کار آید سوتی های دولت قبل را که می دهد هیچ , خودش هم سوتی جدیدی ابداع می کند.. پس دیگر دولت قبل نباید از دولت بعد ایرادگیری کند وبالعکس. دوما مردم ایران مثل مردم ترکیه پشت کسی هستند که رونق اقتصادی را به ارمقان اورد و دیگر تمام شد دورانی که رای بدهند به کسی چون سابقه درخشان در چیزهای دیگر دارد....شما یکبار ناظر صندوق های انتحابی این دوره می بودید می دیدید چگونه جوانان نسل جدید رای می دادند بدون در نظر گرفتن انقلابی بودن کاندید. (3851092) (alef-13)
 
جواد
Canada
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۶:۲۰:۵۷
آقای جلیلی مشکل را شما و همفکرانتان درست می کنید و بعد اینجا فریاد می زنید که چرا دولت این مشکلات را حل نمی کند؟! حرفهای شما مصداق کامل فرار رو به جلوست. (3850329) (alef-3)
 
پیراسته فر
Iraq
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۶:۳۰:۰۱
شبهاهت دولتمردان کنونی با جلیلی:
همانطورکه دولت ازیک کاری عاجز می شود همه کاسه وکوزه هارا سر دولت احمدی نژادمی شکند،جلیلی هم وقتی حرفی برای گفتن ندارد"پاپبچ"دولت می شود تا تنور انتخاباتی همچنان گرم بماند! (3850330) (alef-3)
 
احسان
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۶:۳۵:۰۵
آقای جلیلی شما رییس جمهور بودی خیلی بهتر بود چون تا حالا 3 سال از جنگ گدشته بود. (3850332) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۶:۳۰
امثال شما آدم های ساده لوح که زود حرف باور می کنید. چند نفر بزدل ترسو هی تو رسانه هاشون میارن که " آی! اگه ما توافق نکرده بودیم جنگ شده بود، سایه جنگ رو از سر ایران برداشتیم"..... که واقعا خنده داره...... یکبار نشده رهبری عزیز صحبت از جنگ و اینکه کشور در شرایط جنگ قرار داشته باشد صحبت نکرده و عوضش گفتن الان جنگ احزاب الان خیبره.... واقعا برای دولت راستگویان ، دولت تفریح و امید، دولت فیش های نجومی متاسفم.... (3851032) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۳:۳۷
برجامي ها با تو زرد در امدن برجام، به دستاورد سازي خيالي رو اوردند. دور كردن سايه جنگ!!!"! (3851082) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۴:۱۰
عمو جون سایه جنگ رو دقیقا امثال تو برای کشور درست کردن (3851084) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۸:۳۰
مردن مردم از نبود دارو هم شوخی و ساده لوحی بود؟

البته برای امثال شما که در گیر و دار تحریم ها و گرانی ها پورشه وارد میکردید یا دکل ناپدید میکردید خب معلوم است که سود در چه بود و هست! (3851180) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۱۲:۳۵
اوناییکه میگن امکان نداره به ایران حمله کنند همونایی هستند که می گفتن مگه امکان داره نفت ایران رو تحریم کنند قیمت نفت میره بالا...... مگه امکان داره بانک مرکزی ایران رو تحریم کنند ..... امکان نداره امریکا بتونه عراق رو بگیره در عرض دو هفته عراق رو گرفت و تا الان بدبخت شدن.... (3851744) (alef-13)
 
محمد
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۸:۰۱
من از کسانی که برای این مثبت زدند سوال دارم
واقعا فکر می کنید چون روحانی رئیس جمهور شد طرح حمله به ایران کنسل شد؟
یعنی سطح تحلیل سیاسیتون و دانشتون در همین حده؟

یکسال باقی مانده از دولت و با انتخابات آمریکا خیلی اتفاقات خواهد افتاد ... به خصوص در رابطه با برجام (3851073) (alef-13)
 
معلم بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۴۷:۱۴
محمد آقای عزیز بحث فقط شخص روحانی نیست بلکه بحث روی محبوبیت رئیس جمهوره .
آنطرفی ها که هالو نیستند ، فهمیدند اگر تهاجمی انجام دهند نه فقط شما 4 میلیون نفر ، بلکه باقی ملت نیز در مقابلشون خواهد ایستاد . (3852027) (alef-13)
 
م
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۵:۰۷
اگر جنگ شده بود لا اقل دو تا گوشش هم می زدیم !
نه که مثل الان فقط کتک بخوریم (3851087) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۹:۵۸
شما از آلمان فاز جنگ میدی ؟ جنگ کل اقتصاد بی جان کشور رو نابود میکنه همه بیکار میشن (3851558) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۳۲:۴۷
و به پایان جنگ نزدیکتر شده بودیم. (3851961) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۶:۳۹:۱۲
حرف شما درست. ولی خود شما چه کار کردی؟ به جای شعار چند تا آمار بده ببینیم خود شما چه گلی به سر ما زدی؟ (3850334) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۵:۰۸
ایشون در هر دور مذاکره تحریم های بیشتر برای مردم به ارمغان اوردند ! (3850948) (alef-13)
 
محمد
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۶:۳۹
تحریم بیشتر در برابر غنی سازی 3%- 10% - 20% - 50% ....
اگر راست گو باشید (3851090) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۰۳:۴۶
غنی سازی نون و آب میشه؟
اگه میشه چرا نشد؟
چرا تحریم اقتصاد مملکت رو فلج کرد؟
چرا ارزش پول کشور اونطوری شد؟
چطور یک سال بعد از برجام میشبه بابت حل نشدن مشکلات کشور از دولت سوال کرد ولی بعد از بازی نون بیار کباب ببر غنی سازی در مقابل تحریم نمیشه از شما پرسید نتیجه این بازی شما چی بود؟ (3851196) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۰۵:۲۶
دقیقا با افزایش غنی سازی برای کشور تحریم درست کردن (3851204) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۱۴:۲۷
اونوقت با اون درصدها چه کردید؟؟؟؟!!!! (3851221) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۲۷:۳۲
فکر کنم شما اورانیوم میخورید تو خونه (3851256) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۳۶:۳۴
بعد قرار بود این غنی سازی با درصد بالا چه ارمغانی برایمان بیاورد ؟!! (3851432) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۵۵:۲۷
به قیمت بیکاری و فلج کردن اقتصاد کشور ! (3851474) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۴۳:۲۴
کجای حرفش درست ؟ اگر برجام نبود هر روز تحریم ها بیشتر میشد الان دلار به ده هزار تومن میرسید هر روز همه چی دو برابر میشد ! (3850982) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۴۸:۱۰
ده یرایر شده بود. (3852030) (alef-13)
 
dave
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۵:۴۸
مگه مسئولیت اجرایی داشته که حالا بخواد آمار بده؟؟؟؟ (3851064) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۵:۰۰
گلي كه حالا حالاها نميشه از شرش خلاص شد (3851086) (alef-3)
 
Spain
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۱۱:۵۸
سال 84 گفتند بیست همه مفسدان اقتصادی در جیب شان است و اعلام می شود . چرا نشد؟ (3850345) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۱۶:۱۹
با خوندن حرفهای جلیلی یاد دیالوگ جمشید مشایخی دز نقش کمال الملک تو فیلم مرحوم حاتمی میفتم. اونجا که به امین السلطان میگفت: سما دست از سر این مملکت بردارید. مملکت خودش درست میشه. (3850347) (alef-13)
 
علی
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۱۸:۳۳
من برای اقای جلیلی احترام زیادی قایل هستم ...اما نمیدونم چرا ایشان منو یاد اقای ترامپ میندازه ...
نمیدانم چرا بعضی ها خود را عقل کل میدانند و هیچ راهی غیر از راه حل خود را نمیپذیرند....
اقای جلیلی نه شما و نه اقای ظریف هیچ کدام پیغمبر نیستین ....اما اقای ظریف به نظر بنده در هر شرایطی قادر بود در عین حال که زیر بار ظلم و حرف زور نره منافع حداکثری دولتش رو تامین کنه....وگرنه پافشاری روی فقط یک حرف نشانه ضعفه ....اینو خواهشا توجه کنید و خودتونو خیلی سبک نکنید . (3850350) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۶:۳۲
به غیر از جمله اولت با بقیه حرفات موافقم (3850954) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۶:۵۷
کدوم حرفش غلط بود...؟؟؟؟؟ (3851033) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۷:۵۸
اول اینکه بنابر حرفهای رهبری ظریف بعضی از خطوط قرمز رو نتونست رعایت کنه

دوم اینکه الان کدوم منفعت ما تامین شده؟؟؟؟ اینکه هنوز شرایطمون مثل قبل برجامه و یکی یکی دارن از برجام توبه میکنن نشان دهنده چیه؟؟؟

اینکه حرفهای جلیلی یکی یکی داره درست از آب درمیاد یعنی چی؟؟؟ (3851072) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۱۳:۵۳
فکر کنم تو در باغ نیستی پس لطفا نظر نده (3851218) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۱۶:۲۷
چرا تو خودت را نشان ندادی با اینهمه استعداد باید وزیر خارجه میشدی الانم تا دیر نشده با اقای جلیلی مشورت کن در ۹۶ بشی وزیر جلیلی انوقت با مملکت اید خداحافظی کرد (3851226) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۲۱:۰۱
آخه عزیز شما همه مشکلات رو قبلا حل کردی. دیگه چیزی باقی نمونده که حل بشه. (3850352) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۹:۱۸
مشکل تفکر امثال شما مثل روحانی اینه هنوز هم فکر می کنید مشکل ملت ما مسئله هسته ایه!!! هنوز هم فکر می کنید با آمریکا ببندیم همه چیز حله.... هنوز نمی دونید که آمریکا میلیاردها دلار مفت هم به ما بده ( تو خواب!!!!) همه ش رو یه سری مدیر بی لیاقت ( بلا نسبت مدیران خوب) و یه سری حرام خور با حقوق های نجومی حیف و میل میکنن و هیچ پیشرفتی برای کشور متصور نمیشه (3851041) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۳۵:۵۵
دکل غیب کن ها و وام گیران حرفه ای یادت رفت (3851572) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۵۰:۵۲
اختلاس سه میلیاردی یادت نره. (3852036) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۲۱:۴۲
با سلا م
ما میدانیم همه شما وآقای روحانی و کل مسئولین نظام با این حرفهایتان فقط دارید به طرف غربی فشار می اورید و همه با هم متحد و هم کلام هستید به امید رفع مشکل مردم ایران (3850353) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۲۳:۰۵
نه جناب... موضوع سیاسی این فکر ها که متحد هستند رو ولش کن... متحد سیاست داره... ایشون و الف و همفکر هاش دنبال ریاست جمهوری هستند (3851657) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۲۷:۳۷
طرف 6 سال مذاکره کرده بعدش هیچی نشده غیر از تحریم روی تحریم تازه میگه ما داشتیم گام به گام خواسته هامون رو تحمیل می کردیم الان کلا 1 سال از برجام گذشته میگه چرا پس هیچی نشده؟!
اینا همش هیچ، این ادعای خدا و پیغمبر و ولایتتون ملت رو کشته (3850360) (alef-13)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۲۹:۴۶
خيلي مطلب دارم بنويسم ولي اين سايت با توجه به اخلاق حرفه اي عرضه انتشارش را نداره بازم صد رحمت به سايت دولت بهار اينقدر مرد هستند حتي كامنت هاي مخالف خودش را هم منتشر كنه (3850361) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۵۳:۱۲
سایت دولت بهار؟ عمرا نظر مخالف را منتشر کنه . (3852046) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۳۶:۲۷
توی این چهار سال ما هیچی نداشتیم ارامش داشتیم (3850364) (alef-13)
 
خانواده شهید
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۴۰:۰۰
جلیلی خبری نیست کسی به تورای نمی ده خودت را خسته نکن روحانی با اون همه حمایت ازجانب خاتمی وهاشمی و.....هیچ کاری نکرد تو اگه اومدی نون خشک هم گیرمون نمی یاد ازاحساسات مذهبی مردم سواستفاده نکن ما طاقت جنگ دیگری ارنداریم اگه راست می گید به مشکلات پدرومادرپیرشهدا برسید (3850368) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۵۷:۱۰
شما اگه خانواده شهیدی ایشون خودش شهید زنده هست
پس بهتره از این عناوین سو استفاده نکنی (3851477) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۴۵:۲۷
جاننننننننننن؟؟؟ شهید زنده؟؟؟؟ عجب... این عنوان چطور به ایشون رسیده؟؟؟ (3851812) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۴۵:۵۰
شهید زنده !؟ (3852177) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۵۰:۰۷
والا شما هشت سال مذاکره کردی نتونستی حتی به یه خط تفاهم برسی حالا دوس داری بعد توافق یه شبه همه مشکلاتی که از دولت منتسب به شماها داشتیم حل بشه؟؟؟ (3850375) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۰:۴۷
مثلا الان تفاهم شده شما چی تو چنته داری؟؟ خیلی پولهای بلوکه رو دادن؟ دیگه تحریم نکردن؟ توهین و تحقیر نکردن؟ فعلا که دولت در حال ماست مالی برجامه... (3851044) (alef-13)
 
علی
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۱۸:۳۳
بندگان خدا ما هم توسعه کشور رو می خوایم، هم اقتصادی هم نظامی. منتهی بر خلاف شما ما فکر می کنیم هر دو مهم اند.

من نمی فهمم اگه بمب نمی خوای آقای جلیلی این اورانیوم 20 در صد به چه درد تو می خوره. کاربرد نظامی که نداره، از نظر اقتصادی هم که به این همه تحریم نمی ارزه. مساله شما چیه؟ (3851370) (alef-13)
 
زهرا مزینانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۱۰:۲۰
تعصبات شما را کشته، صد رحمت به پدر جلیلی که یک خط ننوشت
خط هایی که روحانی و ظریف نوشتند مایه شرمندگی است،
خط اول : اول ما، ماهمه اقداماتمان را انجام میدهیم بعد منتظر می مانیم تا امریکا به تعهداتش عمل کند، و اگر نکرد با ایمیل بر او فشار می آوریم
خط دوم: رآکتور اراک را پر از بتون می کنیم
خط سوم ۱۳ هزار سانترفیوژ را جمع و غنی سازی در فردو را تعطیل می کنیم
خط چهارم : ناظر خارجی را چند برابر می کنیم و از بیت المال بی زبان. به هر کدام ماهانه ده ها هزار دلار می پردازیم و حداقل تا ۲۵ سال با احترام به آنها تقدیم می کنیم
خط پنجم : هرچیزی که بخواهیم بخریم برای صنایعمان و از نظر شما مشکوک باشد قبلا اجازه می گیریم و اگر اجازه ندادید باز به عنوان اعتراض شکایت را پیش شما می بریم تا خود شما نظر مبارکتان را اعلام فرمایید.
خط ششم: (خط واقعی ولی نانوشته) هرجا هم که شما زیاد فشار بیاورید از خطوط قرمز رهبری عبور می کنیم، و نزد ایشان عذر تقصیر می آوریم که نتوانستیم این خطوط قرمز شما را مراعات کنیم.
خدا وکیلی اگر جلیلی این خطوط حاوی شرمندگی را امضا میکرد از او قهرمان می ساختید؟؟؟!!!!! یا حیثیت برای او باقی نمی گذاشتید؟؟؟؟!!!!!!!!
به این نامردی ها و بی انصافی ها پایان دهید، دیگر بس است. (3851874) (alef-13)
 
عرفانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۵۸:۱۷
آقای جلیلی شما رو هم دیدیم (3850391) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۷:۵۸:۴۵
جلیلی دمت گرم (3850392) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۱۷:۴۳
روحانی دمت گرم (3851232) (alef-3)
 
سرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۵۳:۴۸
دم ظریف بیشتر گرم. (3851612) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۳:۰۱:۰۲
راست می گه دمت گرم . فقط بگو فازت چیه ؟ (3853067) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۳:۳۱
جدای از هر نظر و شانتاژ و غوغاگری ؛ برای اینکه روشن شود چه کسی حرف درست تری زده ؛ کاش صداوسیما مذاکرات کمیسیون ویژه برجام مجلس شورای اسلامی را مجددا پخش کند تا خیلی چیزها بر همگان روشن شود.
متاسفانه در آن روزها بسیاری از حقایقی که در این کمیسیون مطرح شد در غوغاسالاری و شانتاژ رسانه های مکتوب و اینترنتی و شبکه های مجازی و ..... با زدن برچسب ها و انگ های مختلف حتی زشت به منتقدان گم شد و بهشت خیالی بعد از توافق چنان در حال آرایش کذایی بود که اکثریت یا نشنیدند یا نخواستند بشنوند که در این کمیسیون چه گفته میشود. (3850421) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۲:۵۵
این چه دولت تدبیری است که اول می‌گویند برجام فتح‌الفتوح است. بعد از گذشت مدتی که مردم متوجه حقیقت شده‌اند می‌گویند فتح‌الفتوح نیست. ملت را بازیچه خود قرار داده‌اند؟ (3850899) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۴:۴۰
طبق قول و قرارهایی که آقای رئیس‌جمهور داده بودند با اجرایی شدن برجام باید تمام تحریم‌ها برداشته می‌شد و 120 میلیارد دلار مطالبات به اقتصاد کشور تزریق می‌شد. گویا هیچ کدام از وعده‌های داده شده قرار نیست عملی شود! حالا حتی آقای رئیس جمهور اعتراف کرد که رکود همه کشور را گرفته است. (3850905) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۵:۲۵
برجام یک ساله شد ولی چیزی دست ملت را نگرفت. البته امتیازهای سنگینی به طرف‌های خارجی از جمله آمریکا داده‌ایم و آمریکا هنوز طلبکار است! مسئول تحمیل این همه هزینه سنگین به کشور کیست؟ و چه باید کرد؟ (3850908) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۵۵:۳۰
برجام 6 ماهه شده وبه اندازه 6 ماه هم انتظارات را بر آورده کرده به هر حال 37 سال اختلاف وترس وقطع روابط بانکی را نه 6 ماهه نه یکساله وحتی شاید چند ساله هم نمی توان به راحتی رفع کرد ! (3851475) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۵۹:۳۱
مثلا میخواستی چی بشه برو خدا رو شکر کن مثل ونزویلا نشدیم. (3852066) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۵:۴۳
مسئولان دولت قبلا برجام را تعبیر به فتح‌الفتوح کرده بودند ولی امروز آقای ظریف وزیر امور خارجه کشورمان می‌گوید فتح‌الفتوح نیست واقعیت‌های پشت پرده چیست که این آقایان از مواضع گذشته خود عدول کرده‌اند. (3850909) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۵:۵۶
برجام به جسد مرده‌ای تبدیل شده که دولتی‌ها تلاش دارند با تزریق آمپول به آن حیات ببخشند. (3850911) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۶:۲۶
آقای رئیس‌جمهور به جای اینکه برای خانواده شهید سرخه‌ای پیام بفرستد با مدیر سرخه‌ای صاحب حقوق نجومی یعنی برادر خویش برخورد قانونی بکند. یا حداقل ایشان را به دست قانون بسپارد. این کاری است که باعث خشنودی خانواده شهدا می‌شود. (3850913) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۴:۱۲
سنگی که شما و آن مرد رفته تو چاه انداختین به این زودی بیرون نمیاد (3850423) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۰:۰۰
دولت راستگویان و درستکاران که با حمایت هاشمی و خاتمی روی کار آمده قرار بود 100 روزه همه چیزو حل کنه. حالا چی شد؟؟؟؟؟؟؟

بعد جالبه قسم جلاله هم میخورن که 8 قبل تمام شد. (3851077) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۳۵:۵۵
حداقل دروغ هم میگی، درست بگو. روحانی کی گفت 100روزه مشکل حل میکنه؟؟ گفت 100 روزه گزارشی از مسائل کشور میده.
خجالت بکشید. (3851429) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۰۵:۱۱
خوب مرد بودید این حرف را همان اول می گفتید ، نه حالا که تقش درآمده (3851202) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۵۸:۳۱
آفرین دقیقا گل گفتید (3851621) (alef-3)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۴:۳۴
خدایا ما را از توهم ...خود عمار پنداری ....خود مالک اشتر پنداری ....خود شعیب. پنداری....همچنین توهم ....لزوم معادل سازی تاریخی با بدر و حنین و شعب ابی طالب .و .... مصون بدار ....آقا در آن فرصت شش ساله دستاورد شما جز شش قطعنامه چه بود ....این چه بیماریی است که هر که پشت تریبون میرود ...خود را خادم و سایرین را خاين معرفی میکند (3850425) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۵:۳۰
آفرین. دقیقا.
کلا همه بد هستن، جز اینا. همه ایران رو دادن رفت، جز اینا. کسی که همه چیز رو به چشم جنگ میبینه و میخواد خواسته هاش رو به طرف مقابل تحمیل کنه، دیگه مشخصه درصورتی که قدرت دست بگیره چی میشه. چه رفتاری با مردم خودش داره. (3851063) (alef-13)
 
حمیدخان
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۴:۴۳
سلام
به نظر من دنیا دنیا ارتباطات هست و باید با تمام دنیا تعامل سازنده داشت و با حرفهای توهمی نمیشود کشور را اداره کرد . معلوم است آقای جلیلی اصلا تو کار اجرائی دستی نداشته و بیشتر به تاریخ اسلام سروکار داشته . با این افکار نمیشود یک کشور وسیع 80 میلیونی را اداره کرد . واقعا شانس آوردیم رای نیاوردی (3850426) (alef-13)
 
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۶:۰۱
واقعا ک خیلی رو دارن . اگه تا الان مذاکره دست این اقا بود ک 1 لیتر نفت دیگه نمیتونستید بفروشید (3850428) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۱۷:۴۷
این مشکلات رو امثال شما درست کردن حالا طلبکار هم هستین!؟ (3850432) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۲:۳۹
میشه توضیح بدی چطوری درست کردن؟؟؟ (3851055) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۶:۴۶
با افزایش غنی سازی 5% 10% 20% ! هر روز یک تحریم تازه برای کشور درست کردن
لطفا سانسور نکنید (3851293) (alef-3)
 
جلال
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۱۱:۲۹
حالا که پسرخوبی شدند، غنی سازی را کنار گذاشتند، رآکتور اراک را هم کنار گذاشتن ، هرچی کدخدای مهربان گفت گفتند چشم اصلا ما اول اوامر شما را کامل انجام دادیم، پس کو ؟؟؟!!!! چرا تحریم ها برداشته نشده تهدیدها هم بهش اضافه شده،، شما هم که پسر خوبی هستید یک کم دقت کن، آقای جلیلی هم داره همین را میگه، چرا این همه هوچی گری می کنید ؟؟ من هم مثل شما دوست ندارم آقای جلیلی رییس جمهور بشه، بعضی دیگر را بر جلیلی ترجیح میدم، اما حرف جلیلی حرف حسابه، روحانی و ظریف باید پاسخگوی به مردم باشند، با شعار که نمیشه مردم را قانع کرد، برای برجام نمیشه دستاوردهای خیالی درست کرد، رکود سرجاشه، تورم سرجاشه، بیکاری سرجاشه، آن را که بود و مردم داشتند و به آن دل خوش کرده بودند امید بود ، که آن هم از دست رفت، چرا که دیگه تا پایان این دور ریاست جمهوری فقط ۱۰ ماه باقیه، یک چیزهای آزار دهنده ای هم به جای دستاورد برجام سر سفره های مردم آمده و آن حقوق های نجومی و غارت جیب مردمه. (3852099) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۰۵:۲۸
تویی که تا حالا نفهمیدی چطوری درست کردن بعد از این هم با توضیح نخواهی فهمید (3851505) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۰:۴۷
مشکل از جایی شروع شد که به طور دائم NPT رو پذیرفتن و مثلا داوطلبانه تعلیق کردن (3851078) (alef-3)
 
بنده خدا. اصل
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۲:۴۳
برادر! زیاد حرص و جوش نزن.باحرفها رییس جمهور نمیشی!
خدا وکیلی عملکرد روحانی تاکنون بهتراز دوران شماست‌. (3850445) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۸:۴۹
احتمالا شما از ان فیش های کذایی میگیرید وگرنه برا ما که غیر از بیکاری و بدبختی چیز دیگری از روحانی حاصل نشد. (3850919) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۳:۴۰
آره خیلی عالی بوده.... اصلا من موندم چه عملکرد طلایی داشته روحانی!!!
میشه یه دستاورد فقط یکی رو ذکر کنی/ (3851058) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۹:۰۸
داداش دلت خوشه. دستاورد میخوای الان نام میبرم
1- همین برجام
2- کنترل نرخ تورم (یادته روی لبنیات قیمت نمیزدن چون ساعت به ساعت قیمتش گرون میشد؟)
3- ثابت نگهداشتن قیمت دلار (یادش بخر ساعت به ساعت قیمتها در دولت محبوبتون عوض میشد)
4- تلاش برای تک نرخی کردن ارز
5- کاهش سود بانکی
6- برگردوندن شرکتهای بین المللی در صنایع مختلف (فلزات، خودرو و نفت وگاز)
7- همین که وقتی صحبت از فیش های حقوقی شد دولت با متخلفان برخورد کرد و قانون رو اصلاح کرد خودش یه دنیا میارزه. یادم نمیره احمدی نژاد در حالی که معاون اولش مجرم بود میگفت اطرافیانم خط قرمز هستن هر کاری میخوان میتونن بکنن. یا اون داستان سعید مرتضوی یا عذل منوچهر متکی.

دولت دستاورد زیاد داشته و راهی که داره میره صحیحه وگرنه شماها این همه دست و پا نمیزدید. برجام شش ماهه اجرا شده و اگه دوهزار در باره علم اقتصاد بدونی میفهمی که کار زیربنایی اقتصادی زمان بره و نتایجش یکی دوساله معلوم و ملموس نیست.
در اخر بگم خواب رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب میزنه نمیشه از خواب بیدار کرد. (3851184) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۳۶:۱۳
1-برجام رو که اونایی که امضا کردن دیگه خجالت می کشن ازش دفاع کنن شمام خودت رو اذیت نکن
2- کنترل نرخ تورم !!؟ با افزایش رکود تورم خودش کاهش پیدا می کنه این وگرنه دستاورد این دولت نیست
3- این دولت وقتی شروع کرد دلار 2800 بود
4- ممنونیم از این تلاش. یادمون نرفته حرف های سثف رو وقتی روحانی آمریکا بود جلوی کاهش نرخ ارز رو گرفت
4- کاهش دستوری نرخ سود هیچ ارزشی نداره باور نداری برو تحلیل اصلاح طلب ها رو وقتی دقیقا همین کار رو احمدی نژاد کرد بخوان
5- یه شرکت بین المللی که نخواد ایران رو غارت کنه مثل توتال و پژوه در صنعت خودروسازی نام ببر

عمو جون تو هیچ جای دنیا به این چیزایی که میگی دستاورد نمی گن!!!

رییس جمهور محترم قرار بود کاری کنه که کسی به 45 هزار تومن پول یارانه نیازی نداشته باشه!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ (3851783) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۱:۵۱:۰۸
1- نه داداش خجالت نمیکشن. شما زیادی میری سایت رجا نیوز.
2- اگه خودش میاد پایین چرا دولت احمدی نژاد نمیتونست تورم رو کم کنه؟ (یادمون نرفته که کاهش قدرت خرید مردم به بیش از یک سوم باعث رکود شد)
3- بله دلاری که با سوبسیت بانک مرکزی بشه 2800 چه ارزشی داره مهم اینه که بازار ازاد 3900 بود.
4- سیف جلوشو گرفت چون بازار به خاطر جو زدگی داشت قیمت دلار رو کم میکرد. باعث میشد چند وقت دیگه بره بالا از طرفی اون کارخونه دار وقتی با دلار 3500 خرید کرده اگه میشد 2500 بدبخت میشد و ورشکستگی رو شاخش بود.
5- کاهش دستوری؟ به چی میگی دستوری استاد با کاهش تورم نرخ سود هم میاد پایین. این خیلی واضحه. اون دوره با ترم رو به رشد و بالای 20 درصد نرخ سود رو کردن 15 درصد معلومه پول توی بانک ها خارج میشه.
6- هیچ شرکتی برای رضای خدا نمیاد برای کسی کار کنه. البته وقتی ریسک سرمایه گذاری توی یک جایی بالا باشه شرکت ها به سود های معمول راضی نمیشن چون دارن ریسک میکنن.

عموجون تو دنیای شما بهش نمیگن دستاورد ولی توی دنیای ما میگن دستاورد. دنیای شما دنیای شعاره! شعارم هرچی تندتر بهتر! دنیای اینه که همه بدن الا ما! همه در اشتباهن الا ما! نه داداش فکر نکن شعار دادن از قدرته اتفاقا از روی ضعفه اگه میتونی و قدرتشو داری باید کاری کنی. وگرنه حرف که باد هواست.

اونم کم کم. صبر کن. (3852993) (alef-13)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۴:۴۳
نه اينكه در زمان خوشان مملكت گل و بلبل شد!

خجالت هم خوب چيزي است (3850451) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۶:۴۴
حاصل مذاکرات کشدار با خانم کاترین اشتون بجز وقفه بیشتر در گشودن
گره های اقتصادی و افزدون گره های بیشتر چه حاصلی داشت .
بجز هدر دادن فرصت های بیشتر در پیشرفت. (3850460) (alef-13)
 
محمد قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۲۸:۳۹
هرچقدر میگذره می بینم راستش رو میگفت.
تنها کسی که شعار و وعده نداد (3850462) (alef-13)
 
آبدارچی سیاسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۳۰:۱۱
الان یه عده میریزن میگن 4 میلیون رای داشت.
یادشون نمیاد مصطفی معین با عکس خاتمی 4 میلیون رای اورد.
ولی جلیلی بدون عکس و حمایت و احزاب و شعار انتخاباتی 4 میلیون رای اورد (3850465) (alef-13)
 
توحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۴۱:۵۳
همین 4 میلیون هم واقعی نبود دوست عزیز
نبود احمدی نژاد و رد صلاحیت نماینده ی احمدی نژاد، بخشی از رای احمدی نژادی ها رو به سبد جلیلی ریخت، اونم به اجبار و اکراه.
آقای جلیلی آدم خوبیه، اما خب همه ی آدم خوب ها قرار نیست چند ده میلیونی طرفدار داشته باشن.
رویه ای که ایشون و تیم ش تو دو سال آخر بعد از بیانیه تهران پیش گرفتن، به خصوص دور زدن دولت وقت و آدم حساب نکردن دولتی که سر کار بود، تماماً به ضرر ایران تموم شد. این دور زدن هم فقط به مسئله ی هسته ای محدود نمیشد.توی یه نمونه کار به جایی رسید که رئیس جمهور وقت هم مثل ما دستگیری ریگی رو از تلویزیون شنید احتمالا!
درست ترین کار این دولت هم همین بود که پرونده رو از شورای عالی امنیت ملی گرفت و به وزارت خارجه سپرد.
بنده یک احمدی نژادی هستم، اما واقعا می ترسم دوباره یکی مثل ایشون کاره ی بشه تو مملکت، واقعا ترسناکه. اینکه یه آدم تخصصی توی یه کار نداشته باشه و خودش و تیم ش فک کنن خیلی کارشون درسته، ترسناک ترین چیز دنیاست. حاضرم رویه ی کنونی آقای ظریف، مادام العمر ادامه پیدا کنه. (3850975) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۰۶:۵۶
جناب آبدارچی خود سیاسی پندار... دکتر معین بیش از 6 میلیون رأی داشت .
---------------------
مقصر اصلی در آواررشدن احمدی نژاد در سال 84 هم اصولگرایان بودند و هم اصلاح طلبان.
برای مثال اگر قالیباف و لاریجانی ائتلاف کرده بودند ... و یا معین و کروبی و مهر علیزاده ائتلاف کرده بودند احمدی نژاد بالا نمی آمد. (3852089) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۳۴:۳۴
جناب ایشان موقعی که مسئول بودند قدمی برنداشته اند وحالا یکی از منتقدان برجام هستند ایشان نفی میکنند ولی نمی گویند جانشین برجام چیست و نمی دانند دولت محبوب ایشان 8 سال آنچنان رفتار کرده که کل دنیا را در مقابل ما قرار داده است و این بی اعتمادی با امضای یک سند به نام برجام از بین نمی رود و سالها طول میکشد تا وضعیت روابط ما با جهان به سال 84 برگردد. (3850475) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۴۰:۱۰
این آقا مطلب دیگه ای برای سخنرانی نداره (3850486) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۴۰:۲۰
میخوان بدن شما حل کنی چون خیلی سابقه خوبی داری
مرد حسابی همه این مشکلات در زمان شما درست شد که!!! (3850487) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۴۰:۲۹
آقای جلیلی عزیز یک چیز را به راحتی می‌توان خراب کرد اما درست کردن اون چیز خراب خیییییلی طول می‌کشه یک کم صبر پیشه کنید. (3850489) (alef-13)
 
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۴۳:۳۰
از اختلاف افكني دوري كنيم ... ريشه تمام مشكلات كشورهايي همچون سوريه و عراق اختلاف بين اقوام است...هر كسي در اين مملكت طرفدار خودشو داره...و هر كسي شده صاحب نفوذ و قدرت ساز خودشو مي زنه...ما در مملكتي زندگي مي كنيم كه ولايت مدار هستيم...كافيست فقط به حرف آفا خوب توجه كنيم...ايشان راهنمايي هاي خوبي دارند اگر گوش شنوايي باشد... (3850495) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۴۴:۱۷
شماره باید رئیس جمهور میشدید تا همانگونه که وعده دادید 5 ماه تحریم بانکی را بر میداشتید!! (3850497) (alef-13)
 
حق شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۸:۵۱:۳۹
جناب جلیلی دلسوزی شما مایه مباهات ملت است. اینکه کسی بگوید :" می گویند قرار است همه چیز و مشکلات بانکی حل شود، پس چرا حل نمی شود؟" چند نکته در خودش مستتر دارد بدین شرح
1- مطمئن است که مسائل و مشکلات مورد نظرش قابل حل نیست!
2-مطمئن است این مشکلات و مشائل اگر هم قابل حل باشد؛ مدعی حل آنها در حدود اختیاراتش نیست! ( مثل اینکه بچه هایی که باهم دعوا میکنند برای هم رجز خوانی میکنند که " اگه میتونی منو بگیر؟ ! چرا نمیگیری! ؟ )
3- خودش دارد مشکل را مدیریت میکند که بازتولید شود و میداند یا به این زودی نمیشود یا اگر هم بشود مشکلات جدیدی تولید میکند!

