توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498642
ایستگاه مترو در ناکجا آباد!/تصاویر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵
ایستگاه Caojiawan شاید امروزه در نقطه‌ای نامعلوم و دور از دسترس قرار گرفته باشد اما قرار گرفتن آن در چنین مکانی به نوعی آینده نگری بوده است چرا که چین و تمامی شهرهای آن در حال پیشرفت و مدرن‌تر شدن هستند و در سالهای آتی این نقطه کور نیز به محلی مدرن و پر تردد تبدیل خواهد شد.
 
به گزارش ایلنا، شاید شما هم برایتان پیش آمده باشد که در یک ایستگاه مترو اشتباهی از قطار پیاده می‌شوید و زمانی که از ایستگاه خارج می‌شوید خود را در میان ناکجاآباد می‌یابید. اما اینطور نیست، تمام تجربیات خود را از ایستگاه‌های مترو و گم کردن مسیر کنار بگذارید و اگر می‌خواهید واقعا بدانید پیاده شدن از مترو در میان ناکجاآباد چه معنایی می‌دهد در ایستگاه متروی Caojiawan در نزدیکی شهر Chongqing در چین پیاده شوید.

این ایستگاه مترو در اکتبر سال ۲۰۱۵ افتتاح شد تا حومه شهر کوچک Caijiagang را به مرکز شهر Chongqing متصل کند. اما محل قرار گرفتن این ایستگاه مترو خیلی زود تبدیل به سوژه‌ای برای شبکه‌های اجتماعی و خبر‌ها شد چرا که در نقطه‌ای عجیب و نامعقول قرار گرفته است! این ایستگاه سه درب خروج دارد که فقط یکی از آن‌ها قابل استفاده است، هر سه آن‌ها در میان شاخ و برگ گیاهان و علف‌های هرز رشد کرده پنهان شده‌اند و حتی اگر این علف‌های هرز را رد کنید تا دوردست‌ها چیزی نمی‌ابید! نه ساختمان مسکونی، نه فروشگاه، نه مسیر آسفالت و نه هیچ وسیله حمل و نقل عمومی!

از زمان افتتاح این ایستگاه تا به امروز شاید تعداد انگشت شماری مسافر در این ایستگاه پیاده شده باشند. در این باره یکی از کارکنان این ایستگاه می‌گوید: «ایستگاه Caojiawan شاید امروزه در نقطه‌ای نامعلوم و دور از دسترس قرار گرفته باشد اما قرار گرفتن آن در چنین مکانی به نوعی آینده نگری بوده است چرا که چین و تمامی شهرهای آن در حال پیشرفت و مدرن‌تر شدن هستند و در سالهای آتی این نقطه کور نیز به محلی مدرن و پر تردد تبدیل خواهد شد.»

شهرهای آن در حال پیشرفت و مدرن‌تر شدن هستند و در سالهای آتی این نقطه کور نیز به محلی مدرن و پر تردد تبدیل خواهد شد. »
 
 
 
کلمات کلیدی : ایستگاه مترو+عکس+گزارش تصویری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.