نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430943
شریف: اصلاح‌طلبان باید برای روحانی آلترناتیو تعیین کنند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۵
دبیر کل حزب همبستگی دانش‌آموختگان ایران تاکید کرد: اصلاح‌طلبان باید برای روحانی آلترناتیو تعیین کنند.

به گزارش تسنیم، احمد شریف دبیر کل حزب  همبستگی  دانش‌آموختگان عصر امروز (دوشنبه 13 دی) در حاشیه جلسه شورای مرکزی خانه احزاب در جمع خبرنگاران با اشاره به  برنامه‌های تشکل متبوعش رای انتخابات سال 96 اظهار کرد: بنا داریم در قالب مجموعه اصلاح‌طلبان حرکت کنیم اما طبعا ملاحظات خاص خود را خواهیم داشت. 

وی ادامه داد: ما یک کمیته خاص برای انتخابات شوراهای شهر تشکیل داده‌ایم و قرار است در این کمیته عملکرد شوراها را بررسی کنیم و در همین راستا برنامه مدونی برای انتخابات شوراها ارائه دهیم.

شریف گفت: سعی می‌کنیم برای انتخابات شوراها با کمیته انتخابات احزاب اصلاح‌طلب هماهنگ باشیم اما اگر به جمع بندی نرسیدیم کاندیدای اختصاصی خود را در 22 استان معرفی می‌کنیم.وی با بیان اینکه برای آقای روحانی از سوی اصلاح‌طلبان آلترناتیو یک موضوع ضروری است، گفت: اصلاح‌طلبانی که در سال 92 از آقای روحانی حمایت کردند معتقد هستند که باید از ایشان در سال 96 نیز حمایت کنند، اما عقل سیاسی اینگونه ایجاب می‌کند که حتما در کنار روحانی فرد دیگری نیز حضور داشته باشد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۰۹:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۲:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۱:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۴ ۰۷:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۴ ۰۷:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۱۲:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۷ ۱۳:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۳ ۱۲:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۵ ۰۹:۱۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۱۹:۳۳
 
 
کلمات کلیدی : روحانی+انتخابات۹۶+اصلاح طلبان
 
abbas
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۲۰:۲۷:۵۳
بنظر من باید اصلاح طلبان همین کار را انجام بدهند. رئیس جمهور بغیر از برجام در بقیه موارد مشکلت زیادی داشت . باید یک اصلاح طلب باشد که در مناظره ها ایشان را به چالش بکشد. و اگر لازم بود به نفع ایشان کنار برود (4097463) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.