نظر منتشر شده
۵۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502566
بررسی رای اعتماد به وزیر پیشنهادی بهداشت؛
مخالف: معاون غذا و داروی ایشان هم تولید کننده است، هم وارد کننده/ تعادل در پرداخت دستمزد در بدنه پزشکی وجود ندارد/ با منت آمده وزیر شود، تحمل انتقاد هم ندارد/ واردات لنز برای کیست؟ / موافق: هاشمی جایگاه سلامت ایران را ارتقا داد/ مردم پیش از وی برای تهیه دارو دچار مشکل بودند
بخش خبری الف،‌ ۲۵ مرداد ۹۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
عثمانی در مخالفت با وزیر پیشنهادی بهداشت:
در برنامه‌های هاشمی تمرکز بر بهداشت به جای درمان دیده نمی‌شود 
 نماینده مردم بوکان تاکید کرد: نگران این ناهماهنگی بین وزارت بهداشت و وزارت تعاون هستیم و در برنامه‌های دکتر هاشمی به این موضوع اشاره نشده بود که چگونه می‌خواهند این هماهنگی و همراهی را با وزارت تعاون ایجاد کنند.

محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مخالفت با برنامه‌های وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان با بیان اینکه من از اضافه نشدن تخت بیمارستانی گله‌مند نیستم، اظهارکرد: شخصیت دکتر هاشمی بسیار قابل‌تقدیر است. او یکی از قوی‌ترین ستون‌ها در بدنه دولت تدبیر و امید بود و معتقدم آرای غیرسیاسی دکتر روحانی مرهون عملکرد آقای هاشمی در حوزه بهداشت و درمان بوده و وزیر بهداشت به یک شخصیت کاریزماتیک تبدیل شده است.

او با بیان اینکه تعادل در پرداخت دستمزد در بدنه پزشکی کشور وجود ندارد، تصریح کرد: درست است که پزشکان نقش اول را در درمان دارند اما نباید فراموش کرد که درمان فرآیندی است که بخشی از آن را پزشک انجام می‌دهد و پرستاران و پیراپزشکان و دیگر نیروهای درمانی نیز نقش کلیدی دارند. در دولت دوازدهم باید میزان پرداختی به پزشکان نسبت به پرستاران و پیراپزشکان اصلاح شود تا موجب رضایت‌مندی بیشتر مردم شود اما این موضوع نیاز به تامین مالی دارد و در برنامه دکتر هاشمی منابعی که برای این تعادل بخشی لازم است بیان نشده است.

نماینده مردم بوکان با بیان اینکه تمرکز وزارت بهداشت در دولت یازدهم بجای بهداشت بر درمان بوده گفت: همانطور که از نام این وزارتخانه مشخص است اینجا وزارت بهداشت و درمان است و اولویت بهداشت در نام این وزارتخانه نیز مستتر است.

عثمانی ادامه داد: عملکرد آقای هاشمی در بخش درمان در دولت یازدهم شاهکار بوده و ما نمره عالی به او می‌دهیم چراکه ۲۵ درصد تخت بیمارستانی دراین دولت افزایش داشته است. اما گله ما در بخش بهداشت است چراکه میزان موفقیتی که در بخش درمان دیده می‌شود ، در بخش بهداشت نبوده است. در دوره چهارساله بعدی که باید تمرکز بر بهداشت به جای درمان باشد در برنامه‌های آقای هاشمی مشخص نشده که چگونه می‌خواهند این بخش را متحول کرده و چه منابع مالی برای این بخش در نظر گرفته شده است.

او همچنین با اشاره به ظرفیت دانشگاه تصریح کرد: در حال حاضر بسیاری از جوانان کشور ما برای ادامه تحصیل در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی به خارج از کشور می‌روند چرا ما نباید این افزایش ظرفیت را در دانشگاه‌های کشور در گروه پزشکی و پیراپزشکی ایجاد کنیم این موضوع نیز در برنامه دکتر هاشمی نیامده بود.

