توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 385142
درگیری نیروی دریایی اسرائیل با مبارزان مقاومت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲
ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه بازداشت های گسترده در کرانه باختری، بامداد امروز پنجشنبه نیز ۱۵ فلسطینی را در شهرها و شهرک های این منطقه و قدس اشغالی بازداشت کرد.

به گزارش فارس، در گزارش صادره از ارتش رژیم صهیونیستی آمده است که نیروهای ارتش شب گذشته ۱۳ فرد تحت تعقیب را بازداشت کردند که ۱۲ نفر از آنها به انجام فعالیت هایی علیه سربازان و شهرک نشینان متهم هستند.

در این گزارش آمده است که یک شهروند از قباطیه در استان جنین، ۶ نفر از شهرک سلواد در استان رام الله، دو جوان از شهرک «عین یبرود» و یک نفر نیز از شهر رام الله بازداشت شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین یک جوان از شهرک ابودیس در استان قدس، دو جوان از بیت لحم و یک نفر از «یطا» در استان الخلیل را بازداشت کرد.

بر اساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز پنجشنبه بازداشت یک جوان از یطا به بهانه تلاش برای اجرای عملیاتی در داخل اراضی اشغالی را اعلام کرد.

نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین به منزل شهید ساری ابوغراب در شهرک قباطیه واقع در استان جنین که روز گذشته به ضرب گلوله نظامیان این رژیم در نزدیکی نابلس به شهادت رسید، یورش بردند.

در قدس اشغالی نیز دو جوان در وادی حلوه واقع در شهرک سلوان در شرق این شهر بازداشت شدند.

درگیری نیروی دریایی اسرائیل با مبارزان مقاومت در دریای شمال نوار غزه

رادیو رژیم صهیونیستی گزارش داد که صبح امروز پنجشنبه تبادل تیراندازی بین قایق های جنگی اسرائیل و فلسطینیان در سواحل نوار غزه به وقوع پیوست.

نیروی دریایی رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک قایق فلسطینی از منطقه مجاز برای صید ماهی عبور کرد و زمانیکه قایق جنگی اسرائیل سعی داشت با شلیک تیر هوایی آن را متوقف کند فلسطینیان به سمت قایق آنها تیراندازی کردند و نظامیان صهیونیست نیز مقابله به مثل کردند.

رادیو رژیم صهیونیستی همچنین گزارش داد که یکی از ماهیگیران فلسطینی در این حادثه زخمی شده و قایق وی نیز به بندر اشدود انتقال داده شد.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+مقاومت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.