لذا این سبک صحبت کردن را از ابتدای انقلاب تا کنون بارها دیده ایم و شنیده ایم و میدانیم که وقتی کسی نسبت به مردم « بُغض » دارد ، چنین رفتاری میکند و مدام روی زخمهای مردم نمک میپاشد و آنها را نسبت به قضایا چنان می سوزاند تا مردم از خارش و شوزش زخمهای کهنه ای که خون افتاده است شروع به تقلّا و اهتزار کنند تا شاید بتواند بر امواج احساسات مردم سواری بخورند! (3850511) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۰۰:۴۵
آقای جلیلی! اخلاق حکم می کند به همان اندازه حرف بزنید که خریدار داشته باشه.آیا اینطور نیست؟درسته یه عده ای اطرافتان را پر می کنند ولی تعداد آنها را نسبت به کل جمعیت ایران بسنج.آنها همه ملت ایران نیستند.نمیگم حرف نزنید به این دلیل که شما و هم فکرانتان جامعه جهانی را علیه ایران بسیج کردید.میگم حرف بزن ولی اندازه طرفدارانت حرف بزن.این یک مسئله کاملا اخلاقی است امیدوارم برای مسایل اخلاقی ارزش قایل شوید. (3850524) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۴:۳۳
یکی نیست به ایشان بگه نمیدونی چرا آمار این نیست؟؟؟چون دولت اخلاق مدار آمار ساز نیست!
در ضمن انتظار دارید 8 سال خرابی و اعتماد از دست رفته تو 6 ماه جبران بشه!!!گفتن این سخنان فقط رو میخواهد که ماشالا سرشارید (3850904) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۶:۱۲
اقاي جليلي ميدانيد گفتن قسمتى از حقيقت و نگفتن بقيه حقيقت دروغ و منافقانه است ، همه ميدانند تحريمهاي امريكا ناشى از اشغال سفارت و مسائل لبنان و در آخر اتمي بود مشكلات
مربوط به اتمي اگربرخي داخلي و اسراييل و عربستان وهابي و تندروهاي امريكا و تحريم خوارهاى داخلي بگذارند بسمت حل شدن ميرود البته اگر بگذارند . (3850912) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۰:۵۵
خیلی جالبه ... منطق شما .. به اندازه طرفدارات حرف بزن
یعنی مهم نیست حرف درسته یا منطقی مهم اینه که چقدر طرفدار داره
اونقدر جو گیر شدیم که درست یا غلط بودن حرفها رو با طرفدارها می سنجیم
..... فکر کنم بالاترین مصیبت همین طرز فکره (3850928) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۷:۲۸
شما خودت چند سال مسئولیت داشتی و سرکار بودی آقای جلیلی؟ چند دفعه معجزه کردی و زود نتیجه گرفتی و 6 ماهه کار رو راه انداختی ؟ فقط دفع الوقت کردی و برای ما هم هر روز بدتر از دیروز (3850960) (alef-13)
 
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۰۲:۵۸
اولا تحريمهای بانکی مرتبط با برجام نبوده و بر اساس تحريمهايي است که امريکا پس از حمله به سفارت خود در تهران برقرار کرده!؟
حالا اين مساله رو به رخ برجام ميکشی!؟ (3850526) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۲۲:۱۴
پس قرار بود برجام چیکار کنه؟؟؟؟ (3851080) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۰۶:۴۵
برجام قرار بود مسئله هسته ای رو فیصله بده و تحریم های مرتبش رو تمام کنه. (3851206) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۱۷:۱۰
برجام قرار بود تحریمها رو لغو کنه که کرد بحث بعدی بحث بدست آوردن اعتماد از دست رفته چندین ساله بانکها و تجار و سرمایه گذاران خارجیست که زمان بر است برجام قرار بود تحریم جدید و قطعنامه جدید نباشه که نیست دیگه شب نمیخوابیم صبح پاشیم ببینیم قطعنامه جدید صادر شده دلار دوبرابر شده قیمت اجناس 100درصد گرون شده پول ملی یک سوم شده فقیر فقیر تر شده غنی غنیتر شده خونه متری 2تومن شده باشه 6 تومن درک این مطالب زیاد سخت نیست (3851229) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۳:۱۷:۰۷
برجام قرار بود كاري كنه كه صادرات نفت صفر نشه و يه پول بخور و نميري به كشور برسه (3852755) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۱۳:۱۱
فرهاد جان بابائی و پسرم.... اول مطالعه کن بعد نظر بده . ما رابطه با آمریکا را نمیخواهیم . بحث روی تحریم های بانکی میان دنیا و اروپا با کشورمان است .
در ضمن اگر تحريمهای بانکی بر اساس تحريمهايي است که امريکا پس از حمله به سفارت خود در تهران برقرار کرده پس چگونه احمدی نژادتون توانسته بود 8 میلیارد دلار از آمریکا اوراق قرضه بخد؟ (3852102) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۰۴:۱۸
الف منتشر نمی گنی اما اقای جلیلی این تحریمهای بانکی در زمان مسئولیت چه کسی وضع شد و چه کسی باید با مذاکره مانع وضع انها می شد چرا از ان کس نمی پرسید که چرا کوتاهی کرد تا این تحریمها برقرار شود ثانیا تحریمهایی که چند ساله وضع شده و بانکهای زیادی به خاطرش میلیاردها دلار جریمه شده اند را چگونه انتظار دارید چند ماهه رفع کرد ان بانکی که به خاطر ارتباط با ایران در زمان مسئولیت شما میلیاردها دلار جریمه شده چگونه انتظار دارید بلافاصله به ایران برگردد اقای جلیلی انصاف چیز خوبی است اما شما ندارید خود شما مسئول این وضع هستید اما گناهش را به گردن دیگران می اندازید الف اگر منصی نظرم را که منتشر نمی کنی اما یک بار هم دوران مسئولیت این افای پرمدعا وفراموشکار را نقد کن (3850527) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۰۸:۵۱
چه كسي اين حرف را زده ؟ در اين اوضاع همين كه وضعمان بدتر نشود جاي شكرگزاري دارد ،اگر جنابعالي سركار بوديد معلوم نبود چه بر سر اين مردم امده بود. (3850531) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۰۹:۴۷
معلومه جلیلی دردش چیه و از کجا اب میخوره.20 بار دیگه هم انتخابات بشه بازم رای ما روحانی است.دست از سر مردم بردارید کافیه سم پاشی (3850532) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۱۱:۱۲
ما خدا را شکر می کنیم که دیگر قطعنامه بر علیه مان صادر نمیشه.اقای جلیلی حنایتان رنگی ندارد.مردم از تحریم و نداری خسته هستند. (3850533) (alef-13)
 
saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۱۳:۴۰
آقای جلیلی من یک رزمنده چند ده ساله دفاع مقدس هستم.بایدبگویم مردم خودشان بصیرت دارند فهم وشعور هم دارند نیازی به توصیه های امثال شما (احمدی نژادها)ندارند هشت سال تو مذاکره کردی ودیگران به اسم اصول گرا مدیریت کردنددیدیم عایداتش برای ملت چه بود دیگر بس است.ملت راهش را بخوبی میداند وپشت سر رهبری دولت وملت به مسیر گشایش راه هایی که بستند ادامه خواهد داد.
وقت افراطی گری وفلسفه نگری ومدیت بر جهان گذشته است. (3850539) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۱۵:۵۹
جناب جلیلی سال 92 جوابتو از مردم گرفتی ولی دوس دارم سال اینده هم کاندید بشی تا ببینی نظر مردم هنوز هم تغییر نکرده (3850547) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۲۰:۴۲
خودت خراب کردی, خودتم باید درستش کنی!!!!!! (3850554) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۲۴:۴۴
این همه بودجه فرهنگی دادیم چه شد ؟ تمام مشکلات امروز وفردا به 8 سال مدیریت دوستان شما مربوط می شود . اعداد وارقام فساد 4 کشور اداره می شود . چرا در دیگر کشورهای دنیا مشکلات نیست آنان همگی انرزی هسته ای دارند. با تحریم به کجا رسیدیم مگر قرار بود با رفع تحریم همه مشکلات حل شود ؟ با تحریم مشکل به مشکل اضافه می شود مشکل همفکران شما هستند. (3850567) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۲۴:۵۴
آقای جلیلی دلیلش را باید از نوشته روی موشکها بدانید.
اسرائیل باید نابود شود، سلّمنا. اما آیا نوشته روی موشک اسرائیل را نابود میکند یا ما را به زحمت می اندازد.
الف جان، مدیونی این را منتشر نکنی، چون نه توهین و نه افترا. بلکه یک نظر است. (3850568) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۴۷:۱۸
همین موشک و کسانی که روش اینو نوشتند اگه نبودند شما الان به صدام باید میگفتی آق دویی ... (3850990) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۳۷:۴۳
اگر همین آدمها امروز بخوان کشور رو به شکل دیگری تسلیم دشمن کنند، ما باید سکوت کنیم؟ حق دارند بجای همه مردم تصمیم بگیرند ؟ (3851278) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۴۳:۳۳
نوشته روی موشک دقیقا مثل هلوکاست گفتن احمدی نژاد بود که به نفع اسرائیل تمام شد.
دقیقا مثل حمله به سفارت عربستان. معلوم نیست شما کدوم طرفی هستی؟ طرف ملت ایران یا اسرائیل و آل سعود. (3851805) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۳:۲۴:۳۰
آن زمان كه ما و امثال ما جلوي صدام و صداميان ايستاديم نه از موشك خبري بود و نه از نويسندگي ، ما بوديم و ژسه و كلاش و نارنجنك و آرپي جي . دوره موشك كه شروع شد آخر جنگ بود و پذيرش قطعنامه . اقلا اگه سنت نميرسه برو كمي مطالعه كن يا از قديميا بپرس . (3852760) (alef-3)
 
مهندس جنت شهري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۲۵:۵۴
البته عدالت با پاكدستي كارگزارانش محقق ميشود و اينكه حاكم با كارگزاران متخلف چگونه برخورد كند..انها را عزل كند يا انها را خط قرمز بداند..جناب دكتر..عدالت باشعار بوجود نمي ايد..ان زماني كه مراد شما ملياردها از بودجه مملكت را به باد داد كجا بوديد..800ميلياردي كه با ان ميشد خاور ميانه را گلستان كرد..اگر انها اعتراف ميكردند كه اهرم فشار ندارند پس با چه منطقي شما در الماتي ميخواستيد توافق هسته اي را انجام دهيد../.در هر جايي حرفي ميزنيد..در جلسه هسته اي ميگوييد ما در الماتي به توافق رسيده بوديم كه دولت عوض شد و افتخار ان را بنام خود ميزنيد..در جايي ديگر ميگوييد كه توافق هسته اي سودي براي ما نداشته..اخه چقدر درويي...البته صادرات 3مليوني نفت..برگشتن دهها مليون دلار دارايي..دهها قرارداد خارجي براي شما كه 800ميليارد دلار را به باد داديد هيچ است...واقعا هم هيچ است.. (3850571) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۲۸:۰۵
آنقدر برای کشور تحریم درست کرده ای که صد سال طول میکشد تا رفع شود (3850582) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۸:۳۰
بازی فیش حقوقی سیاسی بوده و هست ! (3851179) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۲۹:۵۰
یادش به خیر شما برای رفع تحریمها میرفتی اما هر بار تحریمها بدتر میشد, میشود بفرمایید چرا????? (3850590) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۲:۴۲
آنچه که امروز دولت آن را رواج داده، سبک زندگی اشرافی برای گروهی خاص بوده است و ضعف مدیریتی در اکثر بخش‌های دولتی یک چالش به حساب می‌آید، ریشه تمام ناکامی‌های این دولت مربوط به مدیریت اشرافی است تا زمانی که برای یک سازمان مدیری کارآمد و دلسوز انتخاب نشود مشکلی حل نخواهد شد. (3850600) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۰:۱۹
اوج سبك زندگي اشرافي و واردات تجمل و پورشه و مازاراتى در زمان دولت فخيمه رييس جمهور مهر ! احمدي نژاد بوقوع پيرست ، ٨٠٠ ميليارد دلار درامدهاي ارزي كجا رفت يا رفته براي مهاجرنشينان ايراني در كانادا و يا واردات تجمل شد . (3850926) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۱۹:۰۵
یادشون رفته با ارز مرجع بجای دارو ماشین وارد میکردند که دستجردی برملا کرد کله پاش کردند! (3851238) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۳:۳۴
جناب آقای صالحی صاحب قسم‌های جلاله! در پروژه بازطراحی راکتور اراک کدام کشور با شما همکاری کرد؟ چه شد آن وعده و وعیدها؟ چه‌قدر دلسوزان شما را به پیام قرآن توصیه کردند که «کفار به هیچ پیمانی وفادار نیستند» مگر رهبری نفرمودند: «به مذاکرات خوشبین نیستم» چرا نگرانی دلسوزان نظام را به سخره گرفتید؟ در پیشگاه خدا و شهدا چه پاسخی دارید؟ بیش از این توجیه نکنید. (3850603) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۳:۵۲
این چه دولت تدبیری است که اول می‌گویند برجام فتح‌الفتوح است. بعد از گذشت مدتی که مردم متوجه حقیقت شده‌اند می‌گویند فتح‌الفتوح نیست. ملت را بازیچه خود قرار داده‌اند؟ (3850606) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۱:۱۴
دوست عزیز اگر توانستی یک سند بیاوری که "دولت تدبیر" گفته باشد "برجام فتح الفتوح است" بنده حتما پیرو آقای جلیل می شوم. مطمئنم برای این حرفی که زدی هیچ سندی نداری و فقط می خواهی جو درست کنی چون خودت هم جوگیر هستی. (3850892) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۴:۰۸
چرا مسئولین دولتی با خدعه‌ها و بدعهدی‌های شیطان بزرگ با سستی برخورد می‌کنند. چرا فقط با ایما و اشاره می‌گویند که برجام آن‌طور که باید و شاید اجرا نشده است؟! البته فوق تصور شیطان از طرف‌ ما اجرا شده ولی از سوی استکبار فقط بر روی کاغذ! چرا همه‌شان جرئت و جسارت حق‌گویی را ندارند که با صراحت اعلام کنند که در برجام هیچ چیزی به دست نیاوردیم. جلوی ضرر را از هر کجا بگیرید فایده است. (3850607) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۴:۴۵
حداقل 50تا کامنت شبیه هم هست با این مضمون که باعث تحریم اقای جلیلی بوده
خوب وقتی بخوای مقاومت کنی و مستقل باشی باید هزینه بدی
الان چی؟؟؟
الان بعد از دادن اینهمه باج و امتیاز و تحقیر چی رسیده به ملت
یه سال همه ملت رو به اسم برجام سرکار گذاشتند نتیجه اش چی بود
هرروز یه کارخانه داره تعطیل میشه حداقل توی این دوسال تعداد بیکاران کشور دوبرابر شده.
رکود وحشتناک بربازار حاکمه که حداقل نصف بازار ورشکست شدن
مدعی هستند که تورم تک رقمی شده. اخه تو بازاری که خرید و فروشش کمتر از ده درصد هست کاهش تورمچه معنی ای میده؟؟
یه عده میگن جلیلی باعث تحریم شده حداقل به اندازه هیلاری کلینتون شرف و صداقت داشته باشید که اعتراف کرد تحریمها رو بعد از فتنه 88 تشدید کردیم تا جمهوری اسلامی رو براندازی کنیم.
خلاصه کنم
دولت روحانی ضعیف ترین دولت در همه عرصه ها و مدیریت بوده اینقد که نقطه ای ترین کشورها هم برای ایران شاخ وشونه میکشن (3851525) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۴:۳۶
راه درست این بود که شما کار را به اینجا نمی کشاندید که حال بر روی پایداری نابسامانی تبلیغات نکنی!! (3850611) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۵:۰۲
پس چرا حل نمیشود??????!!?? این سوال را شما باید جواب دهید, مگر شما نمی گفتید کاغذ پاره است, پس چرا کاغذ پاره ها حل نمی شود?????? (3850614) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۷:۱۴
داداش اون محمود بود ، این جلیلیه ، این که نگفت کاغذ پاره؟!! (3850865) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۷:۱۹
اقاي جليلي مواظب باش، چون بی نتیجه بودن برجام , بد جوری برجامی ها را عصبی کرده! (3850866) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۹:۰۴
بله مردم از فلج شدن اقتصاد ، توسط تحریم های که دار و دسته شما ایجاد کردن به شذت عصبانی هستند ! (3850964) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۲۳:۳۵
والا من از نتایج که ثبات بازاره راضیم. (3852123) (alef-13)
 
