نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 202540
فراخوان کمک برای تسکین سوزش تاول های یک مادر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۹
خیریه همت در آخرین پست خود نوشت:

وقتی می خواهد از بیماری و مشکلاتش بگوید سعی می کند صورتش پوشیده باشد تا کمتر او را ببینیم هم به خاطر شرمندگی و خجالت و هم بدلیل نوع بیماری اش که ناراحت کننده است.این خانم ۵۳ساله مبتلا به نوعی بیماری پوستی به نام پمفیگوس است . هرچند این بیماری غیرعفونی و غیرمسری است اما باعث شده تا حتی در میان خانواده هم تنها شود.

ایشان که سالها از طریق کار در منازل مردم و نظافت امرار معاش می کرده از هشت سال پیش مبتلا به این بیماری شده و حالا که بیماری اش در کنار بعضی عوارض دیگر مانند بیماری تنفسی تشدید شده دیگر قادر به کار کردن نیز نیست. همسرش ۲بار سکته قلبی و سپس عمل قلب باز کرده و مدتهاست زمین گیر خانه است.

اوضاع زندگی شان به وفق مراد نیست اما مدام خدارا شکر می کند هرچند وقتی به سختی حرف می زند مدام بغض می کند و اشکهایش جاری می شود. انتظاری از خیریه همت ندارد اما دغدغه اش شده هزینه های سنگین دارویی و درمانش که بر اساس برآورده انجام شده در حدود نه میلیون تومان است.

همت کنید برای درمان این مادر گرامی بتوانیم گامی ولو کوچک برداریم.

برای کمک اینجا کلیک کنید
 
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۹ ۱۴:۴۶:۱۳
لطف کنید شماره حساب بدید بنام خودشان (1732569) (alef-10)
 
علي فرنقي
۱۳۹۲-۰۷-۲۹ ۱۷:۲۱:۴۳
پمفيگوس در بيمارستان دولتي مانند رازي با هزينه هايي به مراتب كمتر درمان ميشود
متخصص پوست (1732966) (alef-10)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته