نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502943
اسرائیل درباره ایران و حزب‌الله به سازمان ملل هشدار داد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲
مقامات رژیم صهیونیستی قصد دارند در جریان سفر «آنتونیو گوترش» دبیر کل سازمان ملل به فلسطین اشغالی، به او نسبت به فعالیت‌های ایران و حزب‌الله در منطقه هشدار دهند.

به گزارش فارس، اسرائیل هیوم نوشت: مقامات تل‌آویو در جریان سفر دبیرکل سازمان ملل متحد به منطقه، درباره فعالیت‌های ایران و حزب‌الله به وی هشدار دهند.

مقامات رژیم صهیونیستی قصد دارند در جریان سفر «آنتونیو گوترش» دبیر کل سازمان ملل به فلسطین اشغالی، به او نسبت به فعالیت‌های ایران و حزب‌الله در منطقه هشدار دهند.

گوترش قرار است با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر، «رووین ریولین» رئیس و «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم اسرائیل دیدار کند.

نشریه «اسرائیل هیوم» خبر داد که قرار است در این دیدارها، اطلاعات امنیتی جدیدی درباره فعالیت‌های ایران و حزب‌الله در منطقه به گوترش داده شود.

بر این اساس، مقامات رژیم صهیونیستی قصد دارند به دبیرکل سازمان ملل درباره افزیش نفوذ ایران در منطقه در پی شکست‌های متعدد داعش و فروکش کردن حدودی جنگ سوریه، هشدار دهند.

رژیم صهیونیستی از این نگران است که ایران بتواند «منطقه نفوذ پیوسته‌ای» از مرزهایش تا عراق و سوریه ایجاد کند که باعث افزایش تهدیدات علیه اسرائیل خواهد شد.

این نشریه با اشاره به برنامه سفر «یوسی کوهن» رئیس سازمان جاسوسی و ژنرال «هرزی هالوی» رئیس اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی به واشنگتن، افزود: «آن‌ها از دولت ترامپ خواهند خواست که اقدامات تهاجمی‌تری برای نظارت بر فعالیت‌های ایران در منطقه اتخاذ کند.»

اسرائیل هیوم تاکید کرد پیام مشابهی نیز به دبیر کل سازمان ملل مبنی بر لزوم اقدام شورای امنیت برای ممانعت از ارسال سلاح از ایران به حزب‌الله از طریق سوریه، داده خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+ایران+حزب الله +گوترش
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۲۰:۳۶:۳۳
«آنتونیو گوترش» اگر شعور داشته باشد به آنها خواهد گفت که شما چرا پس اینهم غصب و غرت و زور گوئی و چنایت می کنید و باید محاکمه شوید
اگر این «آنتونیو گوترش» چیزی به ایران بگه باید دهنش را گل گرفت (4523720) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.