توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412907
ورود به کشور عراق بدون ویزا امکان پذیر نیست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
فرمانده قرارگاه اربعین نیروی انتظامی گفت: زائران عتبات عالیات به امید حذف روادید در مرزها اسکان نداشته باشند زیرا هیچ زائری بدون روادید امکان حضور در کذربلا را نخواهد داشت.

به گزارش مهر، سردار محسن فتحی زاده در گفتگویی اظهارداشت: با همه تاکیدات و اطلاع رسانی از طریق رسانه های گروهی مبنی بر این که امسال هیچ زائری بدون دریافت روادید و داشتن گذرنامه اجازه ورود به کشور عراق را نخواهد داشت برخی تصور می کنند با اقامت در مرزها ممکن است مسئولان این شرایط را نادیده بگیرند.

وی افزود: با هماهنگی انجام شده با مسئولان عراقی امسال بدون ویزا و گذرنامه امکان ورود نیست و با متخلفان برخورد جدی خواهد شد.

فتحی زاده یادآورشد: دستور هدایت افرادی که بدون روادید در مرزها سکونت دارند را به نقاط دورتر صادر کرده ایم.
 
وی تصریح کرد: با توجه به ازدیاد جمعیت در مرزها زائرین از شهرهای محل سکونت و یا نقاطی که امکان صدور آن وجود دارد برای اخذ ویزا اقدام کنند.
 
فتحی زاده یادآورشد: با توجه به اینکه کشور عراق هیچ مسئولیتی در قبال زائران بدون ویزا نمی پذیرد حتی در برخی موارد افرادی که بخواهند با ترفندهای مختلف بدون ویزا عبور کنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

فرمانده قرارگاه اربعین نیروی انتظامی همچنین بیان کرد: امکان خروج برای زائران از سراسر دنیا به ویژه کشورهای همسایه از مرزهای کشور و با تدابیر قانونی فراهم شده است.
 
کلمات کلیدی : اربعین + زائران عتبات عالیات + زائران ایرانی + ویزا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.