سعيد
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۷:۵۳
برجام از اونجايي كه ماهيتا يك صلحنامه هست، نمي تواند سند افتخاري براي يك كشور باشد، همانطور كه صلح امام حسن (ع) هم اگر به دقت مطالعه شود خلافت معاويه را به رسميت مي شناسد و حتي صلح نامه هايي كه پادشاهان قدرتمند پيش از اسلام و دوران صفوي تعهد كردند نيز نمي تواند سند افتخار باشد. كاركرد صلحنامه اين است كه جلوي جنگ يا قحطي احتمالي را بگيرد كه برجام نيز همين كار را كرد. البته منظور اين نيست كه ايران در جنگ يا قحطي احتمالي آينده شكست مي خورد اما شايد هزينه هاي احتمالي آن جبران ناپذير مي بود. اما سعيد جليلي اصولا همان كاري را بلد بود انجام دهد كه بنده و شما نيز بلديم انجام دهيم. يعني برويم آنجا و هيچ چيز نگوييم. يا برويم آنجا و فقط نه بگوييم. از اين منظر سعيد جليلي كاري نكرد. هر چند اجر كارهاي او در هشت سال دفاع مقدس را محترم مي شماريم. (3850625) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۸:۲۹
گویا بعضی ها دلشان همرای دران احمدی نژاد را کرده. زمانی که شب میخوابیدی صبح قیمت همه چیز همه چیز دو برایر بود.
با پر رویی تمام از رکود حرف میزند اما نمی گوید رکود از چه زمانی و به خاطر سیاست های چه کسی شروع شد.
انشالله که در انتخابات بعدی جریان مورد تایید ایشان پیروز شود که مسئولیت تمام ناکامی ها در کشور بر دوش موافقان تعامل با دنیا نیافتد. تا طرفداران این خط فکر ببینند که غیر از شعار های پوچ و توخالی از آن ها چه بر می آید. واقعا امیدوارم روحانی در دور بعد رای نیاورد در هر صورت برای من که فرقی نخواهد کرد زیرا در حال مهاجرت از این کشور هستم (3850627) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۸:۲۱
والا الانم همیچین ارزون نیست ، شب میخوابیم صبح شکر 1000 تومن میره روش ، مرغ رسیده به 8 تومن !! قبض آب میاد ، 10 تومن آب مصرفی هست 12 تومن فاضلاب بها!! (3850868) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۵:۴۲
شب می‌خوابی صبح 1000 تومن رفته رو قیمتا؟
توی سه سال گذشته کلاً چند شب خوابیدی اخوی؟ (3850949) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۲:۲۷
شگر موضوعش ربطی به روحانی ندارد اون مربوط به سلطان شکر میشه ک ظاهرا پشتش خیلی محکمه !! (3851004) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۸:۲۸
کاهش تورم یعنی کاهش شیب افزایش قیمتها نه ارزونی !!! زمان احمدی نژاد مرغ کیلویی 1000 تومن شد 5500 عمو جون !!! (3851036) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۱۱:۲۱
پس با این حساب شکر الان کیلویی خداتومن باشه (3851742) (alef-3)
 
Noorshobh
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۸:۴۹
ایشون بهتر است از پیش برد مذاکرات در دور خودشان توضیح بده و ما را روش کنن
ولی خودمان هستیم بابا جان مردم خسته شدن از تندروی ها حالا می خواد از اصول گرا باشه یا اصلاح طلب مردم دنبال آرامش هستن .
اصلا فکر می کنی چرا چه توی اصول گرا و اصلاح طلب همه متفق القول از رای نیاوردن احمدی نژاد در انتخابات بعدی اگر شرکت بکن هستن به خاطر تندروی است مردم دنبال آرامش هستن و این استرس و شلوغ کاری ها فقط فقط از طرف طیفی است امیدوارن در دوره بعد انتخابات آقای روحانی رای نیاورد حالا هر کس رای آورد آورد پس به نظر من اگر می خواهی واقعا بامردم باشی خودت از این جریانها دور کن ببخشید مثلا ایشون قبلا چه گلی به سر مردم زدن که حالا از این برجام انتقاد می کنن مگر نه اینکه در مذاکرات قبل بعد از هر مذارکره یک قطع نامه برعلیه کشور صادر نشد با اینکه آقایان به به و چه چه می کردن که ای بابا ما چه کردیم حریف کیش مات شد ولی مملکت با هر قطع نامه کیش مات شد (3850631) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۳۹:۱۷
برجامي ها به جاي پاسخ به انتقادات جلیلی, او را تخریب شخصیتی می کنند, (3850636) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۱۷:۱۰
خود ایشان خودش را تخریب نکند کسی با او کاری ندارد.

5-6 سال مذاکره ایشان صرفا افزایش تحریم ها را بدنبال داشت حالا هم طلبکار هستند. واقعا که ... (3850887) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۴۶:۲۱
این مدرک تخریب خدایی هست نیازی به تخریب نداره ! (3850987) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۴۰:۵۵
چرا کسانیکه از مسئولیت کنار گذاشته میشوند منتقدین دولت میشوند (3850638) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۹:۱۷
اچه ربطی داره؟؟؟ وزیر اقتصاد دولت خود روحانی منتقد سیاست اقتصادیشه ، اونم از کار برکنارش کردن؟؟؟ (3850871) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۱:۴۶
برادر انتظار داشتی جلیلی بیاد بگه برجام خوبه؟ خب اگه بگه برجام خوبه که عملا خودش رو برده زیر سوال با این همه مذاکره بی نتیجه در تمام این سال ها!!!!!!!!!!! (3851003) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۴۶:۲۲
جناب جلیلی خراب کردن ساده است اما این ساختن است که مشکل میباشد .
اقتصادی که شما با 800 میلیارد دلار درآمد نفتی ویران نموده و چند صد هزار میلیارد تومان بدهی بجا گذاشته اید با جیب خالی تا همین جا هم خوب روبراه شده . (3850644) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۹:۵۰
میشه یه مورد روبراهیشو بگی منم بدونم؟؟؟ والا هرروز تو همه جا تعدیل نیرو میشه !! (3850873) (alef-13)
 
توحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۴۳:۵۷
رو به راه اینا اینطوریه کلا
مردم له میشن، بیکار میشن، نون برای خوردن پیدا نمی کن
فقط روزنامه ها و سایت های خبری شون جنجال درست نکنن، از نظر اینا کشور خیلی خوب داره می چرخه. (3850983) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۴:۱۶
واقعا فکر می کنی تخریب 8 ساله توی 5 ماه بعد از اجرای برجام قراره به کل درست بشه؟ خیلی سال دیگه باید بگذره تا ما تازه برگردیم به سال 84! یه ساختمان توی چندین سال ساخته میشه اما خراب کردنش حتی میتونه تو چندین ثانیه انجام بشه!!!! (3851006) (alef-13)
 
دلاور دهه شصت
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۴۷:۵۴
عزیز برادر چگونه باید به شما و هم اندیشانتان بگوئیم دست از سر انقلاب ، نظام مظلوم و کشور بردارید ؟ (3850650) (alef-13)
 
Alireza
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۰۷:۵۵
سخنان تکان دهنده شهید چمران :
(توجه شود که این مرد خدا، سال 60 شهید شده و سال 95 این سخنان ایراد نشده!)

🔹 ادعای انقلابی گری دارند، فکر میکنند از انقلاب ایران طرفداری میکنند و پیروزی انقلاب ایران وابسته به وجود آنهاست، در حالی که به سهولت می توان دید ایشان بیش از هر دشمنی لطمه به انقلاب زده اند، انقلاب ایران را به لب پرتگاه سقوط کشانده اند، همه مردم را از انقلاب زده کرده اند، هرج و مرج و آشوب و بی نظمی در نظر آنان انقلاب معنی میدهد و تصور می کنند با بی برنامگی و شعارهای تند و احساسات کور و کارهای غیر منطقی میتوانند اتقلاب را به پیروزی برسانند.
🔹 با اعمال آنها چگونه آمریکا توانسته است ایران و انقلاب آن را بدنام کند، ایران را در دنیا منفرد نماید، در محاصره اقتصادی بفشارد، اختلافات داخلی را دامن بزند، نارضایتی مردم را روزافزون کند و ....
🔹می خواهیم با آمریکا مبارزه کنیم و تا زنده ایم با آمریکا و سیستم آن و ظلم و جنایات آن مبارزه خواهیم کرد ولی نه از روی دیوانگی، نه با شعارهای توخالی، نه با هرج و مرج و آشوب، زیرا می دانیم وقتی قادریم با امریکا مبارزه کنیم که مثل آمریکا از علم و تکنولوژی و تخصص برخوردار باشیم و ....
🔹ما می گوییم برای تقوی معیار بگذارید که قابل قبول همگان باشد..... ولی تقوی چیست؟ آیا ریش گذاشتن است؟ آیا ادعاهای گزاف بافتن است؟ کسانی ادعای تقوی می کنند که در نظر من بی تقوی ترین آدم ها هستند، اسم اسلام و انقلاب را ضایع میکنند، دروغ، تهمت، شارلاتانی، زد وبند و حقه بازی، لجن مال کردن مردم بی گناه، شایعه دروغ ساختن و مخالفین خود را با قلدری و زرنگی از میدان به در بردن، ... این ها متقی نیستند.
🔹دلمان میسوزد، میخواهیم فریاد بزنیم، اعتراض کنیم ولی میدانیم که تف سر بالاست. گریه می کنیم، خواهش میکنیم، میخواهیم راه نشان دهیم، فورا فحش و تهمت شروع می شود، ما را لیبرال نوکر آمریکا، غرب زده، متخصص بی تقوا و غیره میخوانند. این ها هم برای ما مهم نیست ولی فورا قلب خود را میبندند و به نصایح ما توجه نمیکنند و آن هدف غایی ما که نجات انقلاب است عاید نمیشود.
شهید دکتر مصطفی چمران
کتاب حماسه عشق و عرفان ص88 (3851632) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۵۰:۴۳
خود این آقای جلیلی که انتقاد می کنه خودش دستاوردهاشو یکی یکی بگه تا مردم را مطلع کنه (3850660) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۵۱:۰۶
خدا بخیر کنه. (3850662) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۵۳:۴۳
(جلیلی در بخش دیگری از سخنانش افزود: می گفتند با اجرای برجام تحریم ها لغو و موانع بانکی برطرف می شود پس امروز با گذشت ۶ ماه از اجرای برجام باید چرخ تولید و صادرات شتاب گرفته باشد اما چرا آمار خود شما این نیست؟)


جناب جلیلی برادر واقع بین !!!
گفتند تحریمها لغو و موانع بانکی برطزف میشود اما نگفتند در عرض 6 ماه !! آخر کجای دنیا به این سرعت بی اغتمادی ها و نگرانی های 37 ساله اش رفع شده که اینجا بشود ؟! شما کمی از مغشوش کردن افکار عمومی بکاهید کمی از سنگ اندازیها دست بردارید خواهید دید که با آرامش کارها پیش خواهد رفت ! برادر گرامی حتی وقتی روی آتش آب هم می ریزیم وخاموش می شود تا مدتی هنوز بخار داغ از آن بر می خیزد اجازه دهید این بخار کمی خنک شود قطعا خواهید دید که سوزش تحریمها هم از بین خواهند رفت !
جناب جلیلی باورکنید اگر بر اساس نظز شما یعنی 6ماهه همه تحریمها لغو میشد به طوزی که تمام بانکهای بزرگ جدای از برقراری امور بانکی در اقدامی دوستانه به ما وام بلا عوض هم می دادند راه انداختن چرخ های خوابیده وزنگ زده صنعت وگزینش جوانان مشتاق وآماده به کار برای چرخاندن صنعت چند سال طول می کشید چه برسد به 6 ما !!

