نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458566
افزایش 14.5 درصدی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۶
به گفته مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی برای حداقل بگیران به میزان ١٤ و نیم درصد افزایش می یابد.

به گزارش ایلنا؛ تقی نوربخش در  پیام نوروزی خود اعلام کرده است بر اساس قانون تأمین اجتماعی حداقل حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی برابر با حداقل حقوق مصوب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال گذشته افزایش ١٤ و نیم درصدی در این وزارت خانه به تصویب رسیده است، حداقل حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز به همین میزان افزایش می یابد.

نوربخش در ادامه تصریح کرده است، میزان افزایش حقوق سایر سطوح نیز پس از بررسی های لازم و طی مسیر قانونی و تصویب هیأت محترم وزیران اعلام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همچنین گفته است: با اعمال افزایش ١٤ و نیم درصدی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران در سال ٩٦ ملاحظه می شود که میزان افزایش حقوق بازنشستگان و همچنین افزایش حقوق جامعه کارگری در دولت تدبیر و امید در همه سالها بیشتر از نرخ تورم بوده است و این افتخاری برای دولت محسوب می شود.

نوربخش در خاتمه اظهارات خود گفته است: اگر افزایش حقوق اعمال شده در این سالها را با دولت قبل مقایسه کنیم که با تورم های آنچنانی افزایش حقوق ها به میزان ٧ درصد و ٩ درصد بود می بینیم که واقعا در این دولت گامهای عملی قابل توجهی برای بهبود معیشت مردم برداشته شده است.
 
کلمات کلیدی : بازنشسته + حقوق بازنشستگان + مستمری بازنشستگان
 
رضا عباسچیان
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۴:۰۵:۵۵
افزایش حقوق بازنشسته ها اصلا عادلانه نیست چرا باید پله کانی افزایش یابد بانک مرکزی خط فقر 2800000 هزارتومان اعلام کرده اقای نوبخت حداقل حقوق شما یک رقم دیگه ای هست حدااقل باید افزایش یابد ولی چرا کسی که طبقه 16 بوده با رتبه عالی بعداز 32 سال با فوق لیسانس بازنشست شده کمتر حقوق بازنشستگی اضافه شود چرا جرم مرتکب شده با رتبه عالی وطبقه بالا بازنشسته شده بعداز چند سال فوق لیسانس با سوم راهنمایی یکسان حقوق بازنشستگی دریافت میکنند این سیاست غلط فقط انگیزه های پیشرفت در کارشناسان دو لتی هدف گرفته و طبقه متوسط را کاملا به مرور زمان له میکند. (4230059) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.