نماینده مردم بوکان با بیان اینکه حوزه عمل وزارت بهداشت فرابخشی است، تصریح کرد: بیمه‌ها در اختیار وزارت بهداشت نیست و ما در چهار سال گذشته شاهد بودیم که بیمه‌ها وزارت بهداشت را در هنگام پرداخت هزینه اذیت کردند. خدمات از سوی بهداشت و درمان ارائه می‌شد اما بیمه پرداخت به موقع نداشت. ما نگران این ناهماهنگی بین وزارت بهداشت و وزارت تعاون هستیم و در برنامه‌های دکتر هاشمی به این موضوع اشاره نشده بود که چگونه می‌خواهند این هماهنگی و همراهی را با وزارت تعاون ایجاد کنند البته از انتظار به جد ما از وزارت رفاه و دکتر ربیعی این است که در بخش رفاه اجتماعی و بیمه این همراهی را با وزارت بهداشت داشته باشد.

خاتمی: آقای هاشمی جایگاه سلامت در ایران را ده رتبه ارتقا داده است
سیدمرتضی خاتمی، در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان گفت:
▪️وزیر بهداشت دولت قبل در سطح بین المللی شناخته شده است و امیدوارم مجدد در این جایگاه قرار بگیرد. کارنامه او روشن است. آقای هاشمی طرح تحول سلامت را به اجرا درآوردند که بر اساس آن بار بزرگی برداشته شد. به میزان یک چهارم تخت های موجود به تخت های بیمارستانی اضافه شد.
 
▪️پرداخت از جیب مردم کاهش یافت. در این دوره بالغ بر 300 سفر کاری در 600 روستا داشتند. این نشان توان و انگیزه و اعتقاد ایشان دارد. همانطور که پیامبر فرموده من طبیب دوره گردام. ایشان با حضور در مناطق محروم و مداوای مردم محروم، فرهنگ پرداخت زکات علم را هم نهادینه کردند. مطابق بررسی معاونت نظارت مجلس 95 درصد برنامه های ایشان منطبق با سیاست های ابلاغی رهبری و برنامه ششم است و مورد مغایری ندارد.

▪️از مهم ترین برنامه بهداشتی در دنیا توجه به محرومین، عشایر و حاشیه نشین ها بوده که مورد توجه ایشان است. رئیس سازمان بهداشت جهانی در سفر به ایران گفتند ایران در نظام سلامت در مسیر درستی حرکت می کند و طرح تحول سلامت قابل عرضه به تمام دنیاست.

▪️برنامه های ارائه شده‌ی ایشان برگرفته از برنامه های روز دنیا و برنامه ششم توسعه است. ایشان جایگاه سلامت در ایران را ده رتبه ارتقا داده است.


نماینده موافق حسن هاشمی: چهارسال قبل اکثر مراحعات و مطالبات مردم از نماینده ها، بهداشت و درمان بود و مردم بی اعتماد شده بودند
خبرآنلاین؛ احمد بیگلری،‌ موافق وزیر پیشنهادی بهداشت:
▪️چهار سال قبل اکثر مراجعات و مطالبات  مردم از شما نمایندگان عزیز در حوزه بهداشت و درمان بود. متاسفانه تمهیدات لازم انجام نشده بود و مردم اعتمادی به این بخش نداشتند. 5 الی 6 میلیون نفر فاقد بیمه درمانی بودند. بیش از 70 درصد از هزینه درمان به عهده مردم بود. مردم برای تهیه بیش از 350 قلم دارو دچار مشکل بودند. هیچ چشم‌انداز شفافی برای حقوق سلامت مردم در این حوزه وجود نداشت.

▪️با وجود کاهش اعتماد مردم آقای دکتر هاشمی رفاه وآسایش شخصی خود و خانواده‌شان را کنار گذاشتند و وارد این وزارت پر استرس شدند. ایشان سلامت را حق همه مردم می‌دانستند. ایشان به دنبال یک تحول اساسی برای پر جمعیت‌ترین و تخصصی‌ترین وزارخانه بودند.

