توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473649
مردم صرفا به شعبه حسینیه ارشاد مراجعه نکنند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۳
سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها اسلامی شهر و روستا گفت: مردم به علت ازدحام بیش از اندازه جمعیت به شعبه حسینیه ارشاد مراجعه نکنند و به مدارس و شعبات اطراف بروند؛ چرا که اگر به همین روال ادامه یابد اخد رای تا ۲ یا ۳ صبح ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، فرهاد تجری سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها اسلامی شهر و روستا پس از بازدید از شعبه حسینیه ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به حضور کم نظیر مردم در انتخابات، از مردم درخواست  کرد که به علت ازدحام بیش از اندازه جمعیت به شعبه حسینیه ارشاد مراجعه نکنند و به مدارس و شعبات اطراف بروند؛ چرا که اگر به همین روال ادامه یابد اخد رای تا ۲ یا ۳ صبح ادامه دارد.

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ادامه داد: در کل کشور گزارش‌ها نشان از حضور حداکثری مردم دارد و این انتخابات بدون کمترین مشکل و وقفه‌ای در حال برگزاری است.

وی افزود: تخلف خاصی که لازم باشد هیات مرکزی نظارت در انتخابات، دخالتی داشته باشد نداشتیم؛ البته تخلفات جزیی بوده که در روند برگزاری هیچ خللی وارد نکرده است.

تجری ادامه داد: استقبال عمومی مردم  و همچنین آماری که گزارش شد، نشان از این دارد که تا این لحظه میزان ارای ماخوذه نسبت به سال های گذشته و در زمان مشابه، ۲  الی ۳ میلیون افزایش داشته است. یقینا دست اندرکاران در ستاد انتخابات و یا شورای نگهبان تدابیر لازم را حتما برای اخذ رای به کار خواهند بست.

 
کلمات کلیدی : انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات۹۶،، رای دادن، صف رای دادن، مشارکت مردم،روحانی،جهانگیری، قالیباف، هاشمی‌طبا، میرسلیم، رئیسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته