نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452408
فرمانده نیروی انتظامی: رضایت مقام معظم رهبری از ناجا بزرگترین سرمایه و برکت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اظهار رضایت مندی مقام معظم رهبری از عملکرد ناجا گفت: رضایت معظم له بزرگترین سرمایه و برکت است و باید تلاش ها را ارتقاء داد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پشتیبانی قرارگاه ستاد ناجا، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب ، دوران دفاع مقدس ، شهدای عرصه نظم و امنیت و مدافعان حرم و با تبریک ایام پیش رو به ویژه میلاد باسعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) اظهار کرد: پشتیبانی قرارگاه ستاد ناجا در پیشبرد اهداف و مأموریت ها نقش موثری دارد، اجرای بسیاری از مأموریت ها در ستاد حاصل برنامه ریزی و تلاش پشتیبانی قرارگاه ستاد ناجا است.

وی افزود: نمایش نظم و اقتدار در ستاد بیانگر رویکرد و معماری کلی نیروی انتظامی است، بنابراین توسعه و تمرکز بر نظم و انضباط در تمام ابعاد و مولفه ها از ضروریات است.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه "انضباط محوری" باید رویکرد مستمر و مداوم باشد، خاطر نشان کرد: اهتمام جدی در حراست و صیانت از ستاد ناجا در ابعاد مختلف باید همواره به صورت دقیق وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه رویکرد "خودکنترلی" و "خودنظارتی" در کسب موفقیت ها نقش موثری دارد ، بیان کرد: خداوند همواره بر همه اعمال ما ناظر ، شاهد و آگاه است بنابراین ملاک ارزیابی خود و عملکرد مان را باید " نظارت خداوند" و "وجدان" بدانیم.

سردار اشتری تأکید کرد: تعامل فرماندهی پشتیبانی قرارگاه ستاد ناجا و سایر معاونت ها و پلیس ها باید "دوسویه" و "مداوم"  باشد و در این راستا باید از ظرفیت و امکانات با "مدیریت منابع" بهره وری بهینه صورت بگیرد.

این مقام عالی انتظامی خاطر نشان کرد: با حفظ حرمت افراد، ترددها در ستاد باید با دقت و هوشمندی کنترل شود.

وی در ادامه با اشاره به نقش موثر سربازان در پیشبرد ماموریت ها و برنامه ها ،  تأکید کرد: سربازان وظیفه همواره باید مورد احترام و تکریم واقع شوند چرا که سرمایه های گرانبهای کشور هستند، لازم است که برای گره گشایی از مشکلات و دغدغه سربازان دلسوزانه و متعهدانه عمل کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اظهار رضایت مندی مقام معظم رهبری از عملکرد ناجا عنوان کرد: رضایت معظم له از اقدامات ناجا بزرگترین سرمایه و برکت است و باید تلاش ها را در جلب رضایت مقام معظم رهبری ارتقاء دهیم.

 سردار اشتری تاکید کرد : خدمت به مردم و سربازی برای امام زمان ( عج) و مقام معظم رهبری  توفیق بسیار بزرگی است ، باید قدردان این سعادت باشیم و همه توان و بضاعتمان را برای اعتلای کشور و خدمتگزاری به کار بگیریم. 

وی در ادامه با اشاره به تکریم و معارفه فرمانده پشتیبانی قرارگاه ستاد ناجا ، از اقدامات و خدمات سردار " پرویز آهی" تقدیر و بیان کرد: سردار آهی فردی متدین ، با اخلاق، پیگیر و ... هستند که خدمات شایسته ای در کارنامه ایشان ثبت شده است.ان شاءالله بتوانیم در مسئولیت دیگری از وجود ایشان بهره مند شویم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به انتصاب سردار " جعفری نسب" به عنوان فرمانده جدید پشتیبانی قرارگاه ستاد ناجا عنوان کرد: ایشان نیز از فرماندهان پرتلاش ، پرکار و خوب در نیروی انتظامی هستند و همواره در مسئولیت های مختلف شاهد زحمات و خدمات ایشان بودیم.

وی ضمن آرزوی توفیق برای سردار "آهی"، برای سردار " جعفری نسب" آرزوی موفقیت کرد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، حکم تقدیر از سردار "آهی" و حکم انتصاب سردار "جعفری نسب "توسط رئیس بازرسی ناجا سردار "مجرد" قرائت شد.
 
کلمات کلیدی : سردار اشتری + نیروی انتظامی + ناجا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۸ ۱۶:۳۶:۰۷
كارى كنيد كه مردم رضايت بيشترى داشته باشند . وضع راهنمايى و رانندگى بسيار خرابتر از ان است كه فكر ميكنيد خيابانها انگار صاحب ندارند . (4193320) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.