▪️بازسازی و گسترش شبکه درمانی کشور که پیر شده بود را قول دادند و رسیدگی به روستاها و مناطق محروم را جزو برنامه‌های خود قرار دادند.

▪️ایشان مقام نوزدهم چشم پزشکی دنیا را دارند، 350 مقاله بین‌المللی و 10 کتاب مرجع و بین‌المللی تولید کردند. کمبود دارو از 350 قلم به 30 قلم رسید. تنها 3 درصد بیماران برای تامین نیازهای خود به بیرون از بیمارستان ارجاع داده می‌شود. 1517 تخت اورژانس اضافه شد و......همه اینها میسر نمیشد مگر با تلاش و خدمات وزارت بهداشت به ویژه دکتر هاشمی.


احمد بیگدلی، نماینده مجلس دیگری بود كه در موافقت با سیدحسن هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت سخن گفت.
نماینده مردم خدابنده تاكید كرد: رهبر انقلاب فرمودند می‌خواهیم اگر كسی مریض شد آن خانواده جز رنج مریض‌داری رنج دیگری نداشته باشد. چهار سال قبل مطالبات اكثر مردم از شما نمایندگان، مشكلات حوزه درمان بود و متاسفانه مردم به بخش دولتی در بهداشت و درمان اعتماد نداشتند. وقتی مردم به مراكز درمانی می‌رفتند اگر وضعیت مالی بدی داشتند نه بیمارشان درمان می‌شد و نه جنازه متوفق تحویل داده می‌شد. شش میلیون نفر فاقد بیمه درمانی بودند، هزینه‌های درمانی بر عهده مردم بود و در تهیه 350 قلم دارو مشكل داشتند، باید تمام تجهیزات را از بیمارستان با هزینه شخصی تهیه می‌كردند و هیچ چشم‌انداز شفافی برای حقوق سلامت مردم در این حوزه وجود نداشت. با این اوضاع حوزه بهداشت و درمان،‌ دكتر هاشمی با اعتقاد به فرمایش مقام معظم رهبری، تلاش خودشان را انجام دادند و رفاه و آسایش را كنار گذاشته و با روحیه جهادی وارد این حوزه شد.

او همچنین افزود: طبق اصل 29 قانون اساسی، ایشان هم سلامت رایگان را حق مردم دانسته، رشد فرهنگی پایدار را بدون داشتن انسان‌های سالم امكان‌پذیر نمی‌دانستند و به دنبال تحول اساسی در مدیریت پرجمعیت‌ترین وزارتخانه بودند. در برنامه خودشان تقویت نظام بهداشتی و تامین نیروی انسانی متخصص برای مناطق محروم را گنجاندند، ایشان قول رسیدگی به محرومین، روستاها و نقاط دورافتاده را دادند و این كار را انجام دادند.

این نماینده مجلس تاكید كرد: ایشان مقام نوزدهم چشم پزشكی دنیا، 350 مقاله بین المللی، كتاب بین المللی و رفرنس دارد، با تلاش ایشان، رتبه ایران در بین 210 كشور جهان نوزدهم شد، كمبود دارو به 30 قلم رسید، تنها سه درصد بیماران برای تامین نیازهایشان مجبور شدند به خارج از بیمارستان رجوع كنند، 128 كلینیك تخصصی در مراكز شهرهای مختلف تاسیس شد، تخت‌های اورژانس افزایش یافت، زیرمیزی از بین رفت، همه اینها و خدمات دیگر میسر نمی‌شد مگر با همت تلاشگران عرصه سلامت به ویژه وزیر بهداشت. بنابراین استدعا می‌كنم با رای حداكثری به وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان رای دهید تا زمینه تحقق سلامت هرچه بیشتر شهروندان فراهم شود.


