نظر منتشر شده
۱۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500063
اولین واکنش عارف به کابینه پیشنهادی روحانی و حاشیه‌ها بر سر سلفی نمایندگان با موگرینی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸
محمدرضا عارف در واکنش به کابینه معرفی شده از سوی روحانی، گفت: انتظار ما حضور حداقل یک خانم در جمع وزرای پیشنهادی بود؛او همچنین از بداخلاقی‌ها در مواجهه با سلفی نمایندگان گله کرد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فراکسیون امید، رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه زنان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند و حضور یک یا دونفر از نخبگان این بخش از جامعه در کابینه، انتظار بالایی نیست، افزود: در چند روز گذشته تصاویر دیدار تیم دیپلماسی کشورمان با تیم اروپایی منتشر شد که همه دیدند در یک سمت میز تیم آقای طریف که همگی از آقایان بودند نشسته اند و در طرف دیگر تیم طرف اروپایی که همگی خانم بودند و این تصویر خیلی پیام داشت.

عارف تاکید کرد: به هر حال انتظار ما برای حضور وزیر زن در کابینه فعلا تامین نشده و بنده هم درباره علت اینکه هیچ وزیر زنی به مجلس معرفی نشده، شخصا دلیل خاصی را نمی‌دانم، اما امیدواریم در بقیه انتصاب‌ها و در سپردن سایر مدیریت‌های کلان در دولت، به زنان توجه شود.
رئیس فراکسیون امید مجلس همچنین در واکنش به مطالبی که طی روزهای گذشته درباره سلفی نمایندگان با خانم موگرینی در فضای مجازی منتشر شده نیز گفت: به نظر می‌رسد گرفتن عکس یادگاری با کسی که به نمایندگی از یک قاره با شخصیت علمی و سیاسی ویژه در مجلس ما حضور پیدا کرده، ایرادی نداشته باشد و در این بین یکی از نمایندگان هم در حالت نامناسبی قرار داشت که بلافاصله عذر خواهی کرد. اما در واکنش به این ماجرا شاهد بی اخلاقی هایی بودیم که از آنها گله داریم.
عارف تصریح کرد: اینکه به بهانه یک عکس یادگاری و سلفی بخواهند یک جریان سیاسی را تخریب کنند، آن هم در حالیکه در همان صحنه هم دوستان و همکاران ما از سایر جریانها و فراکسیونها هم حاضر بوده اند، از بی اخلاقی‌هایی است که ما بارها شاهد آن بوده ایم و فکر می‌کنیم هدف آن هم، دلسرد کردن مردم از موفقیتهایشان در انتخاباتهای اخیر است.
 
 
کلمات کلیدی : عارف+روحانی
 
Italy
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۰:۱۰:۳۹
درود بر عارف. (4511471) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۱:۴۰:۰۳
دقیقا بر چی عارف؟؟ (4511551) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۸:۴۱:۵۷
ژن خوب (4511927) (alef-11)
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۲:۰۴:۴۸
درسته که عارف از نمایندگان کمتر حاشیه دار است ولی ایشان بعنوان سر لیست اصلاح طلبان کمتر در متن کارها است و انتظار از ایشان بیشتر است و نمایندگانی مثل مطهری و صادقی بهتر از ایشان بودن و انتظار این است که ایشان بیشتر از بقیه به خواسته های مردم بپردازد مثلا در مورد حصر خیلی ضعیف بوده و محافظه کار تر از اصولگرایان است و باعث دلسردی طرفدار هاش می شود که باعث میشود مردم فکر کنن که ایشان صلاحیت سر لیست بودن را نداشته و در مورد لیست امید شوراها هم که انتقاد های زیادی از ایشان است (4511577) (alef-11)
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۲:۰۶:۵۵
مردم دوست دارن ایشان اینقدر محافظه کار ی نکنن و خیلی مسایل که مثلا صادقی و مطهری موضع میگیرن ایشان صحبت کنن ولی ایشان از بعضی اصولگرایان هم محافظه کارتر هستن (4511582) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۳:۲۰:۳۹
در حدواندازه یک لیدر برای اصلاح طلبان نیست. (4511672) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۰:۲۵:۳۰
جناب عارف شما که باید خوشحالم باشی.. این ننگ ملی که نمایندگان مجلس به بار آوردن برای هیچکس آب نداشته باشه برای شما که نون داشت! همین رفتار شرم آور بود که باعث شد شاهکار پسر نابغه شما به دست فراموشی سپرده بشه (4511479) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۱:۴۲:۰۳
دوست محترم

لطفا کمی آهسته تر برانید و پیاده شید تا ما هم سوار شویم!!!!

همچی این چند روز خود را به اب و آتش زدید که انگار چه شده است؟

کسانی که برای یک عکس سلفی گریبان چاک می کنند و می گویند عزت ملت بر باد رفت چرا در مقابل فساد و فحشا در مملکت گریبان چاک نمی کنند؟ چرا برای شکم های گرسنه ای که شب را صبح می کنند رگ غیرتتان بیرون نمی زند؟ چرا برای سیل پناهندگان ایرانی به کشورهای در پیت اروپایی و بعضا حاشیه خلیج فارس که صد برابر اون عکس عزت ایران و ایرانی را به تمسخر می گیرد برآشفته نمی شوید؟ پاسخ دهید. (4511554) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۱:۲۴:۳۴
سلام ودرود خدا بر عارف (4511535) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۲:۰۹:۲۴
سلفي گرفتن با يك خانم اروپايي خودباختگي است ونميشود ان را يك عكس ساده در نظر گرفت (4511585) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۲:۱۶:۴۱
خوشم میاد همه در حال ماله کشی و ماست مالی هستن.
دمشون گرم.
خوب پشت هم هستن و هوای همدیگه را دارن.
این اتحاد در مجلس خیلی خوبه!!!!!! (4511595) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۲:۳۱:۰۰
ما از شما انتظار واکنش در خور هم نداشتیم!
بالاخره ژن برترتون به همه ثابت شده! (4511614) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۲۳:۵۶:۰۹
شما دوست دارید که زنان وزیر بشوند که راحتر تحت نفوذ شما ها باشند. که که همه چیز به پای آن طرف نوشته بشه و شما منفعتشو ببرید. مگه تا کنون نبوده. (4511696) (alef-11)
 
محمدامین حیات مقدم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۱:۰۸:۳۹
همین الان در کابینه چند خانم در سمت معاون رییس جمهور هستند این همه افراط گرایی در خصوص اوردن زنان به نظر بنده درست نیست.
مگر خانم ابتکار و یا دیگران نیستند. (4511750) (alef-11)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۱۰:۳۳:۳۰
به طور قطع جنسیت مهم نیست، میبایست سعی شود افراد توانمند سکان دار وزارتخانه ها شوند، زن و مرد ندارد!!!!!!! (4512105) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۱:۱۹:۳۳
یه عکس گرفتن ببین چه جنجالی راه انداختن!!! (4511762) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۷:۵۵:۳۷
احمدی نژاد با اون همه افکار و اقدامات افراطی لااقل یک وزیر زن داشت.از روحانی که داعیه بهبود جایگاه اجتماعی زنان رو ظاااااااااهرا دارند بیشتر از اینها انتظار می رفت (4511873) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۰۹:۴۶:۵۰
ج برای یکبار هم که شده از این عمل زشت خود از ملت عذر خواهی کنید.چرا هی این عمل را توجیه میکنید (4512025) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.