نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456242
دبیر: با هیچ لیستی صحبت نکرده‌ام
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
رئیس فعلی کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت:‌ هنوزهیچ جریانی با من برای قرارگرفتن نامم در لیست‌شان وارد مذاکره نشده‌ است.

به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر صبح امروز با حضور در فرمانداری تهران و اعلام رسمی کاندیداتوری خود برای حضور در شورای شهر پنجم در پاسخ به این سوال که دلیلش برای ثبت‌نام چه بوده است، گفت: من ۱۱ سال در شورای شهر حضور داشته‌ام و تحصیلاتم نیز کاملا مرتبط است. با توجه به این که تجربه مدیریتی داشته‌ام و در کمیسیون تخصصی برنامه و بودجه نیز چهار سال به عنوان رئیس فعالیت کرده‌ام، می‌توانم در زمینه مدیریت شهری مثمرثمر باشم.

او با بیان اینکه اولویتم در شورای پنجم در صورت حضور، توجه به حمل و نقل عمومی با اولویت مترو است که تاثیر زیادی نیز بر کاهش آلودگی هوا دارد، گفت:‌ من در این زمینه شعار نمی‌دهم چرا که وقتی ریاست کمیسیون برنامه و بودجه بر عهده من گذاشته شد، بودجه عمرانی شهر ۳۵۰۰ میلیارد تومان و بودجه مترو تنها ۶۰۰ میلیارد تومان بود اما حالا با تغییر اولویت‌ها بودجه عمرانی به ۷۰۰ میلیارد تومان کاهش داده و در مقابل بودجه مترو را به ۳۲۰۰ میلیارد تومان رسانده‌ایم.

وی با بیان اینکه شورای شهر پنجم نباید درگیر کارهای سیاسی شود گفت:‌ متاسفانه شاهد هستیم گروه‌های سیاسی، منافع جناحی را بر منافع مردم شهر ترجیح می‌دهند که این نباید اتفاق بیفتد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات شوراها + علیرضا دبیر + انتخابات 96
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۴:۰۶:۱۶
آقای دبیر فکر میکردیم تخصص شما کشتی است ؟؟؟؟!!!نه کمیسیون اقتصاد ؟ یادمان نرفته برای سهمیه دانشگاه چگونه عمل فرمودید !! (4215031) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.