توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 413565
هافینگتن پست: دولت ترامپ سیاست های سخت‌گیرانه‌تری در قبال قدرت‌ موشکی ایران در پیش بگیرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷
روزنامه هافینگتن‌پست در یادداشتی از دولت آتی آمریکا خواست تا تمام تلاش خود را برای اقدامات خصمانه علیه ایران به کار بگیرد.

به گزارش میزان، روزنامه «هافینگتن‌پست» در یادداشتی با بیان این ادعای بی‌اساس که ایران منشاء تمام تنش‌های موجود در خاورمیانه است از دولت آتی ترامپ خواسته تمام تلاش خود را در برخورد با ایران به کار بگیرد.

این روزنامه آمریکایی ضمن اشاره به اینکه دولت اوباما در طول هشت‌ سال همیشه در برخورد قاطع با ایران مردد بود مدعی می‌شود که دولت ترامپ باید سیاست های سخت‌گیرانه‌تری برای مقابله با قدرت‌ موشکی و ایدئولوژی ایران در پیش بگیرد.

نگارنده این یادداشت در ادامه درخواست‌های خود از دولت آتی آمریکا در برخورد با ایران با اشاره به اینکه توافق‌ هسته‌ای هیچ گونه تغییر مشهودی در رفتار ایران در منطقه ایجاد نکرده می‌نویسد که دولت ترامپ باید ضمن افزایش همکاری با متحدان خود در منطقه بیشترین تحریم‌ها را علیه ایران به خاطر آزمایش موشک های بالستیک اعمال کند.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ + رئیس جمهور آمریکا + قدرت‌ موشکی ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.