توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499740
۲۰۰ روز اول ریاست‌جمهوری ترامپ از نگاه نانسی پلوسی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۰
رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا ۲۰۰ روز نخست ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ را دوره تعهدات عمل نشده و رهبری شکست‌خورده خواند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، نانسی پلوسی، رهبر دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان آمریکا اظهار کرد: با گذشت ۲۰۰ روز از دوره ریاست‌جمهوری ترامپ، رئیس‌جمهور از خود چیزی به غیر از تعهدات عمل نشده و رهبری شکست‌خورده نشان نداده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ترامپ سعی کرده که ایجاد دیوار مرزی پرهزینه، غیرموثر و غیراخلاقی را بر مردم آمریکا تحمیل کند. این چهره برجسته دموکرات در ادامه از سیاست‌های تبعیض‌آمیز رئیس‌جمهوری آمریکا به ویژه در قبال مسائل مهاجرتی انتقاد کرد و گفت: این سیاست‌ها در جامعه ما وحشت ایجاد کرده و آمریکا را تضعیف می‌کند.

پلوسی گفت: حزب جمهوری‌خواه به رغم آن که اکثریت را در مجلس نمایندگان و سنا در اختیار دارد، کاری برای افزایش درآمدها، ایجاد مشاغل و بهبود وضعیت زیرساختی آمریکا نکرده است.

وی اظهار کرد: در حالی که ترامپ پشت‌ سر گذاشتن ۲۰۰ روز نخست ریاست‌جمهوری شکست ‌خورده‌اش را طی تعطیلاتی ۱۷ روزه در باشگاه گلف خود جشن می‌گیرد، دموکرات‌ها به تلاش خود برای حفاظت از بهداشت و امنیت مردم ادامه می‌دهند.
 
کلمات کلیدی : نانسی پلوسی، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.