توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456261
حماس: اعمال فشار برای به رسمیت شناختن "اسرائیل" صحت ندارد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) شایعات مطرح شده در رسانه‌ها مبنی بر تحت فشار قرار گرفتن این جنبش برای به رسمیت شناختن اسرائیل را به شدت رد و تاکید کرد که موضع این جنبش در این زمینه کاملا صریح و آشکار است.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، متن بیانیه مطبوعاتی فوزی برهوم، سخنگوی حماس به شرح زیر است: "جنبش مقاومت اسلامی حماس شایعات مطرح شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر تحت فشار قرار گرفتن برای به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی را رد و تاکید می‌کند که این شایعات ادعاهایی کذب و بی اساس است، زیرا همه به خوبی در جریان موضع حماس در این زمینه هستند.

جنبش حماس همچنین از تمامی رسانه‌ها خواست قبل از انتشار هرگونه خبر و شایعه‌ای که هدف از آن تحریف حقایق، خدشه دار کردن این جنبش و زیر سوال بردن مواضع آن است، نهایت دقت را به خرج داده و به شیوه‌ای حرفه‌ای عمل کنند.

این در حالی است که یک منبع حماس در مصاحبه با المیادین در واکنش به اظهارات مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه گفته بود: فشاری بر ما برای به رسمیت شناختن اسرائیل صورت گرفت اما حماس به این فشارها پاسخ مثبت نداد.
 
کلمات کلیدی : حماس + اسرائیل + فلسطین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.