جناب جلیلی انصافا جنابعالی با چنین سطح دریافت از مسائل پیرامون خود می خواستید برجام را به انجام برسانید و یا رئیس جمهور شوید ؟!! (3850669) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۱۰:۳۸
من یادمه مصاحبه روحانی ، گفت از لحظه ای که توافق امضا شه تمام تحریم ها یکجا برداشته میشه !! (3850875) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۰۲:۲۳
الان هم تحریمها یک جا بر داشته شده اما نمی توان کسی را مجبور به برقراری ارتباط کرد ! (3851626) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۵۶:۱۲
با تمام این احوال. روحانی مچکریم (3850674) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۱۱:۰۴
باش ، من که سینه چاک روحانی نیستم ، بهش رای دادم ولی پشیمونم !! (3850879) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۲۰:۳۱
صریح و شفاف عرض میکنم که داری دروغ میگی . حضرتعالی هرگز به روحانی رأی نداده ای . (3852115) (alef-13)
 
فرهنگ پرور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۵۸:۳۱
آقای احمدی نژاد هم خیلی, ما می‌توانیم, ما می‌توانیم می‌کرد, عاقبت دیدیم چه کرد, دریغ از بصیرت, دریغ از ندیدن تجربه ها, دریغ از شعارهای توخالی بدون عمل, (3850676) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۹:۵۸:۳۳
سیاستهای جلیلی بود که کشور را به بدبختی کشاند. اگر ایشان سال 92 رأی آورده بود ایران دچار قحطی و جنگ داخلی و خارجی شده بود.
آقای جلیلی، قبل از تحریمها، وقتی که دولت شما زمام امور را در دست داشت هم، نه چرخ اقتصاد می چرخید نه ایران قوایی برای صادرات داشت که هیچ، اتفاقا در واردات باز بود و میلیاردها دلار ارز کشور صرف کالاهای بنجل چینی میشد (خلال دندان و دمپایی ابری و ...). در زمان شما بود که تورم به چهل درصد رسید و ارزش ريال به یک سوم نزول پیدا کرد.
این دولت قدم هایی منطقی در جهت بهبود اقتصاد برداشته، کاهش تورم، برگرداندن ثبات نسبی به نرخ برابری ريال در برابر دلار، کاهش سود و بهره بانکي. مشکل تولید و بیکاری زمان بیشتری احتیاج داره تا حل بشه.
کسانی که طرفدار سیاستهای آقای جلیلی هستند باید بتوانند به این سوال پاسخ بدهند که تا به حال چه چیزی از انرژی هسته ای عاید ملت ایران شده؟ از ابتدای دهه هشتاد که موضوع هسته ای وارد فازی بحرانی شد چند میلیارد دلار به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای موضوع هسته ای هزینه داده ایم؟ نیروگاه بوشهر حدود هزارمگاوات برق تولید میکند، با احتساب هزینه های احداث این نیروگاه و باجهايي که به روسیه دادیم، هر کیلووات ساعت برق این نیروگاه چند برابر نیروگاههای مشابه گازی یا سیکل ترکیبی ساخت داخل در آمده؟ و این نیروگاه چند سال باید برق تولید کند تا به سوددهی برسد؟ راکتور آب سنگین اراک نهایتا با چهل مگاوات تولید برق چقدر هزینه برداشته است؟ اساسا انرژی هسته ای در کشور ما استفاده دیگری جز تولید برق داشته است؟ اگر داشته است چند نمونه نام ببرید؟ گفته میشد انرژی هسته ای صنعت و چرخه اقتصاد را میچرخاند، چرا تا به حال جز هزینه و فقر عاید ملت ایران نشده است؟ اگر میلیاردها دلار هزینه ای که در این بخش هزینه شده بود، در صنعت نفت و پتروشيميها و پالایشگاهها برای کاهش خام فروشی هزینه میکردیم، باز هم وضع اقتصاد و بیکاری در کشور ما اينگونه ميبود؟ اگر نتوانید جوابهای قانع کننده برای این سوالات پیدا کنید نشانگر این است که شما تنها و تنها اغراض سیاسی از حمایت از سیاستهای هسته ای کشور و بالاخص گروه جلیلی ها داريد! (3850677) (alef-13)
 
نمکدون
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۰:۱۷
لااقل شما نگو! (3850680) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۰:۲۲
شما هم می گفتید دولت ما پاک دست است! پس چه شد? شما هم می گفتید دولت ما استکبار ستیز است, اما 2 میلیارد دلار در امریکا سرمایه گذاری کردید, پس چه شد? شما برای حل تحریمها می رفتید, اما هر بار تحریمها بدتر میشد, پس چه شد? (3850681) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۲۳:۱۲
2 میلیارد دلار نه ، بلکه هفت و نیم میلیارد . آنهم نه سرمایه گذاری ، بلکه خرید اوراق قرضه برای کمک به اقتصاد دشمن قسم خورده انقلاب . (3852122) (alef-13)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۰:۴۱
برادر
شما امتحانت رو پس دادی
اطاله مذاکرات و تحریم پشت تحریم
نتیجه شش سال مذاکرات چه بوده؟ (3850682) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۱:۱۵
وی ادامه داد: چرا به بعضی کشورهای منطقه که امکان صادرات وجود دارد و رقبای ایران شما هم ضعیف شده اند، سهم ایران آنجا هم "تقریبا هیچ" است؟

بفرمایید دقیقا کدام کشورها ؟ وآیا صادرات به این کشورها به صرفه هست ؟ (3850685) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۳:۳۷
درود بر ظریف و روحانی....دوستتون داریم (3850690) (alef-13)
 
نکته سنج
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۳:۴۳
شما 6 سال کاری نکردی (نه اینکه کاری نکردی تحریمهای کمر شکنی را به تحریمهای قبلی افزودی) اونوقت انتظار داری دیگران 6 ماهه حلش کنند؟! (3850691) (alef-13)
 
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۴:۴۹
آقای جلیلی با تمام احترامی که نسبت به شما دارم خواهش میکنم شما دیگه !!!!! افراد متواضع تر و دلسوز تری از شما بودند که این چنین ادعا هایی میکردند اما جز ویرانی چیزی بر جا نذاشتند ..... حتی نمیتونم یه لحظه از ریاست جمهوری شما و اوضاع کشورا تصور کنم !! (3850694) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۵:۲۲
شما فریاد میتوانم سر دادی ولی نتونستی! (3850695) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۶:۴۸
بگو در 6 سال مذاکره ات انصافاً چه قدمی برداشتی؟ (3850698) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۳:۳۹
دقیقا هیچی (3851005) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۱۲:۱۱
کم لطفی نفرمایید. تحریم های بیشتر پس چی بود؟ (3851354) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۹:۳۶
معمولاً اول شعار میدند بعد مسئول میشند اما شما اول مسئول شدی و حالا داری شعار میدی! (3850704) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۹:۵۸
خیلی رو داری (3850705) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۱۰:۱۷
آقای جلیلی تو دیگه نه!!!!!!! (3850708) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۱:۵۲
برجامي ها از صحبت هاي منطقي جليلي، به خود مي لرزند و اتاق فكر روزنامه هاي زنجيري، شايعه سازي و تخريب شخصيت او را در دستور كار قرار داده اند (3850859) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۲:۴۲
اگر ایشان مسئول این وضع نبود می شد انتقادش را پذیرفت اما تمام تحریمها ومشکلات در زمان خودش وضع شده و برای رفعش تلاش هم نکرده حالا از دیگرانی که مسئول بروز ان نبوده اند انتقاد می کند که چرا رفع نشده؟ (3850938) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۳:۱۲
این منطقه 6 سال خرابی و بی اعتمادی تو 6 ماه با یک توافقنامه برگرده؟؟؟واسه همینه پیشرفت آرزوست با این منطق شما! (3850942) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۲:۴۹
همه صحبت هاي جليلي، در باره برجام. درست در امد،. (3850862) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۱۳:۳۱
می بینم که خوب دارین تبلیغش می‌کنید، در این وضعیت بین روحانی و جلیلی اگه صد بار هم انتخابات بزارین، رای ما باز هم روحانی خواهد بود با تمام خوبی ها وبدی هاش (3850715) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۲۰:۲۵
درود خدا بر مظهر مقاومت و ایستادگی.
دکتر جلیلی عزیز این دولت هرانچه شما بعنوان سرمایه برای ملت و مذاکره جمع کردی با ساده لوحی تمام به باد داد (3850739) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۳:۳۱
تنها چیزی که اون آقا جمع کرد تحریم بود و انزوا واسه ملت! لطفا از دهن مردم حرف نزنید ! از طرف همون 4 میلیون رای جلیلی حرف بزنید!!!!!!!!!! (3851026) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۲۰:۴۷
جناب جلیلی، کشور به مدت هشت سال دست شما و امثال شما بود چکار تونستید انجام بدهید که قرار است آقای روحانی در مدن شش ماه انجام دهد.
لطفا شما که این همه در مذاکرات اتمی وقت کشی کردید لطفا انصاف به خرج دهید و سکوت کنید. (3850741) (alef-13)
 
حسین25
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۲۱:۵۰
ایشون چقدر مملکت داری کردن که اینطور صحبت میکنن! همه این تحریم ها و قطعنامه ها که از دوران همین آقاست! (3850748) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۲۲:۳۴
الان یه عده کامنتشون اینه: قبلا کجا بودی و خودت چی کار کردی. (3850751) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۶:۵۱
دقیقا این جوابی که این آقا باید بده دست پیش گرفته پس نیوفته !کجای دنیا اعتماد از دست رفته 6 ساله تو 6 ماه برگشته که این آقا انتظار اینو داره !حالا خوبه تمام تهریما و قطعنامه ها زمان ایشون بوده که کاغذ پاره خوانده شد! (3850956) (alef-13)
 
بانو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۶:۵۲
اتفاقا سوال خوبیه.ایشون جواب بدن. (3851173) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۱۰:۱۳
خوب چرا کارنامه خودش را ارائه نمی کند اصلا چرا همان پیشنهاد غربی ها را الماتی را افشا نمی کند اگر معتقد است ان بهتر از برجام بوده؟ (3851739) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۲۷:۰۹
متاسفانه دیدگاه جناحی باعث شده که بدون در نظر گرفتن واقعیت ها سخنرانی کنیند و به دولت هجمه ببرند. ایشان نمی دانند سیاستهای 8 ساله دولت محبوب ایشان باعث بی اعتمادی جامعه جهانی شده. و این بی اعتمادی با یک امضاء از بین نمی رود. و خرابکاری 8 سال شاید سالها طول بکشد تا ترمیم شود. (3850763) (alef-13)
 
رهگذر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۳۰:۳۱
به فرموده سعدی علیه الرحمه یکی طفل برگیرد ازرخش بند نیاید به صد رستم اندر کمند (3850773) (alef-13)
 
رمضانی
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۳۲:۳۰
آقای جلیلی این دولت و مردم دارد چوب شما را می خورد که هر دفعه مذاکره کردید یا تحریف وضع شد و یا قطعنامه شورای امنیت بر علیه ایران صادر کردند و حالا دولت باید تلاش کند که کارهای شما را رفع و رجوع کند تعجب آور اینجاست که طلبکار هم شده اید. (3850780) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۳۳:۴۱
همین که هروز اجناس 2یا سه برابر نمیشه و هر روز یه تحریم جدید نمیشیم خدا روشکر.زمان مسئولیت آقای جدیدی هنوز فراموش نشده! (3850785) (alef-13)
 
جلیلی
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۳۴:۰۲
نتایج سالها مزاکره شما را دیدیم. انواع و اقسام تحریم ها- سقوط ارزش ریال به یک چهارم- حیف و میل اموال مردم - پرشدن جیب زنجانی ها و دوستان پشت پرده شان- دشمن شدن دنیا و ایران هراسی تمام کشورهای شورای امنیت قطعنامه های علیه ما رو موافق بودند- گم شدن دکلها و .....
سالها طول می کشد تا ویرانی هایی که شما بجا گذاشته اید ساخته شود. (3850787) (alef-13)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۳۶:۱۳
سلام به هموطن. این چه روشی است که بعد از دوره دولت اصلاحات باب شده که دولتهای روی کار از دولت گذشته ایرادهای اساسی میگیرند ودولتی های کنار رفته خود را محق میدانند از همه افراد جدید ایراد در حد خاِئن بگیرند. ترا خدا بس کنید ما میدانیم هر کار اساسی ومهم که در گشور انجام میشه مخصوصا در سیاست خارجی مشورت با سران نظام انجام خواهد شد کسی سر خود کاری نمیکنه. بفکر مماکت باشید دوره ای سر کار بودید با دید خود کاری گردید یا مردم پسندیدند وبه شما رای دادن یا خیر به دیگری رای دادن. بگذاریم در این وانفسای تهاجم داعشی در اطراف مملکت کمی آرامش روحی مردم تقویت شود . والسلام (3850789) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۱:۲۸
مگر دروغ گفتن فقط مخصوص شماست همه میتوانند دروغ بگویند (3850800) (alef-13)
 
رضا
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۱:۳۳
درایت...سیاسی...مدیریت....برجام...مشکلات بانکی...برجام کمکی به مسجد لولاگر هم نکرد؟؟؟؟؟....هشت سال ...هشت سال....میانگن قیمت نفت..؟؟ شاید سال دیگر....این اقا جلیلی بیاید...ان کارهای که در ان هشت سال درایت یادش رفت انجام بده سروسامان بده ...وبودجه خاص واسه این مسجد تخصیص بده...الف جان.....اگر یادش رفت به دیده بان ....یاد اوری کن (3850801) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۱:۳۶
من واقعا بسیار متاسفم که زحمات چندساله دانشمندان را که می توانست پایه واقعی صنعت و رفاه باشد، به بهانه کسب رفاه و رفع تحریم و ... برباد دادند. امیدوارم که جاهلان بیدار و خائنان رسوا و مردم متنبه شوند. (3850802) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۳:۰۶:۴۷
دانشمندان ؟ غنی سازی اورانیوم با این روش ( سانتریفوژ) دارای تکنولوژی بسیار ساده ای است و حتی پاکستان هم دارد و کشورهای مهم دیگر از این روش دیگر استفاده نمی کنند .
بحث این است که کشورهای دنیا به خاطر هزینه های سیاسی و اقتصادی حاضر به پیگیری این کار نیستند . (3853072) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۳:۵۱
ویرانی های هشت سال طلایی شما و دوستانتان به این زودی آباد نخواهند شد، (3850810) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۵:۳۳
خودتون هم خوب می دونید که کارشکنی های شما در مسیر دولت امید و همچنین قطعنامه هایی که زمان شما گریبان مردم رو گرفت و میلیارد ها تومنی که در زمان شما و احمدی نژاد نابود شد باعث شده این دولت مشکل پیدا کنه
8 سال کشور دست شما بود چیکار کردید برای مردم!!؟ (3850813) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۴:۰۶
من اگر جای مسؤولین دولتی بودم بودجه این مسجد را کلا قطع می‌کردم. این امام جماعت که فقط به فکر جیب خودشه. دلش میخواد تحریمها مرم را بدبخت کنه ولی‌ بودجه مسجدش و حقوق خودش زیاد بشه. (3851521) (alef-13)
 
حسنی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۶:۲۵
چون افتضاحی که بعضی ها در هشت سال (یعنی 16 تا شش ماه) به آوردند، نمی شود در شش ماه جمع و جور کرد
وقت می خواد حالا حالاها (3850817) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۲:۵۵
پس چرا به دروغ وعده ١٠٠روزه دادند و رأي جمع كردند (3851539) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۲۴:۱۴
دروغ رو شما میگین.
هیچکس نگفت 100 روزه مشکلات کشور حل میشود.
دولت گفت برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داریم و برنامه کوتاه مدت ما 100 روزه است.
و در همان 100 روز هم قرارداد موقت را با 5+1 منعقد کردند و پول وارد کشور شد و توانستند حقوق کارمندها را بدهند و مخارج کشور را تامین کنند.
یک کشور ورشکسته را این دولت تحویل گرفت و حقاً معجزه کردند که هنوز این کشور پابرجاست! (3851763) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۲۸:۰۲
اونی باید معترض باشه که بهش رای داده شما که بهش رای ندادی چرا نالانی؟ اگه ما رای دادیم رای به ثبات بود نه اینکه هر شب 100 تومن بیاد روی دلار و دلار ظرف یک سال و نیم از 1000 بشه 4100 و همه چی چند برابر بشه 700 میلیارد دلار نفت فروختی معلوم نشد چه شد طلبکار هم هستید؟ (3851769) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۳۱:۰۷
از قضا خداوکیلی پس از ١٠٠ روز تورم مهار شد . (3852143) (alef-13)
 
محمدجعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۴۹:۵۴
یکی بهش بگه زمانی که مملکت دستشون بود چرا فقط خراب و خراب تر کردند؟ حداقل الان تحریم دارو نیستیم.تحریم قطعات هواپیما نیتیم که روزی یه دونه هواپیما سقوط کنه (3850823) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۵۰:۵۶
اخه کاغذ پاره هایی که شما با مدیریت خود ارمغان اوردید خیلی مقاوم و محکم هستند.

جواب این سوالات را خود شما باید بدی که کشور را به این روز انداختید

باید بگید چطوری این همه تحریم و فشار را بر سر غنی سازی 20 درصد برا کشور درست کردید در حالی که رهبری فتوای حرام بودن سلاح هسته ای را دادند؟؟ (3850828) (alef-13)
 
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۵۲:۳۷
اصلا معلوم نیست داری برای انتخابات تبلیغ میکنی؟بی صداقتی ازت می باره جلیلی جان (3850834) (alef-13)
 
فرزند ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۹:۰۳
از جلیلی دروغی شنیدی ؟
ولی من از برخی خیلی شنیدم (3850870) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۵۳:۳۶
-- دكتر جون ،قربونتم ! اين مريض عليل ما ، مگه ، ديروز ، آمپولش نزدين ، قرص و شربت و دوا
بهش ندادين ؟ ! ... امروز كه اصلاً توفير نكرده ، فرقي نكرده ، زبونم لال نكنه يك وقتي ، اميد مون
بر باد ...

