توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388446
خودروهای لوکس صادر می شوند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲
مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی بیان کرد: حدود ١٣٧ خودروی لوکس در اختیار سازمان تملیکی قرار دارد که صادر خواهد شد از این تعداد کالا، صادرات ٢٨ عدد خودروی لوکس نهائی شده است.

به گزارش ایسنا، امین دلیری در نشست خبری که امروز در ساختمان سازمان اموال تملیکی برگزار شد، اظهار کرد: حدود ١٣٧ دستگاه خودروی لوکس أعم از پروشه، بنز، بی ام و، فورد و ... در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار دارد که متروکه هستند و قاچاق نیستند و این تعداد دستگاه صادر خواهند شد.

وی همچنین بیان کرد: اکنون حدود ٢٨ درصد دستگاه خودرو، کارهای گمرکی آن انجام شده و برای صادرات آن برنامه ریزی شده است، هیچ کدام از این خودروها در داخل کشور شماره نمی شوند و اگر هم تعدادی تا کنون شماره شده اند از طریق جعل صورت گرفته است.

دلیری همچنین بیان کرد: علاوه بر این تعدادی که ذکر شد، اکنون حدود ٦٤ خودروی قاچاق و ٣٤٠ دستگاه خودروی متروکه در کشور وجود دارد که بالای ٢٥٠٠ سی سی نیستند و مشکل فروش ندارند و در صورت فروش اگر سازمان استاندارد تائید کند و شماره گذاری شوند، امکان فروش آنها وجود دارد.
 
کلمات کلیدی : خودروهای لوکس+آتش زدن+قاچاق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.