روایت نماینده مخالف وزیر بهداشت از حیاط خلوت‌های این وزارتخانه | واردات لنز داخل چشمی از آمریکا در انحصار کیست؟
احمد علیرضابیگی، در مخالفت با وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان گفت:
▪️سوال من از آقای هاشمی این است که مطابق قانون پنجم توسعه، که مسئول اجرای این برنامه بودند چه اقداماتی انجام داده است؟

▪️ایشان موسسات خصوصی کارآفرین، آوا پزشک و ... را تشکیل دادند در حالیکه باید تشکیل این موسسان زیر نظر مجلس باشد. اما مدیران این موسسات همان کارکنان وزارت بهداشت هستند. این همان حیاط خلوتی است که موجب فساد است.

▪️وزرات بهداشت در چهار سال گذشته به صورت میلیاردی در بانک های مختلف سپرده گذاری کرده و بهره آن را دریافت کرده است. این هم یک خیاط خلوت دیگر! معاون غذا و داروی ایشان هم تولید کننده است، هم وارد کننده که اثبات شده شرکت روناک متعلق به ایشان است.اما شما برخوردی با او نکردید. پشتیبان ایشان چه کسانی هستند؟ نمایندگی انحصاری لنز های آمرکایی متعلق به کیست؟

▪️می توان گفت که وزارت بهداشت، از مصادیق برجسته تعارض منافع است. به طوریکه که با نادیده گرفتن منافع مردم موجب تامین منافع عده خاصی شده است.

نماینده مخالف وزیر پیشنهادی بهداشت: شما تحمل مخالف را ندارید و واکنش سریع نشان می‌دهید
 ولی ملکی،‌ نماینده مخالف وزیر پیشنهادی بهداشت:

▪️در اینکه دکتر هاشمی وزیر توامندی هست شکی نیست. یکی از اصول مدیریت کارآمد جلب رضایت ذینفعان است که وزیر در این مورد ناموفق بوده.

▪️وزیر با منت آمده برای اینکار، خودش نمی‌خواسته برای وزارت بیاید. معتقدم شما تحمل مخالف را ندارید. قضاوت و واکنش سریع در برابر کسانیکه مشکلات خود را بیان می کنند دارید که این زیبنده یک کارگزار نیست چون کار شما با کسانی است که مریض دار هستند یا خودشان مریض هستند

▪️عدم توجه به شایسته سالاری در وزارتخانه، وقتی رتبه‌های اول در تخصص و فوق تخصص کنار زده می‌شوند این تعویض آشکار است.

▪️چرا بدون پشتوانه مالی کشور را بدهکار کردید؟ درآمد یک میلیارد تومنی مساوی هزار نفر کارگر هست که ماهی یک میلیون حقوق می‌گیرند. اینها در وزارتخانه وجود دارند.

▪️تاخیر در پرداخت پزشکان مناطق محروم تبعیض آشکار است. ممکن است شما و کسانیکه درآمد مکفی دارند برایشان مسئله‌ای نداشته باشد اما برای آن پزشکی که در منطقه محروم زندگی می‌کند این درآمد مهم است.تبدیل وزارت بهداشت به وزارت ویژه رانت خواری از دیگر مشکلات است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۲:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۱۰:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۰۸:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۰:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۱:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۰:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۰:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۰۸:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۶:۲۵
 
 
کلمات کلیدی : دولت دوازدهم + روحانی + کابینه روحانی + مجلس + جلسه رای اعتماد+رای اعتماد به قاضی زاده هاشمی
 
کارکند بیمارستان دولتی در تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۲۵:۵۴
در وزارتخونه بهداشت ودر پرداخت دستمزدها هیچ حساب و کتابی وجود نداره !
یه پزشک بابت حضور 2 ساعته در روز و 40 ماهانه در بیمارستان دولتی ؛ 90 میلیون تومن کارانه میگیره و کارمند لیسیانس حسابداری همون بیمارستان ، ماهی 700 هزار تومن کارانه میگیره !
این عجیب نیست ؟!!! (4521949) (alef-3)
 
بهرامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۲۷:۲۴
بنویسید : طرح تحول سلامت
بخوانید : طرح تحول در دریافتی حضرات پژشک ! (4521950) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۶:۵۸:۳۳
شما خوبید که زمان دولت شما ویزیت پزشکی سه برابر شد ! (4522100) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۴۹:۲۴
خخخخخخخخخخخخخخ
تا انتقاد میکنیم یه عده میگن مقصر احمدی نژاده !!!!
بابا !
این کامنت که دیگه ربطی به احمدی نژاد نداشت !

