نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484007
امکان ممانعت از تخلف در امتحانات وجود ندارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: تأمین امنیت سؤالات امتحانات نهایی بسیار سخت است و ممکن است در چند نقطه کشور تخلفاتی هم صورت گیرد.

به گزارش فارس، میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برگزاری آزمون به شیوه متمرکز در آموزش و پرورش اظهار داشت:‌ اطلاعاتی در دست ندارم که پیرامون واقعیت یا شایعه بودن لو رفتن سؤالات امتحان نهایی اظهار نظر کنم اما در کشوری به گستردگی ایران، برگزاری آزمون به شیوه متمرکز نمی‌تواند بدون تخلف و اشکال باشد.

وی افزود: شخصاً مخالف برگزاری این امتحانات به شیوه متمرکز هستم؛ در دانشگاه در مقاطع مختلف برای دریافت مدارک کارشناسی و دکترا که اهمیت آن از مدرک دیپلم بسیار بالاتر است چنین روندی طی نمی‌شود.

میرزاده ادامه داد: تأمین امنیت سؤالات امتحانات نهایی بسیار سخت است و ممکن است در چند نقطه کشور تخلفاتی هم صورت گیرد و امکان به صفر رسیدن تخلفات وجود ندارد هرچند آموزش و پرورش رسیدگی و بررسی را تعطیل نمی‌کند.
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۰۸:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۰۸:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۱۵:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۱۱:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۰۸:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۱۱:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۱۴:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۷ ۱۲:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۵:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۱:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش +سوالات امتحانی + کانال‌های تلگرامی + تخلف در امتحانات
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۶:۱۴:۰۳
اگر ما به معلم در طول سالهای تحصیل اعتماد می کنیم که حقیتا باید خودش طراح سوال برای ۹ماه تدریس مداوم باشدچگونه در یک سال که اموزش وپرورش تعیین میکند سوالات بصورت متمرکز داده میشود واین تناقض چگونه قابل پذیرش است با توجه به انکه برای ورود به دانشگاه ها کنکور برگزار میشود ونیمی از صندلی دانشگاهها حتی رشته های تحصیلی مهم خالیست هدف از امتحان نهایی چیست و ایا امکانات تحصیل حتی در یک منطقه از تهران برای دانش اموزان یکسا ن است تا سوالات متمرکز داده شود در حالی که افرادی با معلم خصوصی فرزندانشان را براحتی از این سد رد میکنند وبعضی که حتی باهوشتر هستند پشت این سد می مانند (4432100) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.