توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450465
وال‌استریت‌ژورنال: اروپایی‌ها گزینه‌هایی برای اجرای سخت‌گیرانه برجام به ترامپ پیشنهاد می‌دهند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۸
یک روزنامه آمریکایی گزارش داد که مقام‌های اروپایی قصد دارند گزینه‌هایی برای اجرای سخت‌گیرانه برجام به دولت ترامپ پیشنهاد دهند.

به گزارش تسنیم، روزنامه آمریکایی "وال استریت ژورنال" گزارش داد که مقام‌های اروپایی قصد دارند گزینه‌هایی برای اجرای سخت‌گیرانه برجام به دولت ترامپ پیشنهاد دهند تا امیدوار باشند که دولت ترامپ به این توافقنامه که بارها از آن انتقاد کرده پایبند باشد.

مقامات از بروکسل و کشورهای اتحادیه اروپا که به روند مذاکرات هسته‌ای کمک کرده‌اند قصد دارند گزینه‌های را به مقامات آمریکا در هفته‌های آتی پیشنهاد بدهند.

مقامات دولت ترامپ در حال بازبینی توافق هسته‌ای با ایران هستند. این مقامات ابراز امیداری کرده‌اند که با راه حل‌های فعالانه بتوانند به نگرانی‌های ترامپ پاسخ دهند.

اگر چه مقامات اروپایی تمایل خود برای انعطاف پذیری را نشان داده‌اند اما هرگونه تلاش آمریکا برای تغییر شرایط توافق هسته‌ای می‌تواند واشنگتن و بروکسل را به تقابل وادارد.

مقامات اروپایی به صورت فزاینده‌ای اطمینان دارند که دولت ترامپ توافق هسته‌ای را پاره نخواهد کرد و راستی آزمایی برای این اقدام در ماه می روی خواهد داد زمانی که رئیس جمهور آمریکا باید تصمیم گیری کند که آیا دستور اجرایی دولت اوباما درباره تعلیق برخی تحریم‌ها را امضا خواهد کرد یا خیر.
 
کلمات کلیدی : برجام+ترامپ+اروپا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
وال‌استریت‌ژورنال: اروپایی‌ها گزینه‌هایی برای اجرای سخت‌گیرانه برجام به ترامپ پیشنهاد می‌دهند