احتمالا" اسم کوچیک ات ؛ اسحاق !!! نیست ؟! (4522190) (alef-3)
 
غلامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۰۷:۰۸
بنده خدا !
الان که ویزیت 5 برابر شده و کارانه دریافتی پزشکان شونصد برابر ! (4522217) (alef-3)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۹:۲۰:۰۳
دروغ نگو زمان احمدی نژاد خیلی چیزها گرون شد اما ویزیت دکتر سه برابر نشد
اما ویزیت یک متخصص از زمان حضور دولت یازدهم از 20 هزارتومن به 35 تومن رسیده (4522893) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۰۰:۲۴
بنویسید وزیر خدوم !!
بخوانید وزیر همیشه طلبکار و اشرافی و ..... (4522103) (alef-3)
 
زاهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۴۴:۵۸
و وثیقه گذار برای متهمین دانه درشت یقه سفید (4522183) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۱۳:۱۹
امروز همه توی مجلس گفته حقوق من 3 میلیونه در ماه
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) (4522225) (alef-3)
 
جهرمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۳۳:۵۸
شانس اوردیم نگفته : مستاجرم ! (4522260) (alef-3)
 
بعدا" میگم !
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۹:۰۳:۲۷
نمیتونسته بگه
چون سندش در وثیقه است (4522298) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۹:۰۵:۱۸
ایـــــــــــــــــــــــــــران ؛ بهـــــــــــــشـــــــــــت پــــــــــــــــــــــزشـــــــــــــــــکان (4522299) (alef-11)
 
فالوده فروش راستگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۴۴:۴۸
آمپول زن سر کوچه ما میگه ماهی 4 میلیون تومن کار میکنه
خلاصه یا آمپول زن سر کوچه ما دروغ میگه و یا جناب ..... (4522272) (alef-3)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۹:۲۱:۱۶
راست میگه دکترها کلا درآمدشون بالاست این هم یک نمونه (4522894) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۵۸:۰۶
خنده دار ترین و مضحک ترین حرف وزیر بهداشت این بود که حقوقش 3/5 میلیون است در وزارتخانه ای کارمند قراردادیش 2/5 میلیون کارمند رسمی 6 میلیون و کارمند پزشک رسمی 9 میلیون و کارمند هیات علمی 18 میلیون اینها بغیر ار فوق العاده هایی به حساب و کتابی هست که می گیرند ( حداقل حقوق ها را نوشتم )چگونه باور کنم که وزیرش 3/5 میلیون می گیرد چگونه می شود به این دروغ بزرگ وزیر کسی اعتراض نمی کند و به این وزیر چگونه دولت و مجلس اعتماد می کند (4522292) (alef-3)
 
پرستار بیمارستان امام حسین ( ع ) تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۳۱:۴۱
قاضی زاده هاشمی ؛ بیمارستان های دولتی رو به هتل 5 تبدیل کرده برای پزشکا
کارانه های 70 - 80 میلیونی ماهانه برای متخصصینی که ماهانه 4 تا بیمار هم ویزیت نمیکنن .
و از 0 تا 100 کار مریض رو میندازن گردن انترن ها و رزیدنت ها (4521955) (alef-3)
 
طوسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۳۵:۴۵
8 ماه است کارانه پرسنل بد بخت بیمارستان های دولتی عقب افتاده و وزیر بهداشت ، انگار نه انگار (4521966) (alef-3)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۴۴:۱۴
کارانه دریافتی ماهانه 1 پزشک = کارانه ماهانه دریافتی 95 کارمند غیرپزشک در بیمارستان (4521983) (alef-11)
 