-- قربونتم ! اين مريض شما ، جزء اون مريض هاي قسر در رفته ، هست !! ... حا لا توقع داري
كه با جهارتا قرص و آمپول بلند بشه شاد و شنگول بدوه ! ... با اين حال و احوالش بشكن بزنه !
... ببين برادر ! دور و ورش ،خلوت كنين ، داره دوره نقاهت ميگذرونه ... هركسي يك نسخه براش
نپيچه ، دوره درمانش بايد طي بشه ، در دوره درمان كسي دخالت كنه ، هر كسي براش يك نسخه نپيچه ! " اسطو خودوس و سنبل الطيب و گاو زبون همدواي دردش نيست ، اين همه جوشانده تو حلقش نريزين ! ... خداي نخواسته ، يك موقع خفه ... گفتم كه دوره نقاهت ميگذرونه ، طبيبش هم كه خودم باشم ، حاذقم !! شما فقط و فقط صبر پيشه كتيد ،تا دوره نقاهتش طي بشه ، انشاءالله از روز اولش هم بهتر !!! (3850838) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۵۴:۴۴
اقای جلیلی شما برای خدا کار میکنید یا برای تبلیغات ؟واقعا نمیدونید تخریب یک شبه انجام میشه و دوباره ساختن ،ممکنه سالها زمان ببره ؟شماها تیشه به ریشه مملکت زدید چطور انتظار دارید در این فضای مسموم بین المللی ظرف شش ماه مملکت گل و بلبل بشه ؟ (3850841) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۵۵:۵۴
متاسفیممممممممممممممم براتون. فکر کردین مملکتی را درطول هشت سال خراب کردید حالا انتظار دارید یکساله درست بشه!!!!.یک ساختمان میشود یک روزه خراب کرد اما یک سال طول میکشد تا اورا بسازیم!!! (3850845) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۲:۳۷
خدا پدرت بيامرزه ! يك ساختمون در مدت يك سال ؟ ! ... خدا از زبونت بشنوه !

-- محمد آقا ! اين خودتي ؟! ... الله اكبر ... چرا اين همه پير و شكسته ؟ ! پارسال كه انگار شاخ
شمشاد !! ...، مثل تازه داماد ها .. نكنه يك وقتي خداي نخواسته ، مرضي ... كسالتي ... ؟

-- نه برادر ! خيالت تخت !! ... دارم خونه ميسازم ! دستم تو گِلِه ! ... كمر آدم ميشكنه ... اگر رستم دستان هفت خان داشت ، بنده دارم هفتاد خان طي ميكنم !! .... حالا تازه رسيديم به سقفش ،... به نظرم تموم بشه ديگه ريق رحمت سر كشيده باشم !! خيلي سخته همسايه ، آدم پير و كور ... ميگى خدا پدر ومادرت بيامرزه ، آدماي خوبي بودن !! ،همسايه هاي خوبي بودن ! ... به خانواده سلام برسون !! (3851054) (alef-13)
 
سورنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۰:۵۷:۲۴
نه که ایشون اصلا باعث بوجود آمدن تحریم ها نشدن! (3850847) (alef-13)
 
Qatar
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۰:۲۹
با اجرای برجام دغدغه من برای یک جنگ خانمانسوز بی دلیل مرتفع شد ضمنا از اجرای برنامه هسته ای چه گیرمان آمد که از برجام نیامد؟؟ (3850857) (alef-13)
 
Ukraine
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۰:۵۸
شما که چاپ نمی کنید اما یک زمانی من با اینکه با تفکرات و فلسفه آقای جلیلی مخالف بودم اما به اصولگرایی او احترام مگذاشتم اما چندیست که به غیر از دورویی از ایشان چیزی نمی بینم. آقای جلیلی عضو شورای امنیت ملی می باشند از همه امور آگاه و مطلع . پس ایشان در جریان همه امور هست اما تنها از فرصت سواستفاده میکند. پاسخ ها را هم خوب می داند اما به تشویش اذهان عمومی علیه دولت می پردازد. (3850858) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۲:۲۴
از کامنتهایی که انتخاب کرده و گذاشته کاملا مشخصه چقدر طرفدار جلیلی هستش.....!!!!
جناب الف این همه فکر کردید کدومارو منتشر کنید به اینا رسیدین ؟؟؟؟ (3850860) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۵:۵۳
کاش الف یک بار هم که شده کامنتهایی که منتشر نشده رو منتشر کنه تا شما بدونید که اونهایی که نظرشون منتشر نمیشه بیشتر از اینهایی که منتشر میشه با شما مخالفند.
هر چند شما چیزی رو که از انتخابات نفهمیدید از کامنتهای یک سایت خبری نخواهید فهمید! (3850910) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۲:۳۱
یعنی ایشان نمیدانند چرا حل نمیشود ؟

کمی به فعالیت های رفقای خود نگاهی بیندازند حتما متوجه میشوند. (3850861) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۶:۲۶
درسته که میگن مردم ایران فراموش کاره اقای جلیلی اما دولت هشت ساله شما چنان ارمغانی ببار اورده که ملت به این زودیها دسته گلهای شما ودوستانتان را فراموش نمیکنه لطفا خودتو خسته نکن (3850863) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۰۹:۴۸
کسی چاقو رو تا دسته کرده باشه توی شکم کسی
بعد همون آدم بیاد به دکتر حمله کنه که تو که عرضه نداشتی چرا اینو عمل کردی؟ (3850872) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۰۷:۰۵
آفرین به این مثال.. (3851864) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۱۱:۰۲
تفکر جلیلی به مراتب خطرناکتر از احمدی نژاد.......................مردم مواظب باشید (3850878) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۱۲:۳۸
دوران احمدی نژاد اقتصاد ایران رو به نابودی کشاند. ...یارانه ها ایران رو نابود کرد...45000 تومان میدهند 4000000 تومان از مردم میگیرند (3850882) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۵:۰۸
دقیقا 10 برابر یارانه ها رو از مردم پس گرفتن (3851008) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۳۱:۰۹
بنزین 80 تومنی کردن 700 تومن ! بعد 45 تومن یارانه دادن ! (3851417) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۵:۵۲
این رو به اونهای بگویید که بخاطر یارانه به اینها رای دادن ! (3851009) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۳۷:۵۰
جناب آقای توکلی ، اگر می خواستی جلیلی را تست کنی، تست، شد ایشان با هوچی گری هایی که توسط اصلاح طلبان و اعتدالی ها علیه اش از همین حالا راه انداخته اند زمینه رای آوری راندارد، البته این مساله خیلی مهم نیست زیرا قدر و منزلت ایشان نزد خدا و در تاریخ به خاطر مجاهدات و ایستادگی اش در دفاع از ارزش های نظام و سرمایه های ملی نزد خداوند محفوظ است، و هرگز قابل مقایسه با رعیت صفتانی که خیلی چیزها را دادند و اندک چیزی هم به دست نیاوردند نیست، اما هوچی گری ها و جوسازی های این جمع نباید به آنها نفس تازه ای بدهد که چنین گستاخ به میدان بیایند و مساله حقوق های نجومی که انصافا همت بلندی را برای تبدیل آن به مطالبه ملی به کار بردید تحت الشعاع قرار گیرد و فراموش شود زیرا همان خواستگاه فکری و فرهنگی و سیاسی که بستر اشرافیت و حقوق های نجومی است همان، بستر خوش بینی به غرب و مخالفت با صنعت هسته ای و تسلیم در برابر استکبار جهانی است. و عقب نشینی از اصول و مبانی نظام جمهوری اسلامی است. (3852158) (alef-13)
 
سید علی حجازی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۱۹:۱۵
قبل از هرچیز به طبع از دشمنان و سیاست های سیاستمداران امریکا که همه حرف و نقد ها وموضع گیری شان براساس برنامه ای کلی و منافع ملی شان است ماها هم باید هر نقد وگفتمانمان از جنس هماهنگی باشد بخصوص که هر دوی ایشان آقای روحانی و آقای جلیلی در مصحلت نظام می هستند پس گفتمان اینچنینی در دو شکل متصور اشت
اول برای جهت دادن به یک حرکت عمومی که این بحمدالله در جامعه ما وجود ندارد وهمه در فکر محقق شدن برجام
ذوم برای هشدار و کمک به دولت در برابر حریف که به طبع مواضع ما به دولت وکسی که قرارگذاشته است صادقانه برخورد کرده و راه بیایید
یعنی میزان هر حرف و نقل ما اسلام ,رهبری و منافع ایران باشد و در این خصوص اصلا و ابدا خودمان را نبینیم
و اما»


(وی در پایان تاکید کرد: اگر بی عدالتی و عدم توازن و تبعیض را در فضای جهانی به رسمیت شناختیم و گردن گذاشتیم در داخل هم همان توازن و بی عدالتی و تبعیض بازتولید خواهد شد. حقوقهای نجومی بی نسبت با تلقی ما از مناسبات جهانی نیست. بعضی خواهند گفت اگر دنیا کدخدا و رعیت دارد، چرا در داخل کدخدا و رعیتی نباشد؟ صاحبان حقوق های نجومی احساس کدخدایی دارند و صریحا خود را محق می دانند. این فرهنگ کدخدا پذیری است.)
این بیانگر نوع نگاه و عمق تفکرآقای جلیلی است که می تواند سرفصل یک حرکت درست باشد و اینک نوشته این حقیر در این رابطه:


بیایید فصل دیگری را آغاز کنیم
بیایید
خدا خواهی را بجای سود ستایی اصل بدانیم
بیایید
باور کنیم
که همه از یک نوع هستیم
با یک نیاز
بیایید
باور کنیم که مردمان خود برتر بینی و زرنگی فاصله شان با ما ها
به قد یک شانش است
یک ارث
و یا
یک رانت
بیایید باور داشته باشیم
وقتی که همه همه چیز را می دانند
تکرار
راه فراری است
یاکه
ترفندی برای توجیه
بیایییید
خود را باور کنیم
بیایید
ایمان را اوج ببخشیم
بیایید
عدالت را بازتعریف کنیم
بیایید
سلامت را فراگیر کنیم
خیلی سال است در حسرت یک تعریف درست مانده ایم
بیایید
آرمانها را دوباره سلام کنیم
بیایید
توحید را
بنام خدا در جامعه جاری سازیم
بیایید
باور کنیم که هر اختلاف خارج از تحمل ما شرک است
و مردمان سرمایه داری بیشتر از کمونیست ها ماتریالیست اند
بیایید
بین سیاست و لجاجت مرز بندی درستی داشته باشیم
بیایید
مردم را باور داشته باشیم
بیایید
مردم را یک گونه ببینیم
ودنیا را برای همه رونق ببخشیم
بیایید
مردمان اسراف را نفرین کنیم
بیایید
مردمان تفرعن را از دیار خود برانیم
بیایید
صداقت را اوج ببخشیم
بیایید سلامت و صلح را برای همه بخواهیم :
از سیاست حرف زدن و این واون را نفی کردن راحت است مهم آن است که آدمی برای حرف و نقد هایش برنامه ای روشن ومدون داشته باشد و عمده این مهم در راه و راه کارهای اقتصادی و اجتماعی ببیند
واینکه
می شود در محدوده یک مرز یک فکر و عقیده و راه و روبه ای را اجرا واجرایی کرد ولی مهم آن است که با رویکرد جهانی برنامه بدهیم و این برنامه مبتنی برجذب ناشی از تفوق ایده و ایدئولوژی و عشق و علاقه باشد نه تحکیم وتحکم سیاسی مبتنی برقدرت نظامی یا جناحی و این مهم را اقای جلیلی اگر در مد نظر داشته باشند حرف نقدشان از جنس شدن می شود والا .... (3850889) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۲:۵۳
سیاست 8 ساله شما باعث و بانی این همه تحریم برای کشور ! اگر برجام نبود الان تحریم ها سخت ترهم شده بود و دلار به ده هزار تومن هم رسیده بود ! (3850898) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۶:۴۰
مرد حسابي تو8 سال بجز ايجاد مشكل تراشي و ايجاد زحمت به دولت روحاني
توقع داري توي6ماه......جل الخالق (3850915) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۲:۴۹
اگر برجام نبود هر روز بیشتر تحریم میشیدیم و الان دلار به ده هزار تومن رسیده بود ! شاید هم جنگ شده بود ! شاید هم مثل ونزوئلا قحطی ! (3850940) (alef-13)
 
رضا
France
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۵:۵۰
بابا به والله روى زياد هم حد و حدودى دارد كه بدبختانه نزد امثال آقايان جليلى و احمدى نژاد رعايت نمى شود ! برادر من! هشت سال، هشت سال تمام با در دست داشتن بزرگترين درآمد نفتى تاريخ كشور شما و دوستان شما هر روز يك تحريم بين المللى (كاغذپاره!!!) براى كشور به ارمغان آورديد! هر روز از سرمايه هاى اقتصادى و اجتماعى و مشروعيت و اعتبار كشور با بى تدبيريتان كاستيد! مى گوييد مقاومت كرديد؟! مقاومت اين است كه يك تنه و از جيب ملت براى دنيا شاخ و شانه بكشيد و اسناد محكوميت بين المللى عليه كشور را كاغذپاره بپنداريد؟؟؟ خراب كردن مگر كارى دارد؟! ساختن و تدبير كردن وقت مى برد برادر من، نه خراب كردن!!! شما را به خدا از آبرو و اعتبار جانبازيتان نكاهيد! بگذاريد چيزى باقى بماند! اصلاً روحانى هزار و يك ايراد داشته باشد، قبول! گمان كرده ايد با هجمه ى ظالمانه يى كه به روحانى آغاز كرده ايد ملت آن هشت سال سياه تورم كمرشكن و بى ثباتى و سرشكستگى و اختلاس هاى ميليارد دلارى زير سايه ى تحريم را فراموش مى كند؟؟؟ دست برداريد برادر من! عبرت بگيريد! اى كاش الف اگر حرف بنده را منتشر نمى كند حداقل به دست ايشان برساند! (3850950) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۷:۱۵
جلیلی دیروز : تحریم ها به نفع کشور !!! (3850958) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۲۲:۱۰
جلیلی امروز: چرا تحریم ها لغو نمی شه. (3852118) (alef-13)
 
امیر
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۳۸:۴۷
سلام: جناب جلیلی بزرگوار شما در طی چند سال مذاکره چه کردید؟ کسی حق انتقاد دارد که خودش گلی به سر این مردم زده باشد. اگر فرض کنیم مشکلی هم حل نشده باشد، لااقل مثل زمان شما مشکلات روز افزون هم اضافه نشد. چند سال رفتید و آمدید و تحریم های رنگ و وارنگ جور کردید و به قول رفبق شفیق شما آقای احمدی نژاد : انقدر قطعنامه بدهند تا قطعنامه دانشان پاره شود" خوب برادر مسلمان ان همه خرابی هایی که به بار آوردید را باید با صبر و عقل جبران کرد. لااقل غر نزنید و منتظر باشید تا بقیه که بلدند کارشان را انجام دهند لااقل همانقدر که شما وقت خرابکاری داشتید به بقیه وقت بازسازی بدهید.
والعاقبت للمتقین (3850962) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۴۳:۰۰
برادر جلیلی اگرشما ریس جمهور شده بودید، الان داعش پشت دروازه های قزوین بود، 6سال مذاکره کردی 9تا قطع نامه علیه ایران تصویب شد حالا میخواهی یکشبه تاثیر تحریم ها برداشته شود حتی با برداشته شدن تحریم ها سالها طول میکشد تا نتیجه سخنرانی های شما در جلسات 5+1 برداشته شود، خودت باعث این تحریم ها شدی و تا حالا کسی محاکمه نکرده ات طلبکار شدی (3850980) (alef-13)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۲۳:۰۸
اگر قرار محاکمه است باید در طول تاریخ هرکس در مقابل ظالم ایستاده است محاکمه شود . کاش جهت مشخص شدن ابهامات (به عنوان یک مطالبه عمومی )هییت مذاکره کننده قبلی و فعلی به صورت زنده در یک برنامه تلویزیونی دستاوردهای خود را تشریح کنند (3851248) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۴۷:۱۴
اگربرجام نبودچه می شد صادرات نفتی رسیدبه روزی یک میلیون بشکه بعد طبق طرح آمریکایی می رسید به 800 هزار بعد 600 هزار بعدهم دقیقا مثل نمونه عراق صدام نفت دربرابر غذا .برای من جالبه یک سری نفسشان ازجای گرم بیرون میاد برای اینها فرقی ندارد مردم چه وضعیتی داشته باشند چون درهرحال تامین هستند و شب و روزدرحال تخریب دولت هستند خوب شد که همین آقا وزن کارکردش رادر انتخابات سنجید و مشخص شد چقدررای دارد؟ولی آقای جلیلی خودت را خسته نکن تا 1400 روحانیی هست (3850989) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۷:۱۸
دولت روحانی هیچی نداشته باشه الان ارامش داریم هر روز تهدید و تحریم جدیدی وجود نداره ! دلار ثابت شده ، شیب افزایش قیمت ها کم شده مثل دوران شما نیست شب بخوابی صبح بلند بشی همه چیز دو برابر شده باشه ! (3851013) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۸:۲۵
نود درصد کامنتهای تخریبی رو چندتا بچه رسانه ای محدود نوشتن.اینقد تابلو هست که با کمترین ضریب هوشی هم میشه فهمید.
دولت روحانی فاجعه ترین دولت تاریخ ایران بوده.وانشالله اولین دولت چهارساله خواهد بود.حملات زنجیره ای ها به خاطر اشفته بازار برجام و امتیازات گرانبهایی است که به طرف مقابل داده شده.امروز ملت میداند برجام یک شو تبلیغاتی بود برای کسب کرسی های مجلس.اما بهار نزدیک است.بهار کابوس ادم برفی هاست (3851035) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۲:۲۵
توهم خود حداکثر پنداری باعث خلق این کامنتها میشه اقا دست بردارید نگه همه مثل شما کامنت سازی میکنن؟ ایشون چند سال مذاکره کرد یک خط گزارش به مردم نداد اگر روحانی مذاکره کرده بود و این همه قطعنامه گرفته بود همین اقا میومد می گفت برای کشور قطعنامه گرفته اید کشور را تحریم و در استانه جنگ برده اید و...دست بردارید. برجاک نبود الان چنگ شده بود یا گزیه بعدی چنگ بود صادرات نفتم صفر شده بود (3851140) (alef-13)
 
