نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446748
مرد حُبابی
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۷
مرد 47 ساله بنگلادشی از بیماری نادر ژنتیکی رنج میبرد که باعث شده است تمام بدنش از تومورهای حبابی شکل پر شود.

به گزارش خبرگزاری میزان، مرد 47 ساله بنگلادشی از بیماری نادر ژنتیکی رنج میبرد که باعث شده است تمام بدنش از تومورهای حبابی شکل پر شود.

پزشکان معتقدند که "حسین شادات" از بیماری ژنتیکی نوروفیبروماتوز رنج می برد که باعث شده سرتاسر پوست بدنش از توده حبابی شکل غیرسرطانی پوشیده شود.

حسین که وقت خیلی کمی برای حفظ بینایی چشمانش دارد، منتظر رسیدن زمان عمل جراحی است، زیرا بیماری او بدون جراحی برطرف نمی شود.

تومور گسترده بر سطح بدن این مرد به قدری شدید است که قادر نیست نیم تنه بالای خود را با لباس بپوشاند و برای غذا خوردن باید تلاش سختی کند.

این بیماری به قدری بر چهره حسین تاثیرگذار بوده که پسر 12 ساله او هم از روبرو شدن با چهره پدر اکراه دارد.

این مرد که پدر 3 فرزند است گفت: "زندگی کردن با این درد برایش بسیار دشوار است." وی افزود: "من نمی توانم از منزل خارج شوم چون کودکان از من می ترسند. آنها من را هیولا صدا می زنند."

وی که یک کارگر ساده بوده به دلیل شرایط بیماری مجبور به ترک شغل شده و حالا برای تامین هزینه های دارو و درمانش با مشکل روبرو است.

وی اولین بار وقتی 13 سال داشت با توده ای در حال رشد بر ناحیه پیشانی مواجه شده و در 5 سال گذشته این بیماری به شکل باورنکردنی گسترش پیدا کرده است.
 
 
کلمات کلیدی : مرد حبابی ، بیماری عجیب ، ضایعه پوستی ، اختلال ژنتیکی ، سرطان پوست ، تومور ، نوروفیبروماتوز ، مرد بنگلادشی
 
Denmark
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۶:۵۰:۱۲
یا من اسمه دوا و ذکره شفا (4167569) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.