الوندی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۴۵:۵۱
مولتی میلیاردر چه داند حال ما را ؟! (4521986) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۶:۴۱:۱۴
شما پرسنل بیمارستانی هم که بهتر از بقیه حقوق می گیرید .حالا کارانه مگر اجباری هست که پرداخت بشه؟مگراین همه کارگر ومهندس تو بخش خصوصی کار میکنند با حداقل حقوق کارانه میگیرند؟ (4522081) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۳۸:۴۱
آخه آقای دکتر رتبه 19 جهان ! ؛ چی کار میتونه بکنه ؟!!! (4522174) (alef-3)
 
تخمه بوبده قور تپه ای
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۱۰:۱۶
رتبه 19 جهان !!!! بیاد و کارانه پزشکان همیشه غائب در بیمارستان های دولتی رو یه ذره کم کنه و بده به سایر پرسنل غیر پزشک بدبخت بیمارستان ها (4522223) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۳۹:۳۴
بنده به عنوان یکی از پرسنل غیر پزشک بیمارستان دولتی اصفهان به عملکرد وزیر بهداشت نمره - 3 - میدهم .
ایشان فقط از حضرات پزشک نمره 20 میگیره !!!!! (4521972) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۴۱:۵۸
90% بودجه اختصاصی طرح تحول سلامت در قالب دریافت کارانه پزشکان بلعیده میشود (4521978) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۵۱:۰۹
برید توی بیمارستان های دولتی بعد راجع به موفق بودن یا نبودن طرح تحول سلامت نظر دهید .
بیمار بنده 13 روز است در بیمارستان طالقانی بستری است هنوز رنگ و روی پزشک متخصص رو ندیدیم ! اصلا نمیدونیم اسم پزشک اش چیست ؟ (4521997) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۵۲:۰۸
وزیر بهداشت باید کسی باشد که طعم تلخ نداری را لمس کرده باشد (4521999) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۶:۲۲:۵۹
ماشین پورشه اقای وزیر بهداشت منو یاد جمله امام ره انداخت

اگر مسئولان رفاه زده شوند فاتحه انقلاب خوانده خواهد شد. (4522051) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۶:۳۷:۱۱
در وزارت بهداشت فاجعه و عدم تعادل در دریافت حقوق و مزایا در حال رخ دادن است (4522071) (alef-3)
 
رضایی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۶:۳۹:۴۴
طرح تحول ثروت پزشکان !!! (4522077) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۶:۵۲:۲۲
جلسه رای اعتماد ؛ باید به جلسه استیضاح قاضی زاده تبدیل شود (4522093) (alef-3)
 
دکتر مولایی نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۶:۵۸:۱۰
بسه دیگه! چرا مردم ناسپاس شدن. این همه درس بخون اخرم به دریافتیامون کار دارن همه. بخدا این کشور لیاقت نخبه های پزشکیو نداره. اینطوری باشه ما هم فکر مهاجرت میکنیم.خیلی از کشورها سر و دست میشکونن برامون.

الف لطفا عدالت رو برقرار کن و کامنتمو چاپ کن

ممنون (4522098) (alef-3)
 
چوپون
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۴۳:۵۳
توره خدا مهاجرت کن .
ما تاجر سلامتی ! نمیخواهیم . (4522178) (alef-3)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۱۵:۵۸
رحمت خدا بر دکتر مرتضی شیخ و تمامی پزشکانی که سلامتی مردم و با دنیا عوض نمی کنند!! (4522233) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۴۷:۲۳
هنوز هم داریم پزشکانی که مردم رو درک میکنن و برای ارث خور خودشون ، الکی حرص نمیزنن (4522281) (alef-3)
 