عماد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۵۹:۱۹
خطرناک ترین چیز برای کشور طرز فکری است که همه چیز را در رقابت های سیاسی و همه مواضع را درجهت تخریب حریف و تطهیر خودی انتخاب میکند. کاری هم ندارد که خودی ها عرضه دارند کشور اداره کنند یا نه. برادر من ، هشت سال ویرانی را چرا نادیده میگرید. بر سر شاخه نشسته اید و اره به دست دارید تیشه به ریشه میزنید که چه؟ پس هوشی که دارید به چه درد میخورد؟ (3851323) (alef-13)
 
Lithuania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۹:۱۳
بادمون نرفته زمانی که شما بودی ضادرات نفتمون چقد شده بود، اگه جنابعالی رئیس جمهور بودی که الان صادرات نفت صفر بود ما هم در بهترین حالت مثل ونزوئلا! (3851040) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۱:۴۷
کسانی که سنگ آقای ظریف را به سینه میزنید و به آقای جلیلی بد و بیراه میگید.

آقای ظریف با چیزی جز دست آوردهای هسته ای که در دوره آقای جلیلی به دست اومده بود مذاکره کرد؟

کلا آقای ظریف چه چیزی جز این دستاوردها داشت که بخواد امتیاز بده و احیانا امتیازی بگیره؟ (3851051) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۲:۲۴
بفرض اینکه برجام هیچ چیزی رو حل نکرده
سوال این است که این مشکلات و بدبختیها رو چه کسی ببار اورده که باید با برجام حل بشه (3851053) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۳:۱۳
تنها نکته مثبت دولت فعلی این است که مخالفینی مثل شما دارد (3851056) (alef-13)
 
محمد علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۳:۵۲
پهلوگیری ۱۷ خط کشتیرانی جهان در بنادر ایران /مذاکرات خرید هواپیما ادامه دارد
این تیتر همین پایگاه الف است . آیا اتفاقی روی نداده. (3851060) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۵۹:۰۰
خیلی خندیدم خیلی (3851182) (alef-3)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۶:۰۱
خنده ی تو شیرین تر از گریه ی ماست.
من سال 1396 به روحانی رای خواهم داد. (3851529) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۱۷:۰۸
تو دیگه هیچ وقت دستت به قدرت نمیرسه عمو ! (3851069) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۳۴:۳۸
اقای جلیلی کسی باید از دولت انتقاد کند که یک کار مثبت در کارنامه اش داشته باشه شماکه سه چهار سال در پرونده هسته ای هیچ کاری را پیش نبردی خودت دران مصاحبه گفتی من اگر بتوانم کار هسته ای به سرانجام برسانم خلیلی هنر کردم چطور شد که یک شبه به فکر اداره کشور ریاست جمهوری افتادی وحالا هم از زمین و زمان انتقاد می کنی ودر تمام رشته ها صاحب نظر شدی عقل کل مردم ما بایدبدانند عقب ماندگی کشور از بدبینی افراد صاحب نظر که فقط به فکر خراب کردن طرف مقابل خود هستند وتا به امروز کسی برای برون رفت از مشکلات کشور راه کار عملی از خود نشان نداده اند وهمه انتقاد از طرف مقابل واما کلام اخر انها که به دنبال این هستند که دولت یک دوری باشد دراصل ظلم به کشور ملت میکنند حال اگاهانه یانااگاهانه وچهارسا ل پیش کشور را به عقب می اندازند (3851110) (alef-13)
 
ممحمد
Turkmenistan
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۱:۴۷
جناب جلیلی این کامنتها تقریبا منعکس کننده نظرات طیف وسیعی از مردم است که رفتار شما در مذاکرات هسته ای و دولت مورد حمایت جنابعالی فراموش نکرده اند. لطف کنید بفرمایید این همه تبلیغ بر علیه برجام و این دولت از طرف شما و دوستانتان برای چیست؟ این برجام خوب یا بد با هدایت رهبری انجام شده است . و مردم هم از نتایج اولیه آن راضی هستند. شما که می فرمایید چرا پس از 6ماه همه چیز گل وبلبل نشد بنگرید به 6سال تصدی حضرتعالی و دست آوردهای مشعشع برای مردم و 8سال ... بهتر است چیزی نگویم . (3851138) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۲:۴۶:۳۸
برادر من ، میشه بگید این مشکلات رو کی به وجود آورد ؟ (3851149) (alef-13)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۱۲:۰۲
امثال دکتر جلیلی عاشق خدمت بوده و هستند مشکل این است که ذائقه ما عوض شده هرکس دم از مردم ودوری از جنگ بزند محبوب می شود از اول انقلاب کشور همواره مورد تهدید وتحریم بوده است غرب با موجودیت وتفکر انقلابی مامخالف است مختص این دولت وآن دولت هم نیست دوستان عزیزقبول کنیم که جای دلسوز و غیر دلسوز عوض شده است (3851215) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۱۴:۲۲
قبول نمی کنیم (3852104) (alef-13)
 
dayani
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۳۱:۰۰
با حرفهایی که شما ها می زنید و با بلندگوهایی که در اختیار دارید، همه سرمایه گذاران دنیا از جمله بانکها را به عقل هل می دهید. و خیال میکنم که همه تلاش شما هم در همین مسیر است. اگر کارها درست شود که جایی برای شما باقی نمی ماند ، هرچه اوضاع را بدتر کنید و بدتر نشان دهید، امکان بازگشت شما هم زیادتر می شود . در آنصورت باز افتخار می کنیم که شما وقتی می روی مذاکره کیفت را خودت حمل می کنی و نمیدانیم که بین مذاکره و صدور بیانیه تفاوت وجود دارد، چیزی که اقای دکتر ولایتی بلاخره به زبان آورد. (3851260) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۴۷:۳۰
درود بر جلیلی که هیچوقت به مردمش دروغ نگفت (3851297) (alef-3)
 
Farhad
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۵۶:۳۶
اقاي جليلي ،اين گره كور اقتصاد و تورم و بيماري از مديريت شما و تيم محترمتان بياد گار مانده است.
چرا گذشته و عملكرد غلط خودتان رو بياد نمي اوريد.
هروز جلسه و مذاكره داشتيد ،ولي هر بار يك تحريم به دوش اين مردم اضافه كرديد.
ميدانيد فروش نفت و درامد نفت در دوران شما و ريس جمهورتان چقدر بود و بعد از شما چقدر شده ؟
چرا از عدم اگاهي مردم سو استلاده ميكنيد ،
مردم اگر شما و سياستان وا قبول داشتند كه شما الان بايد ريس جمهور مي بوديد. (3851318) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۳:۵۷:۰۲
اجازه نمیدید این اتفاق بیفته. متاسفانه از دو سو برجام تحت فشاره، از یک سو کنگره آمریکا و از سوی دیگه جریان مخالف دولت در داخل ایران. در داخل ایران دائما داره علیه برجام پیام به بیرون مخابره میشه و با تخریب مستمر و زیر سوال بردن ان نسبت به بقا و دوام برجام تردید افرینی میشه و این باعث میشه سرمایه‌گذاران و بانک ها و تجار و نهادهای اقتصادی دنیا که دائم فضای داخل ایران رو برای امکان‌سنجی حضور خود زیر نظر دارند اینده ای برای برجام متصور نباشند و ورود به ایران رو دارای ریسکی بزرگ قلمداد کنند. چرا که تصور میکنند با این شدت مخالفت اگر کسی از میان مخالفان برجام رئیس جمهور بشه قطعا به ان چیزی که "ترکمنچای" معرفی میکنند پایبند نخواهند موند و ان را به هم خواهند زد. این فضای ابهام باعث شده ما نتونیم از فرصت برجام بهره ببریم. (3851320) (alef-13)
 
ف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۰۷:۲۹
این تحریمها و دردسرهایی که واسه ملت درست شده با مذاکرات شما و در زمان شما ایجاد شد حالا میفرمایید چرا حلش نمیکنید؟چرا لغوش نمیکنید؟اول باید پاسخگوی ملت باشید که چرا و با چه تفکری این گرفتاریها برای ملت ایجاد شد؟ (3851341) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۰۹:۱۲
درست است ، مشكل تحريم هنوز هست ، مشكلات بانكي هست ، مشكلات سياسي و اجتماعي هست ، همه اينها كارنامه اين نظام است و نشان از ناكارامدي ان ، وبا امدن اين يا ان خيلي هم وضعيت تغيير نمي كند (3851345) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۲۰:۴۸
جالبه تو کشوری که مردمش برای یک وام 10 میلیونی 2 سال باید انتظار بکشند. از یک سند بین المللی انتظار دارند یک ساله جواب بده (3851376) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۴:۴۲:۳۸
جلیلی دوستت داریم
احمدی نژاد دوستت داریم
هر کدام از شما بزرگواران رییس جمهور بشید ما خوشحالیم (3851444) (alef-3)
 
اعتدالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۵۲:۰۶
روحانی دوستت داریم (3851832) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۳:۱۳:۱۷
من از این نگرانم که بعضیها در این مملکت کلا" خیلی خوشحالند و هر اتفاقی که بیفته باز هم خوشحالند ! (3853085) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۰۴:۱۱
امام جماعت مسجد را ببین که جز پول و بودجه مسجدش به هیچی‌ دیگه فکر نمیکنه (3851499) (alef-13)
 
امير
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۰۴:۴۳
همين كه دولت تونسته دلار را در همان حد ٣٥٠٠ تومان نگاه داره يعني ارزش پول ملي را حفظ كرده است . اگر شما اينهمه در كار دولت اختلال ايجاد نكنيد بتدريج مشكلات ديگر هم حل مي شوند . مگر به اينراحتي تمام ان خرابكاريهاي ٨ ساله درست مي شود ؟ (3851501) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۴:۰۷
جلیلی فردی مومن انقلابی ولایی و ساده زیست است دربدو ورودش به شورایعالی امنیت ملی بعنوان دبیر حدود 20 نفر از پرسنل را که در خدمت دبیر قبل بودند به دستگاههای خود فرستاد برخی ازمعاونین وقت دبیر ازجمله احدی از انها که اکنون وزیر دولت یازدهم می باشد وبسیار تشریفاتی است نتوانست مشی جلیلی را داشته باشد وانجا را ترک کرد البته متاسفانه وزیر یادشده اکنون با هواپیمای اختصاصی با اقازاده واعوان وانصارخود به استانه سفر کرده وبه اصطلاح رتق وفتق امور می کند!!!!! (3851522) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۱۴:۳۶
حرف شما دقیقا از روی شکم سیری !در شرایطی که مردم زیر فشارهای اقتصادی بودند و بیکاری در کشور به شدت افزایش پیدا کرد و تورم به 40% رسیده بود شماها دنبال غنی سازی بودید ! (3851524) (alef-13)
 
محمد جواد
Switzerland
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۵:۲۳:۵۲
"وقتی در کنار منابع عظیم خدادادی، نیروی انسانی جوان و تحصیلکرده شما به مرحله شکوفایی می رسد عده ای در همان موقع صحبت از واردات مدیر می کنند و توانایی ملت را در حد آبگوشت بزپاش ارزیابی می کنند"

به نظر من این جمله نشون میده که این آقا تحت تاثیر یک مشت آدم متملق و در شرایط قحط الرجال شور برش داشته و واسه انتخابات خیز برداشته.حرفاش شبیه حرفهای احمدی نژاده که میخواست سیستم مدیریتی ایرانی را به دنیا صادر کنه.

یه نگاهی به دور و برتون بندازین. حقایق جامعتونا ببینین. ببینین از این جوونای تحصیل کرده چند درصدشون بیکارن و چند درصد که ظاهرا کار میکنن واقعا کار مفید انجام میدن، این فساد سیستمی حاکم را ببینید ... بعد شعار بدید.

به نظر من با شرایط فعلی کشور، هر کسی که در طول دهه های اخیر هر سمتی داشته اگر منصف باشه باید در مقابل مردم سرش پایین باشه. نه اینکه فریاد بکشه و بگه من خوبم تو بدی. این همه مدعی اومد و رفت کدومشون گلی به سر این ملت زد که جنابعالی بزنی؟؟ (3851544) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۶:۵۰:۴۰
من طرفدار و سینه چاک احمدی نژاد نیستم
اما احمدی نژاد کوتاه نیامد و تحریم شدیم
ولی روحانی کوتاه آمد بازم هم تحریم شدیم (3851718) (alef-3)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۰:۰۸:۳۶
میشه چند تا از تحریم هایی که در دوره آقای روحانی انجام شده یعنی مصوب کنگره آمریکا یا سازمان های بین المللی هست بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم برادر ؟:د (3852892) (alef-13)
 
ايرانى
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۲۰:۳۰:۱۷
دوست عزيز من هم سينه چاك كسى نيستم،امااز شما مى پرسم خراب كردن راحتر است يا درست كردن ؟كدام تخصص وانديشه مى خواهد؟شماوسيله امانتى سالم دست كسى ميدهيد،مثلا ماشين طرف ماشينتو ته دره ميندازه،ميبرى تعميرگاه،ايا ماشينت مثل اول ميشود.؟آيا يك تعمير كار ميتوانداز تعمير آن برآيد؟يا نياز به تعميركارهاى ديگروصرف زمان بيشتر است ؟به هرحال مثل اول نخواهدشد.مقصر اصلى تعميركار است يادوست شمايا خود شما كه وسيله ات را به آدم ناشى دادى؟.مسائل جامعه پيچيده ترونياز به تخصص هاى بيشترى داردبراى برون رفت از مشكلات.حال اگر بعضى مسئولين ما سوء مدريت ومتعهد نباشند وفكر جيب خود باشندوهركس براى خود قلمرويى درست كند ،متخصص ترين فرد هم نميتواند كارى ازپيش ببرد (3853838) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۱۱:۱۸
انرژی هسته نون و اب نمیشه برای مردم! به فکر ایجاد اشتغال و کار برای جوان ها باشید (3851741) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۲۴:۳۲
درودبرظریف وروحانی واصلاح طلبان (3851764) (alef-3)
 
اعتدالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۷:۲۷:۱۵
جناب جلیلی به دوستانتان بفرمایید همسو با کنکره امریکا برای اجرایی شدن برجام با روش های مختلف...................مشکل ایجاد نکنند و انوقت اگر مشکلی پیش آمد بیایید و انتقاد کنید فعلا که موضع شما و اسرائیل و کنگره آمریکا یکی شده است و آرزوی اسرائیل و کنگره امریکا هم مثل شما زمین گیر شدن دولت روحانی است. (3851767) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۱۲:۳۰
اقاي جليلي توصيف سياست هاي و نحوه تفكر شما توسط دكتر ولايتي ظاهرا براي شما و تفكرات كليشه ايتان هيچ اثري نداشته اين همان نوع ديدي كه منجر به تصويب قطعنامه هاي سريالي عليه منافع ملي شد و هنوز اصرار بر تكرار اشتباهات داريد (3851884) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۱۲:۴۳
از قدیم میگن درد خروار میاد مثقال میره .
گرانی چتد برابر دوره شما همینکه در جا میزنه خدا رو شکر والا الن بنزین لیتری6 هزار تومان بود.
دلار 10هزار تومان
مرغ 15 هزار تومان
خانه متری حداقل 8 میلیون تومان
سال 84 دلار 80 تومان
سال 84 مرغ 2500 تومان
بنزین لیتری100 تومان
خانه حد اقل متری 500هزار تومان
الف جان اگر آمار فوق را قبول دارین چاپ کنین. (3851886) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۸:۳۸:۴۷
خوشحالیم که به لطف خدا خطرازکشورمان رفع شده کشورهای ویران شده تاصدسال دیگر به زمان قبل از ویرانی شان بازنخواهندگشت احساسات مشکل زاست منطقی باشیم. (3851988) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۲۳:۰۳
استاد اندیشه سیاسی !؟
سیاست اندیشه نیست برادر مشکل شما همین است. سیاست علم است "علم بهره بری حداکثری از امکانات حداقلی" علم تبدیل کردن ممکنات به امکانات "علم شناسایی توانایی و ضعف و تمیز دادن بین انچه میخواهیم و میتوانیم " سیاست ارمان نیست که با اندیشه صرف و شعار تحقق اش را خواب دید و وعده تعبیر شدنش را داد !. سیاست عرصه تفکر و اقدام مبتنی بر منافع ملی و تبعین اولویت های یک ملت واحد است .
استاد معظم از حماسه سوریه سخن میگویند و موفقیت !؟
عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت ! ایا 200 هزار انسان بیگناه جان خود را از دست نداده اند ومیلیونها نفر اواره وبی خانمان و کشوری با تمام زیر ساخت های نابود شده را نمیبینید ؟ ایا اقدام بر اساس هزینه و فایده به گوشتان اشتا است؟

استاد محترم شما هر انچه اندیشیده بودید در ازمون خطا پیاده کردید و متاسفانه هزینه این بازی شما انقدر زیاد است که تکرارش مطابق میل هیچ کس نیست حتی در نظام سیاسی کشور ارمانگرا ترین ها هم با اندکی تفکر مانند شما با اطمینان سخن نمیگویند !؟
استاد بزرگ در مورد کد خداهای خارجی و داخلی که از انها یاد کردید پیش از همه باید یاد اورشویم هیچ یک متولد 24 خرداد 92 نیستند و در کمترین حالت سن بلوغ شان با دولت شما یکی است !
مردم زندگی میکنند و مشکلات شان از جنس واقعیت و تلخ و جانکاه و مرد افکن است . خوشبختانه هنوز در این کشور عقلایی وجود دارند که بر خلاف شما با منافع ملی بازی مار پله نمیکنند که پس از دو پله بالا رفتن از نردبان هسته ای چنان ذوق زده و جوگیر شوند که شعار مدیریت جهان را سر داده و هنگام نیش خوردن و سقوط صد پله ای تا جایی که ارزش ریال به یک سوم رسید فلسفه بافته شعار مقاومت بسرایند و ادرس کد خدا را به عنوان مقصر بدهند !
نظام بین المللی و نظم حاکم بر مناسبات قدرت در جهان هر چقدر ظالمانه باشد به همان اندازه هوشمند نیز میباشد برای حفظ جایگاه ایران زمین در این عرصه ما نیازمند تعقل و گفتمان و برنامه مبتنی بر راهبردی ممکن و محتمل به وقوع میباشیم این دقیقا همان چیزی است که در بساط شما نه در طول هشت سال یافت شد و نه اکنون در اندیشه سیاسی محبوب تان میتوان یافت!
استاد اندیشه سیاسی !
حال پس از مدتی که رخت رزم بر تن کرده اید فیلتان به امید ضعف های موجود یاد پاستور کرده باز شعار داده و ادرس غلط میدهید! اخوی شما خیاط مقبول مردم نیستید! این کت که قواره کرده اید بر تن مردم گشاد است برادر جان این رخت برازنده ملت ایران نیست جای دیگری و افراد دیگری بیابید کالای شما اینجا مشتری ندارد باور کنید ! باز متر نکرده بریده دوخته اید ؟ انها که امروز سوت کف برایتان زدند در بهترین حالت یکهزار از هشتاد میلیون نفرند باور ندارید شمارش کنید هر چند فلاسفه با شمارش میانه ای نداشتند لیکن شما میتوانید !همانگونه که شش ماه پس از یرجام را شمرده اید سوت پایان برای روحانی کشیدید!
شش ماه گذشت !اری گذشت ولی این شش ماه کجا و ان هشت سال کجا ؟
سنگی که شما با ندانم کاری ته چاه انداخته اید را با عقل و درایت و تدبیر شاید بتوان بیرون اورد اما با ورد و جادو نمیتوان غیبش کرد و نادیده انگاشت.! شش که هیچ شصت ماه نیز بگذرد مردم از شما عصبانی تر میشوند اما از این مسیر نا امید نخواهند شد حسن روحانی و جواد ظریف بودند و ماندند مردم یا علی گفتند تا به اخر پشتیبانشان اما نبودند ظریف دیگر و روحانی دیگری اما جلیلی هرگز !

تا نوبت شما بود تحریم کاغذ پاره بود و پول چرک کف دست و منافع ملی مانند مهریه عروس عجوزه گرفتنی نبود ! لیکن همین اندازه که حالا اهل حساب و کتاب و نومان و ریال شده اید جای شکرش باقی است. اکنون میتوانیم بپرسیم انچه فروختید و بردید و گم کردید و دوز از جانتان عده ای بالا کشیدند صادقانه چند صد هزار میلیارد تومان بود؟ شاید همین که بفهمیم عمق چاهی که حفر کرده اید چقدر است کمکی باشد برای پر کردنش و انشا الله نزد مردم بخشیده و پذیرفته شوید ؟
اقای دکتر شما عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هستید و مختار ولی در شناسایی و تشخیص مصالح ملت مردود شده و البته به خاطر هم نداریم مردم به شما چنین مسیولیت سنگینی را واگذار کرده یا بخواهند بکنند !
و اما کدخدا" مردم ایران را اگر تقسیم بر دو کنیم نیمی بیش از 38 سال دارند نیمی کمتر نیمه اول کد خدا و ارباب رعیتی را یک بار با انقلاب بیرون کرده اند و نیمه دوم نه کد خدا و نه ارباب دیده و نه خود را رعیت کسی میشناسند ! عالیجناب به باور شما ها گویی موضوع این دولت یا ان دیگری است!؟ اما به باور مردم انچه موضوعیت دارد ایران اباد و ازاد است نه بهرام و نه شهرام قفقط ایران ایران ایران (3852121) (alef-13)
 
اعتدالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۱۹:۳۶:۳۸
بسیار جالب بود.ناز قلمتان (3852156) (alef-13)
 
مسلمان ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۱:۲۶:۲۴
با عنوان مسلمان ایرانی آغاز کردم که بدانی با عنوان ایرانی و تکرار ایران ایران ایران در پایان از آغاز تا پایان به کج راهه رفته ای، اسلام هویت ماست اما خانه و مسکن و جغرافیای زیستی ما ظرفی است که در آن زندگی می کنیم ایران بی هویت اسلامی همانند ظرف تهی از غذاست ،خالی خالی و بی خاصیت، آنچه هم قبل از اسلام در این ظرف ریخته بودند ارزش افتخار نداشت و چه بسا مایه شرمساری، هویت مسلمان ایرانی را مردمی که مکرر از از آنها نام بردید، با همه وجودشان فریاد می زنند، در عاشورا در رمضان، در ۲۲ بهمن، در روز قدس، کافی است نام پیامبر ص یا امیرمومنان یا امام مجتبی یا اما حسین علیهم السلام یا امام عصر ع و سایر امامان را ببرید و موج و طوفان عشق و ارادت این مردم را ببینید ایران قیچی شده حضرت عالی، از هویت اسلامی ارزش یک قطره خون شهید حسین فهمیده را هم ندارد اما ایران پیوسته به علی ابن موسی الرضا ع و ایران محب علی و فاطمه ع هر ذره خاکش و هر قطره آبش ارزش آن را دارد که میلیونها انسان عزیز و بزرگ هم برایش جانفشانی کنند، از علم و فلسفه سخن گفتی، و از آرمان و اندیشه و منافع ملی، ملت واحد، اگر مجال بود می گفتم که با این واژه ها چه شتر گاو پلنگی درست کرده اید، فقط اشاره می کنم ،اصلا علم بدون اندیشه و تفکر جهل محض است، اندیشه استوانه علم است، و آرمان افق بلند آینده یک ملت را ترسیم می کند ، تا منافع ملی را به واردات لباس و ادکلن و نوشابه برند خارجی کاهش ندهد، منافع ملی، ما قرآن ترسیم کرده است، قدرتمند شدن تا آنجا که دشمن هوس آسیب رساندن به ما را در سر نپروراند، منافع ملی در تبدیل شدن ما به کشوری مانند مصر و ترکیه نیست، که شیشه عمرشان به دست امریکاست، شما از کدام آزمون و خطا دم میزنید ؟ قهرمان دیپلماسی شما آقای ظریف با به برکت همین غنی سازی ۲۰٪ درصدی مقابل ۶ قدرت جهانی به مذاکره نشست، خیلی بی انصافی است نمک خوردن و نمک دان شکستن، از کدام تعقل دم میزنید؟ تعقلی کرسنتی؟! استات ویلی؟! جونیوری؟! رستگار سرخه ای؟! یا صدقی و صفدر حسینی؟! یا کارانه نجومی پزشکی؟! یا آبگوشت بزباش ترکانی؟!! یا فشار ایمیلی ظریفی؟! یا مسکن اجتماعی آخوندی؟! واقعا که این عقلانیت و تدبیر و تعقل ها را باید در یونسکو ثبت جهانی کرد در قاموس شما انواعی از تعقل پیدا میشود ، حساب برده و خورده های جلیلی خیلی روشن است اصلا از نوع، دلار و سکه نیست، یک پای مصنوعی است اگر دوست داشتید از ایشان پس بگیرید، و برده و خورده احمدی نژاد ۸۰۰ میلیارد است ۱۸۰ میلیاردش در بانک های خارجی بلوکه شد و به روحانی به ارث رسید که آقای روحانی باید بگوید این پول را چه کار کرده است، و ۶۲۰ میلیارد آن را احمدی نژاد برای اداره مملکت طی ۸ سال خرج کرده، حقوق ها یارانه ها مسکن مهر ، مسکن روستایی، جاده ها و خطوط ریلی و طرح و پروژه هایی که ۸ سال انجام داد و برخی را جناب آقای روحانی در طی این ۳ سال به نام خود افتتاح کرده است. ضمنا اهل علم و دانش خارج از حوزه تخصصی خود اظها نظر نمی کنند شما که اهل دانش هستید لطفا از حضرات صراف ها از جمله علی صدقی و شرکا و دختر و داماد آقای صفدر حسینی بپرسید چطور شد که دلار را یک شبه ۴۰۰۰ تومان می فروختید ،
خوب است که زشتی کدخدا گرایی به جایی رسیده که هرکسی خود را از کدخدا گرایی تبریه می کند، ، البته کسانی که گرایش به کدخدا نداشته و ندارند نیازی هم به تبرئه خود ندارند، اما کدخدا گراها این روزها بدجوری دنبال تبرئه خود هستند گرچه عمل اشان نشان میدهد از وفا داری به کدخدا دست کشیدن چندان آسان نیست،
اگر اهل منطق اید نه شعر و شعار ، جلیلی ده ها نقد به برجام داشت که حقانیت نظر جلیلی امروز به اثبات رسیده است، با هوچی گری و ترور شخصیت که نمی توانید واقعیات را از مردم پنهان کنید، اگر جلیلی به جای غنی سازی ۲۰٪ درصد رآکتور اراک را بتون می ریخت حضرت عالی و اوباما و جان کری همصدا و هماهنگ برایش کف می زدید و هورا می کشدید، حالا هزار بار ادعا کنید که ما زیر بلیط هیچ کدخدایی هورا نمی کشیم. ، آری مسلمان ایرانی جانش را و اعضایش را تقدیم این نظام و این مردم می کند اما رعیت کدخدا از ایران دم می زند و به مجاهدان راه خدا زبان به بدگویی می گشاید و برای کدخدا هورا می کشد (3852662) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۲۳:۴۴:۴۰
تحريمها برداشته نشده است و براي پيشرفت توليد لازم است تحريم ها برداشته شود و ماشين آلات توليد وارد مملكت گردد (3852540) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۰:۴۴:۵۴
تا وقتی گیر چپ و راستید همینه (3852606) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۰:۴۵:۱۲
آن مرد آمد
آن مرد با کوله باری از تحریم ها آمد
چون او در مذاکرات راجع به رفع تحریم صحبت نمی کرد داستانهایی از تاریخ قبل از اسلام و بعد از اسلام را تعریف می کرد . گره روی گره می گذاشت و باز می رفت .
الف جان بعد از تعریف وتمجیدهای فراوان از احمدی نژاد امروز نوبت جلیلی شده
تا تنور تون را گرم کنه . بعد نوبت کیه ؟ حتما بعدی قالیباف و بعد از اون گزینه پوچ می باشه
شما تمام حربه های خود را استفاده کرده اید . و تکرار یکی از نشانه هایی است که نشان می دهد خلاقیت ندارید .
و زمانی که خلاقیت از بین برود تکرار جایش را می گیرد و کسالت به همراه می آورد و انتهای کسالت نابودی است (3852610) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۰:۴۷:۳۶
هسته ای دو دوره قبل توسعه پیدا کرد بعدش به عنوان امتیاز رفتند مذاکره
الان چی داریم که بریم تا تحریمارو برداریم؟ (3852612) (alef-3)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۱۷:۴۵:۳۵
دوستان فکر می کنم همه ما ازمقوله مهمی بنام منافع وامنیت ملی غافل شده ایم مذاکرات برجام با هماهنگی ونظارت سران سه قوه، شورای امنیت ملی وازهمه مهمتر مقام معظم رهبری به سرانجام رسید.درزمان امام (ره) نیز پذیرش قطعنامه ازسوی ایشان که بنا برمصلحت ومنافع کشور وباتعبیرنوشیدن جام زهراعلام گردید، ابتدا باعث دلخوری بسیاری از دوستداران صدیق انقلاب وحتی رزمندگان گردید.
سعی کنیم با این گونه مجادلات احساسی و زیر سئوال بردن خدمات دولتها فضای امن وآرام کشور عزیزمان را متشنج نکرده وآب به آسیاب دشمن نریزیم. (3853442) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۸:۰۱:۴۹
این 3 سال نشان داد حق با جلیلی بوده (3855487) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۸:۰۲:۳۵
پارسال جلیلی گفت تحریم ها باقی ماند و همان هم شد. آنهاییکه گفتند لعو می شود باید به خاطر دروغ هایشان پاسخگو باشند به ملت (3855489) (alef-13)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۹:۰۰:۴۸
انسان وقتی بعضی از این کامنت ها را می خواند از این همه تحلیل سطحی غصه می خورد عزیزان نظام جمهوری اسلامی علاه بز جایگاه رهبری که جایگاه بلند مرتبه ای است شورای عالی امنیت ملی دارد(متشکل از دوازده نفر شامل روسای سه قوه ،فرماندهان قوای مسلح ،وزیر کشور ،امور خارجه اطلاعات،رییس سازمان برنامه بودجه ،دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده رهبری).تمام تصمیم های کلان کشور پس از بحث های دقیق کارشناسی دراین شورا مطرح . و در اختیاررهبری قرار می گیرد در خصوص مذاکرات در دولت قبلی نیز همین مراحل طی شده بود در دوره قبل اصل بر مقاومت بود که بهترین گزینه برای مذاکره دکتر جلیلی بود.با توجه به شرایط پیش آمده وفشار های دشمن وتوصیه رهبری مبنی برنرمش قهرمانانه دولت جدید این رویه را در پیش گرفت .پس عزیزان تصمیم گیری دراین نظام توسط یک نفر انجام نمی شود.کمتر به این جانباز نجیب تهمت ناروا بزنید (3855602) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.