توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 130262
بيانيه پاياني اولين گردهمايی جبهه متحد اصولگرايان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۰۰
انتخابات مجلس نهم همچون ساير انتخابات¬ها در ۳۲ سال گذشته بعنوان تجلی اراده احاد ملت و حضور گسترده آنها برای تعیین سرنوشت خویش از اهميت بالایی برخوردار است، بویژه اين انتخابات در شرايط خاص داخلي و خارجي خاص و سرنوشت سازی نيز قرار دارد. از این رو در ماه های منتهی به انتخابات اسفند ۱۳۹۰ و در پایان اولین گردهمایی جبهه متحد اصولگرایان در تهران نکاتی چند را به استحضار مردم شریف ایران اسلامی میرساند.

۱- نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، اولين انتخابات در جمهوري اسلامي پس از شكوفايي پي در پي غنچه هاي "بيداري اسلامي" در ملتهاي منطقه و سرايت امواج آن تا پشت ديوارهاي كاخ سفيد، باكينگهام و اليزه است؛ لذا برگزاري باشكوه آن با حضور حداكثري مردم در انتخابات ، نه تنها در ميان ملتهاي مسلمان كه براي جنبش ۹۹ درصدي مردم ستمديده در كشورهاي به ظاهر توسعه يافته هم نويدبخش خواهد بود.

۲- از منظر داخلی نیز انتخابات مجلس نهم اهميتي مضاعف دارد. پس از پريشان خوابي و ناكامي نظام سلطه در ماجراي فتنه ۸۸، سران فتنه گر غربي و اذناب آنها در ايران اسلامي با بهره گيري از ظرفيت باقيمانده از فتنه گران و ممزوج نمودن آن¬ها به باند ثروت و قدرت فرقه انحرافي، كورسوي اميدي به ايجاد چالشي امنيتي در انتخابات چند ماه آينده در ايران دارند؛ با اين انگيزه كه بتوانند يا به جبران شكست گذشته¬شان از ملت قهرمان ایران دست يازند يا لااقل مانع ظفرمندي مقتدرانه جبهه متحد اصولگرايان و تشكيل مجلسي ولایتمدار و خدمتگزار مردم، كارآمدتر و انقلابي تر از گذشته شوند. مهمترين دست آويز اين راهبرد دشمنان، ايجاد تفرقه در ميان مسوولان ارشد قواي سه گانه، ميان مردم و مسوولان و ممانعت از اتحاد مردم انقلابي و خالق حماسه هاي ۲۲ خرداد و ۹ دي سال ۱۳۸۸ است.


۳- "جبهه متحد اصولگرايان" - كه با حضور اكثريت سلايق و ديدگاههاي جامعه بزرگ اصولگرايان كشور و بر اساس الگوي تجربه شده در انتخابات گذشته و بهينه شده كنوني تشكيل گرديده - مبتني بر اصول چهارگانه «اسلام، قانون اساسي، سيره امام و ولايت مطلقه فقيه» مندرج در منشور اصولگرايي، همگان را به "وحدت كلمه" فرا مي خواند و از تمامي اصولگرايان و دلدادگان انقلاب اسلامي دعوت مي كند براي عبور از اين مرحله حساس و سرنوشت ساز كشور، با تنازل از برخي خواسته هاي فردي و گروهي و اغماض از برخي كاستي هاي موجود در مسير اتحاد، اتفاق، يك صدايي و يكپارچگي اصولگرايان گام بردارند.

۴- اعضاي "جبهه متحد اصولگرايان" در سراسر كشور خود را ملزم و متعهد مي دانند با شناسايي و نامزد نمودن عناصر شایسته، متعهد، توانمند، متخصص و خدمتگزار بر اساس سوابق قبلي و حال فعلي ايشان بر اساس مباني و ارزشهاي اصولگرايي براي تشكيل مجلسي كارآمد و در تراز انقلاب اسلامي تلاش كنند تا مجلس نهم مجلسی با برنامه، هماهنگ و داراي تقواي جمعي و موجب کارآمدی بیشتر نظام اسلامی گردد. در اين راستا "جبهه متحد اصولگرايان" مصمم است از همه ظرفيتها چه سرشناس، چه ناشناخته تنها براساس اصول و مباني و نه براساس اسامي، عناوين و بدور از سهم خواهي ها حمايت و آنها را به مردم پيشنهاد دهد.

۵- "جبهه متحد اصولگرايان" بر اساس فرمايشات رهبر معظم انقلاب در سفر اخير به كرمانشاه معتقد است مجلس نهم بايد مجلسي باشد كه " اصولگرایی را با عقلانیت" و " آرمانگرایی را با واقع بینی" همراه نمايد. لذا اين جبهه اميدوار است با آسيب شناسي عملكرد گذشته اصولگرايان، به تقويت نقاط مثبت و زدودن نكات منفي بپردازد و در صورت تداوم توفيق خدمتگزاري در مجلس آينده، با تاكيد بر حفظ آرمانها و امور ثابت نظام به تسهيل ساز و کارهاي دستیابی به آرمانهاي انقلاب بپردازد تا راه تحقق جامعه اسلامي در دهه چهارم انقلاب، "دهه پیشرفت و عدالت" هموار گردد.

در پايان لازم مي دانيم ياد وخاطره شهداي غدير به خصوص سردار سر لشگر پاسدار حسن مقدم تهرانی را گرامي مي داريم، هم او كه به معنی کامل کلمه خدمت‏گذار مردم و سرباز هميشه استوار ولايت بود. او و یارانش بود كه با استفاده از توان و پتانسل داخلي و مبتني بر استعدادهاي سرشار جوانان مستعد ايراني، تصور حمله و دست درازي به ايران اسلامي را در ذهن دشمن كور كرد. جبهه متحد اصولگرايان با گراميداشت و بزرگداشت اين شهيد والامقام و یاران با وفایش در آستانه ماه محرم با آنها عهد و پیمان می¬بندد که همه تلاش خویش را در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی مصروف دارد. ان شاء ا...
 
کلمات کلیدی : جبهه متحد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.