توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 300867
پخش مستند «بیقرار» روایت زندگی سردار همدانی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۰
مستند «بیقرار» روایت زندگی سردار شهید حسین همدانی از شبکه‌های سراسری سیما پخش می‌شود.

به گزارش فارس، علی جیحونیان کارگردان و تهیه‌کننده مستند «بیقرار»، از ساخت مستند «بیقرار» روایت زندگی سردار شهید سردار حسین همدانی خبر داد و اظهار کرد: این مستند حاصل ۴۰ سال بیقراری سردار همدانی در دوری از همرزمان شهیدش است.

وی با بیان اینکه این مستند مبارزات ایشان در دوران طاغوت تا به امروز را به تصویر کشیده است، اضافه کرد: مستند «بیقرار»، تصاویر بکر و دیده نشده از سردار شهید حسین همدانی است که در مناطق عملیاتی سرپل زهاب و منطقه جنوب کشور گرفته شده است.

کارگردان و تهیه‌کننده مستند «بیقرار» خاطرنشان کرد: این مستند به مدت ۳۰ دقیقه به زودی از شبکه‌های سراسری سیما پخش می‌شود.

وی یادآور شد: سردار همدانی از جمله شخصیت‌های بزرگ و برجسته‌ای بود که برای دفاع از اسلام زندگی خود را وقف کرد و همیشه آرزوی شهادت و رسیدن به وصال را داشتند.

جیحونیان با بیان اینکه در این مستند ایشان در راز و نیاز با معبود این آرزو را عنوان می‌کنند؛ بیان کرد: شهادت درجه‌ای والا از مقام انسانی است که ایشان لیاقت آن را داشتند.

وی با بیان اینکه مستند «بیقرار» تمام زوایای زندگی این شهید بزرگوار را به تصویر می‌کشد، گفت: امیدواریم این کار سندی باشد از خون‌های ریخته شده در راه انقلاب برای نسل‌های آینده تا بدانند چه سرداران و امیرانی از خود گذشتند تا انقلاب استوار بماند.
 
کلمات کلیدی : سردار همدانی+مستند+بیقرار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.