دكتراي برق
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۲:۳۶:۴۶
دقيقا به كجا ميخواى مهاجرت كنى؟؟هيچ كجاي دنيا مثل ايران بهشت پزشكان نيست،تو همه دنيا پزشكي يه شغل و حرفه هست مثل بقيه حرفه ها و مشاغل و هيچ تحفه اي نيست اينجا به لذف أمثال هاشمي شاخ شدين،بعدم كي گفته هر كي پزشك شد نخبه هست بقيه نخبه نيستن؟؟ (4522743) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۰:۱۵:۱۹
پزشکان خارجی هم با یک دهم حقوق شما برا اومدن به اینجا سرو دست میشکنند (4522943) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۰:۲۳:۲۵
برادر هم صنف های شما تجارت میکنند نه طبابت (4522952) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۱:۱۸:۳۳
مردم همه ناسپساس هستند نابغه برو جایی که مردمش قدرت را بدانند. با کوچکترین اشتباهی مجوز طبابت خودت را از دست بدهی. مجبور باشی واقعا سر شیفت بیدار باشی و کار کنی و از همه مهتر بفهمی قلب انسان سمت راست است یا چپ! (4523046) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۰۸:۲۶
سپردن وثیقه برای نجات متخلفین و مجرمین ، یکی از بدترین دهن کجی های این وزیر است . (4522113) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۵۲:۲۵
پاداش در برابر پاداش ! (4522194) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۱۴:۰۹
تسویه حساب بمیارستانهای دولتی با شرکتها الان به دو سال رسیده. یعنی دوساله که داریم وسایل بهشون میدیم ولی میگن به دلیل طرح تحول پول نداریم چول شما رو بدیم.
به زودی ما هم وسیله ای نداریم که در اختیار بیمارستانها قرار بدیم. (4522120) (alef-3)
 
رضا
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۲۱:۵۲
تاوقتی یک رییس بهداری بایدهم ریاست بهداشت ودرمان راداشته باشد هم ریاست دانشگاه راهردومعطل می مانندومردم متضرر.به وزیر مربوط نیست کارازپایه خراب است یادانشگاه های علوم پزشکی رامثل همه جای دنیا به وزارت علوم دهیدیالااقل درخود این وزارت عجیب تفکیک راانجام دهید.صدوزیرقوی ترازهاشمی هم بیایداوضاع همین است که می بینید (4522137) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۰۵:۰۶
اگر هزینه های هنگفت طرح تحول را با مقدار کار انجام شده در نظر گرفته شود ؛ قاضی زاده یکی از ضعیف ترین وزرای دولت روحانی است (4522213) (alef-3)
 
کمیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۳۲:۳۲
این هزینه ها در قالب کارانه ، رفته توی جیب دکترا (4522259) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۸:۲۴:۳۳
جنازه یک بیمار را ۵ روز در ّبیمارستان نگه داشتند چون بستگانش پول نداشتند
. خدایا کجایی؟؟؟؟ (4522241) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۲۰:۳۴:۵۹
ا وزارت بهداشت به یک بنگاه اقتصادی تبدیل شده است. در کجای دنیا وارد کننده دارو به سمت وزارت بهداشت منصوب میشود ! (4522383) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۲۱:۱۲:۰۸
خدا ما را از دست امثال وزیر بهداشت نجات بدهد (4522416) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۲۲:۳۴:۰۸
قاضی زاده هاشمی بزرگترین خدمت در نظام جمهوری اسلامی (تحول سلامت) را انجام داده است خداوند عمرش را زیاد و ثروتش را هزاران برابر کند. لیاقت بهترین ها را دارد (4522504) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۰:۱۱:۵۶
بله برای شما پزشکان با ارایه کارانه چند صد میلیونی (4522938) (alef-13)
 
علیرضا
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۳:۴۷:۲۹
اولا بهتر شدن وضعیت دارو هیچ ربطی به وزارت بهداشت ندارد و مربوط به برجام است.
ثانیا بهتر شدن وضعیت بیمه هم مربوط به وزارت تعاون و ... است.
ثالثا مشکل بهداشت و درمان در ایران تا وقتی مشکل آموزش پزشکی حل نشود، تا ابد وجود خواهد داشت. (4522759) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۸:۴۳:۱۳
باسلام ،دیدگاه جناب آقای قاضی زاده هاشمی حمایت بی چون وچرا از پزشکان هست ،سایر کارکنان حوزه درمان از دید ایشان شهروند درج دو و سه هستند. باورکنید درصد قابل توجه پزشکان شباهت به تاجر دارند تا پزشک ، شکاف درآمدی دریافتی بین پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان در حال افزایش است . هیچ جای دنیا با ورکنید برای پزشکان بهتر از ایران نیست ،چراکه اگه می توانستند و برای آنان بصرفه بود یک دقیقه در ایران نمی ماندند. امید وارم نمایندگان محترم با دقت بیشتر فرد دیگری را برای این سمت مهم انتخاب کنند.آقای قاضی زاده وزیر بهداشت نبودنند بلکه وزیر پزشکان ایران بوده اند. (4522852) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۹:۰۹:۱۸
درسازمان غذا و داروزیر مجموعه تحت مدیریت معاون وی واقعا حرج و مرج است.
سامانه ای را بنام سامانه کارشنساس مواد غذائی درست کرده اند و همه امورات و سرنوشت یک شرکت بازرگانی را در این سامانه چپانده اند .
در حالیکه این کارشناس کارشناس موائ غذائی و نه کاربر سامانه که افراد مختلف نظیر ثبت کننده سفارش - ترخیص کار - سایر امور را در این سامانه دیدهاند .
و عملا تقسیم کار به انجام وطایف یک شرکت را نادیده گرفته اند هر بار هم که میگوئی فلان مشکل سامانه را چگونه باید حل کرد میگویند الی و للاه باید کارشناس فنی مراجعه کند که این کارشناس در شهرستان است و برای یک سوال ساده عموموی باید یک ملیون تومان هزینه کند تا به تهران بیاید و برگردد.
همیشه هم ارتباط این سامانه با بابازرگانی قطع است و مشکل دیگری . (4522881) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۲:۰۶:۳۲
قاضی زاده هاشمی وزیر پزشکان متخصص با درامدی میلیاردی طرح سلامت و وزیر مدیران وزارت و دانشگاههای علوم پزشکی با درامدهای چند ده میلیونی از چندین کانال است که سبب تشکیل باندهایی دراستانها و دانشگاهها شده است ...پرستاران و کارمندان این وزارت جرات یک انتقاد ندارند زیرا باندها بیچاره شان میکنند (4523109) (alef-13)
 
حقیقت ماجرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۴:۰۰:۴۷
در وزارت بهداشت هیچ نیروی متخصصی نمانده.بجز پزشکان طرحی.همه فرار کردند.پول پزشکان بدبخت طرحی از شهریور ۹۵پرداخت نشده.چرا اینجوری شده؟چون یک شبه پول پزشک خانواده از ۱میلیون تومان به ۱۲میلیون تومان افزایش یافته و کارانه سونوگرافی رادیولوژی هم از سی هزارتومان ،به ۱۵۰هزار تومان رسیده.این یعنی بیکاری و بدخبختی هزاران جوان این مملکت. (4523239) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۱۴:۵۰:۱۰
اقای توکلی رییس محترم سازمان مردم نهاد مقابله با فساذ لطفا وضعیت رانت خواری و فساد در اتاق های بازرگانی تحت لوای چند نفر بعنوان نمایندگان دروغین تجار و تولید کندگان و به اصطلاح پارلمان بخش خصوصی....بررسی بفرمایید و قوانین انحصاری،نحوه هزین چندصد میلیارد درامد سالیانه...قوانین انتخابات و کارت های بازرگانی غیر تاجر که فقط به انگیزه کسب رای توسط این حضرات برای افراد فقیر صادر میشود و یا برای فرار از مالیات توسط همین تاجرها،،،در یکی از استانها رانت خواری را میشناسم که با رانت همین اتاق از یک مغازه کوچیک به ثروت افسانه ای دست پیدا کرد و جالبتر اینکه مالیات هم نداد و پولهای ... رانتی را روانه ٱن سوی ابها کرد....این فرد خیلی از کارکنان دولت را با رشوه مفسد و حرام خوار کرد .. (4524548) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.