توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449240
نظر مثبت جامعه مدرسین به «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۹
عضو ارشد جامعه مدرسین گفت: اعضای جامعه مدرسین درباره جبهه مردمی نیروهای انقلاب در حال بررسی هستند و فضای کلی جامعه مدرسین نسبت به جبهه مردمی مثبت است.

آیت‌الله محمدرضا آشتیانی عراقی عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به تشکیل نخستین مجمع ملی «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اظهار داشت:  این جبهه با اهداف مقدسی تشکیل شده و اینکه سازوکار تشکیلاتی از پایین به بالا و از طریق مردم نجام می‌شود، کار خوب و سالمی است.

وی خاطرنشان کرد: اگر این سازوکار معکوس و از بالا به پایین باشد لطماتی که هست وجود دارد اما اگر حرکتی حساب شده و برای مردم باشد موفقیت‌آمیز خواهد بود.

آیت‌الله آشتیانی درباره نظر جامعه مدرسین نسبت به «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»، گفت: جامعه مدرسین معمولاً دیر برای انتخابات اقدام می‌کند اما راجع به این جبهه در حال بحث و بررسی هستند. فضای کلی جامعه مدرسین نسبت به جبهه مردمی مثبت است اما هنوز تصمیمی نگرفته‌اند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و معیشت مردم در راس مشکلات است، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی راه نجات مردم است و جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی باید سیاست‌های اقتصادی که توسط رهبری ترسیم شده پیگیری و منویات ایشان را پیاده کنند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۹:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۱۴:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۱۰:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۰۹:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۶:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۵:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۴ ۱۴:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۵:۲۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۱۰:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۱۴:۵۵
 
 
کلمات کلیدی : جامعه مدرسین + جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.