نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426327
انتقاد از رئیس قوه قضائیه روی آنتن زنده سیما توسط کارشناس مذهبی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۸
 24 آنلاین نوشت:‌ حجت الاسلام سیدحسین حسینی قمی کارشناس برنامه"سمت خدا" که از شبکه ۳ پخش شد به انتقاد از قوه قضاییه و آیت الله آملی لاریجانی پرداخت.

وی در بخشی از اظهاراتش که به لزوم کاهش تعداد زندانیان اختصاص داشت به نقل از یک قاضی باسابقه دادگستری گفت: صدور حکم حبس دست قاضی است و قضات می توانند از مجازاتهای جایگزین برای محکومان استفاده کنند. حسینی قمی با استناد به اظهارات قاضی مزبور گفت در دادگاهها باید به وضعیت افرادی که می خواهند به زندان محکوم شوند توجه شود. از جمله اینکه آیا محکوم متاهل است یا مجرد؟ فرزند دارد یا ندارد؟ وضع معیشتی اش چگونه است؟ اثر زندانی شدن فرد بر عواطف بستگانش چقدر است و دست آخر اینکه آیا فردی که زندانی می شود تاثیر مثبت از زندان می گیرد یا در آنجا جرایم بیشتری یاد می گیرد.

کارشناس برنامه "سمت خدا" افزود: اگر تدبیر کافی وجود داشته باشد در کشور کمبود قاضی وجود ندارد.حجت الاسلام حسینی قمی در پایان گفت: من خدمت رئیس محترم قوه قضاییه ارادت دارم اما انتظار این است وقتی ایشان سخنرانی می کند بگوید فلان مشکل قضایی حل شده، نه اینکه به برجام و مسائل سیاسی بپردازد. در آن زمینه ها دولت و نیروهای مسلح بیدارند و به وظیفه شان عمل می کنند.
 
کلمات کلیدی : حسینی قمی+سمت خدا
 
مردم
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ۱۷:۵۷:۰۸
ممنون از الف عالی بود (4074902) (alef-13)
 
راد
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ۱۸:۴۸:۱۰
حضرت علی میفرمایند ، کسی که به عیب دیگران میپردازد از عیوب خودش غافل میشود. (4074995) (alef-13)
 
ناصر
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ۲۰:۴۷:۵۶
درود برحرف حق (4075115) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۰۰:۱۶:۲۵
الحق که پاراگراف آخریش درد و دل ما بود و دست مریزاد (4075286) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۰۰:۳۸:۵۱
خدا خیرش بده
این حرف تو گلوی من مونده بود (4075297) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۰۰:۵۵:۱۷
احسنت و درود بر عالم دانا و شجاع و مودب.انتقاد با شجاعت تمام و با رعایت ادب وانتقادی بجا وشایسته.نه حرفی بی سند و مدرک. (4075301) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۰۱:۱۷:۴۴
واقعا احسنت
البته اگر ممنوع التصویر نشوند منبعد... (4075309) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.