نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491649
۳ قتل مشابه دیگر در پرونده قاتل آتنا اصلانی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۸
قتل آتنا اصلانی کارگاهان را با سناریوی احتمالی قتل های زنجیره ای در پارس آباد مواجه کرد.
به گزارش رکنا، سید عبدالله طباطبایی دادستان پارس آباد در گفت وگو با خبرنگار حوادث Accidents رکنا در خصوص نقش شیطان پارس آباد در قتل Murder زن 30 ساله در سال 93 گفت: تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد و اکنون نمی توان با قطعیت اعلام کرد که قاتل The Murderer آتنا در این پرونده نقش دارد یا خیر، به همین دلیل باید تا پایان تحقیقات صبر کرد.
وی خاطرنشان کرد: شمار پرونده هایی که احتمال می رود با توجه به نحوه قتل، قاتل آتنا در آن ها نقش داشته باشد به سه پرونده می رسد.
 
3 قتل مشابه دیگر در پرونده قاتل آتنا اصلانی

ماجرای جسد سوخته زن 30 ساله
یکی از پرونده هایی که احتمال می رود ردپای شیطان پارس آباد در آن وجود داشته باشد به سومین روز خردادماه سال 93 برمی گردد. جسد سوخته یک زن در محله شهرک فجر پارس آباد در نزدیکی مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) کشف شد.

به دنبال این موضوع ماموران آگاهی پارس آباد بلافاصله سرصحنه حضور یافتند و در بررسی های مقدماتی مشخص شد این جسد بدون سر و کاملاً سوخته است.
با کشف این جسد، ماموران آگاهی پارس آباد، تشخیص هویت این جنازه و نیز شناسایی و دستگیری عامل و یا عاملان این جنایت Crime هولناک را در دستور کار قرار دادند.
به منظور بررسی های بعدی، این جسد سوخته و بدون سر، با هماهنگی و دستور مقام قضائی تحویل پزشکی قانونی منطقه شد.
رحیم گلزاده، دادستان وقت پارس آباد، با بیان این‌که سوختگی کامل جسد، کار تحقیقات و کشف راز این جنایت هولناک را با مشکل مواجه کرده، اعلام کرده بود: معاینات پزشکی قانونی نشان می‌دهد این جسد مربوط به زن ۳۰ ساله با ۱۶۰سانتی‌متر قد است.
وی اظهار کرد: این جنازه در حالی که حدود یک هفته قبل در داخل گونی در شهرک فجر رها شده بود، بعد از مرگ سوخته است.
وی ادامه داد: تحقیقات و گزارش نیروی انتظامی حاکیست، این جنازه توسط تعدادی از بچه‌های محله یاد شده و بدون آن‌که آنان از وجود جسد در داخل گونی مطلع باشند هنگام آتش زدن خس و خاشاک و علف‌های خشک، سوزانده شده است.
او، با اعلام این‌که تشخیص هویت این جسد و شناسایی عامل و یا عاملان این جنایت در دستور کار عوامل آگاهی و تشخیص هویت و پزشکی قانونی قرار دارد، گفت: به لحاظ این‌که در این شهرستان مفقودی اعلام نشده و شکایتی نیز در این خصوص وجود ندارد احتمال این‌که جنازه متعلق به فرد غیربومی باشد بسیار محتمل است
 
 
کلمات کلیدی : دختر گمشده پارس آبادی+قتل+قاتل آتنا+قاتل زنجیره ای+قتل های پارس آباد
 
Italy
۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۲۲:۵۰:۳۵
پلیس خوابه. بیدارش کنید! (4471446) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۶:۰۸:۱۸
بقيه چي شد اين كه يكي بيشتر نبود (4471621) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۶:۵۱:۴۲
میشه بپرسم منظور نویسنده خبر از آوردن کلمات انگلیسی در یک خبر کاملا ایرانی و فارسی چیه؟ خدا زبان فارسی را بیامرزه و کمی هم به نویسنده خبر دلواپسی فرهنگی بدهد!!! (4471639) (alef-11)
 
K
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۷:۰۲:۵۵
حل کردن مسایل با دید نوک دماغی و پوشاندن و انکار مسایل اجتماعی بجای طرح و بررسی و تحلیل منجر به تبدیل مسایل به بحران میشود ،...مدیران ما سخنرانان خوبی هستند نه عاملانی و راهکار دهنده خوب ...در بسیاری کشورها مجرمان تحت نظر قرار دارند ...در عمده کشورها آسیب شناسی معضلات اجتماعی بطور ریشه ای و با ارایه راهکار عملی بررسی میشود و رو به اصلاحند...اما اینجا فقط سخنرانی ....عدم مدیریت مجرمان داخلی ،وجود میلیونها مهاجر مجرد خارجی ،.... (4471648) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته