توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412061
ترامپ می‌تواند پدیده‌ای در عالم سیاست شود؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۰
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ نشان داده بود که می‌تواند پدیده‌ای در عالم سیاست شود و برخلاف افکار عمومی در بسیاری از نقاط جهان، مردم آمریکا او را برگزیدند.

به گزارش ایلنا، غلامرضا تاجگردون در مورد انتخابات آمریکا و انتخاب ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رییس جمهور آمریکا و تاثیر آن در برجام، گفت: ترامپ نشان داده بود که می‌تواند پدیده‌ای در عالم سیاست شود و برخلاف افکار عمومی در بسیاری از نقاط جهان، مردم آمریکا او را برگزیدند.

اين نماينده مجلس دهم افزود: باید توجه کنیم که انتخاب ترامپ بیش از آن‌که علامتی به داخل آمریکا باشد، نشانه‌ای است به خارج از مرزهای ایالات متحده. از طرفی با وجود اینکه اروپا و آمریکا همسویی معناداری داشتند، امروز به نظر می‌رسد این همسویی  آن‌چنان پایدار نبوده، مگر این‌که اروپاییان تغییر روش دهند.

تاجگردون با اشاره به انتخابات آمريكا، اظهار كرد:این انتخابات نشان داد که برخلاف آن‌چه گفته می‌شود ملت آمریکا نیز اشتباه می‌کنند و آنها آن‌چنان با رفتار اعتدالی دولت آمریکا همراه نبودند و انتخاب ترامپ نشان داد این رفتار برای ملت آمریکا میمون نبوده است.
 
کلمات کلیدی : ترامپ +پیروزی ترامپ + انتخابات آمریکا + غلامرضا تاجگردون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.