توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500865
اعلام آخرین وضعیت فروش فیلم‌ها
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۰
سه فیلم جدید از روز چهارشنبه به اکران اضافه شده و در میان سه فیلم تنها فیلم «سارا وآیدا» توانسته نظر مخاطب را جلب کند.

ازصبح چهارشنبه 18 مرداد سه فیلم «زادبوم»، «سارا وآیدا» و«فصل نرگس» به اکران فیلم های سینمایی اضافه شد و در این میان «سارا و آیدا» گوی سبقت را در جذب مخاطب ربود و این فیلم 102 میلیونی شد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت وگوبا فارس درباره فیلم هایی که این دفتر مسئولیت پخش آن را برعهده دارد گفت: فیلم «سارا و آیدا» تنها در تهران اکران به فروش 102 میلیون تومان ظرف دو روز فروخت و اکران شهرستان فیلم به مرور انجام می شود.

وی درباره فیلم «رگ خواب» توضیح داد: این فیلم هم اینک به فروش 4 میلیارد و 30 میلیون تومان رسید و در شب گذشته با فروش فوق العاده در برخی از سینماها روبرو شد.فیلم سینمایی «نهنگ عنبر سلکشن رویا» نیز به فروش 20 میلیارد و 650 میلیون تومان رسید. 

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود گفت: فیلم «اکسیدان» به فروش 7 میلیارد و 500 میلیون تومان رسید و فیلم «گذر موقت» نیز به فروش 80 میلیون تومان رسید.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم «زادبوم» گفت: در تهران 16 سالن سینما در اختیار داریم و تنها در شهر مشهد فیلم اکران شده هنوز تهیه کننده اجازه اعلام فروش را نداده است. 

غلامرضا فرجی مدیر بازاریابی و پخش حوزه هنری درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «فصل نرگس» در دو روز گذشته به فروش 15 میلیون تومان رسید، فیلم «بیست و یک روز بعد» روز چهارشنبه 13 میلیون و پنج شنبه به فروش 25 میلیون تومان رسید. فیلم در کل تهران به فروش 125 میلیون و در شهرستان به فروش 60 میلیون تومان رسیدو در کل به فروش 185 میلیون تومان رسید. 

وی درباره فروش فیلم «زیرسقف دودی» گفت: فیلم تاکنون در تهران و شهرستان به فروش 2میلیاردو 600 میلیون تومان رسید. 

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «پاتو کفش من نکن» براساس سیستم مکانیزه 372 میلیون و 600 هزار تومان و فیلم «زادبوم» 11 میلیون و 982 هزار تومان فروش داشت.
 
کلمات کلیدی : اکران سینما ، فروش سینمای ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.