نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293064
دو پستی که روحانی برای عارف در نظر گرفته بود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۵
رسولی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به ایام پس از انتخابات خرداد ۹۲ گفت: آقای روحانی آقای عارف را برای دو وزارتخانه دعوت کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد، وزارت علوم و ارتباطات و فناوری اطلاعات که آقای دکتر عارف ضمن تشکر این دو پست را نپذیرفت و دولت نیز به کار خود ادامه داد."دلیل اینکه این دو پُست را نپذیرفت، این بود که تشخیص او این بود که آنگونه که باید مؤثر باشد، نخواهد بود و در حوزه مدنی و عمومی مؤثرتر خواهد بود و دوم اینکه در عرف اداری نیز پسندیده نیست وقتی کسی نفر دوم یک دولت است، مسئولیت یک وزارتخانه را برعهده گیرد. مانند این است که یک دولت اصولگرا روی کار بیاید و به آقای احمدی نژاد که ۸ سال رئیس جمهور بوده، پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی را بدهد. اگرچه اشکالی ندارد، ولی عرف آن را نمی‌پذیرد."
 
کلمات کلیدی : عارف+روحانی
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۱:۰۵:۵۷
درود بر روحانی و تشکر فراوان از آقای عارف که به خاطر مردم با هم کنار آمدند.تاریخ از سیاسیونی که به خاطر مردم و برای مردم از منافع خودگذشتند وبه ملت خدمت کردند به نیکی یاد خواهد کرد البته نسل فعلی هم ارزش کار آنها را خوب درک می کند. (3165810) (alef-13)