توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 351861
روایت توکلی از آخرین وضعیت واگذاری آلومینیوم المهدی/قول وزیر کشور برای رسیدگی ویژه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با مذاکراتی که با وزیرکشور برای رسیدگی سریعتر به پرونده واگذاری غیرقانونی آلومینیوم المهدی و هرمزال داشتم وی قول رسیدگی ویژه به این پرونده را داده است.

احمد توکلی درگفت وگو با خانه ملت،درخصوص آخرین پیگیری های پرونده واگذاری آلومینیوم المهدی و هرمزال گفت:به رای هیئت داوری درمورد این پرونده واگذاری اعتراض شده که دادگاه عمومی به این اعتراض رسیدگی خواهد کرد،اما متاسفانه مسئولان استانی و شخص استاندار درمورد این پرونده خوب عمل نکرده و به تماس ها پاسخ نمی دهند.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جلسه ای که در استانداری برگزار شده،نماینده کارگران اجازه ورود پیدا نکرده است، افزود:خریدار شرکت آلومینیوم المهدی و هرمزال که مورد اعتراض بوده بطور یک طرفه با نماینده سازمان خصوصی سازی که در ایجاد این مشکل نقش دارد،جلسه برگزار کرده و از پذیرش نماینده کارگران خودداری کرده اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این موضوع اهانت به جامعه کارگری کشور است، که البته در تماس تلفنی با وزیر کشور این موضوع با "رحمانی فضلی" درمیان گذاشته شد و ایشان قول رسیدگی به این پرونده و بررسی موضوع عدم مجوز ورود به نماینده کارگران را داده است./
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۲۰:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۷:۵۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۷ ۰۹:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۲ ۲۳:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۲ ۱۷:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۰ ۱۲:۲۶
 
۱۳۹۵/۰۲/۱۸ ۱۳:۳۷
 
۱۳۹۴/۱۰/۰۵ ۲۰:۰۱
 
۱۳۹۴/۰۸/۰۶ ۱۹:۵۶
 
۱۳۹۴/۰۷/۲۶ ۱۷:۴۰
 
 
کلمات کلیدی : آلومینیوم المهدی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.