توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429602
نقوی حسینی: اختلاس و دست‌اندازی به اموال مردم روی دیگر سکه فتنه است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۲
نماینده ورامین در مجلس، گفت: فتنه ۸۸ کار امریکایی‌ها و صهیونیست‌ها و تجسم کینه آنها از نظام بود.

به گزارش ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در مراسم ۹ دی در جمع مردم سمنان، اظهار کرد: در ماجرای فتنه ۸۸ دنیای استکبار با تمام وجود برای براندازی نظام مقدس اسلامی به صحنه آمد.

وی با اذعان به اینکه برای این انقلاب خون‌های عزیز و پاکی ریخته شده گفت: همین وظیفه همه ما در پاسداری از این انقلاب را سنگین‌تر می‌کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی اضافه کرد: این که یک فرد یادگار چه کسی است مهم نیست مهم این است که شیوه عملی و سبک زندگی سیاسی وی چگونه است.

وی از کودتای سیاه ۲۸ مرداد نیز به عنوان فتنه امریکایی دیگری در تاریخ ملت ایران نام برد و ادامه داد: ملی‌شدن نفت اگر چه به‌اسم دیگران تمام شد اما نتیجه خون نواب صفوی و زحمات آیت‌الله کاشانی بود.

وی افزود: فتنه ۸۸ جلوه‌ای از تلاش استکبار جهانی برای براندازی نظام مقدس اسلامی و حرکت با عظمت ملت ایران بود.

وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ به صورت پاک و مقدس نظام اسلامی چنگ انداخت اضافه کرد: در ماجرای فتنه همه دنیای استکبار به امید براندازی و ضربه زدن به نظام اسلامی به میدان آمد.

نماینده ورامین در مجلس انتخابات ایران را یکی از سالم‌ترین انتخابات دنیا دانست و گفت: بی‌تردید مردمی‌ترین و سالم‌ترین انتخابات در دنیا در کشور ما برگزار می‌شود چرا که برخلاف غرب در جمهوری اسلامی انتخاب توسط خود مردم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه مشارکت ۸۵ درصدی مردم در انتخابات ۸۸ سبب کینه دشمن از ما شد خاطرنشان کرد: خشم استکبار از نظام اسلامی به خاطر در صحنه بودن مردم است لذا آنها در سال ۸۸ پایداری نظام را نشانه گرفتند.

این فعال سیاسی تصریح کرد: مدیریت مدبرانه و حکیمانه مقام معظم رهبری و پیوند امام و امت در ۹دی ۸۸ جلوه‌گر شد و فتنه بزرگ ۸۸ خاموش شد.

وی گفت: دنیای استکبار از ما سیلی خورده و به این سادگی‌ها دست از سر نظام مقدر اسلامی برنمی‌دارد.

نقوی حسینی با بیان اینکه استکبار می‌داند که امروز خاکریز ایران در کشورهای دیگر است بیان کرد: امروز نظام اسلامی تهدیدات خود را در خارج از مرزها سرکوب می‌کند و این مهم برای دنیای استکبار و دشمنان نظام قابل تحمل نیست.

وی با بیان اینکه امریکا هیچگاه قابل اعتماد نبوده به مذاکرات با امریکا اشاره کرد و گفت: امریکا در همه این سال‌ها دشمن ملت ایران بوده است و عقل سلیم حکم می‌کند که به چنین دشمنی اعتماد نکرده و لبخند آنها را باور نکنیم.

نقوی حسینی با بیان اینکه امریکا در یک دست گل و در دست دیگرش شمشیر دارد تصریح کرد: امریکایی‌ها از ملت ما سیلی خوردند و هرگز دست از دشمنی با ما برنخواهند داشت.

نماینده ورامین با بیان اینکه دشمن از اولین روزهای انقلاب در صدد فتنه‌آفرینی برای نظام بوده گفت: آنها در همان اوایل انقلاب فتنه خلق‌ها را ایجاد کردند و سپس با حمایت از فتنه ترور و حمایت از منافقین زمینه شهادت ۱۷ هزار شهید فتنه را در کشور بوجود آوردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی جنگ هشت ساله را فتنه دیگر استکبار دانست و افزود: استکبار در آن هشت سال همه دنیا را پشت سر صدام بر علیه ایران متحد کرد و بعد از آن نیز بیش از ۲۰ سال است که به انحای مختلف کشور ما را محدود و تحریم می‌کند. حال عده‌ای باور دارند که می‌شود که به چنین دشمنی اعتماد کرد.

وی، بر لزوم توجه به اصول انقلاب تاکید کرد و با بیان اینکه انقلاب اسلامی خطوط قرمز ،اصول و ارزش‌هایی دارد گفت: هرکس در چارچوب نظام باشد از ملت است و هرکس که خارج از این چارچوب‌ها بایستد، از ملت ما نیست.

این نماینده مردم با بیان اینکه توافق برجام از آغاز اشتباه بود گفت: آنها از روز بعد از توافق برجام باز هم به همان رفتار و کینه‌توزی خود ادامه دادند به طوری که بعد از گزارش آمانو در ۲۶ دی‌ماه، فردای آن ۱۱ شخصیت ایرانی در لیست تحریم امریکا قرار گرفت.

وی تصریح کرد: از ابتدای توافق برجام تا کنون امریکایی‌ها ۱۵ بار برخلاف توافق علیه ایران اسلامی محدودیت و تحریم ایجاد کردند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه باید روی پای خود بایستیم گفت: مسئولان به جای دل‌خوشی به دشمنان باید به ظرفیت‌های داخلی اتکا کنند.

وی به انتقاد از اختلاس‌های مالی پرداخت و گفت: دست‌اندازی به اموال مردم روی دیگر سکه فتنه است و هیچ تفاوتی بین آنها که با اختلاس مردم را ناامید می‌کنند و آنها که فتنه ۸۸ را رقم زدند نیست.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به شرایط سخت اعطای وام به مردم عادی گفت: چرا باید هشت هزار میلیارد تومان از سرمایه فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان تنها به ۳۰ نفر داده شود.

وی ادامه داد: بیش از ۱۰۰۰میلیارد تومان از این مبلغ تنها به یک نفر داده شده آنهم در حالی که برای ضمانت‌نامه تنها به سند چند منزل روستایی بسنده شود.

نقوی حسینی با بیان اینکه ما نیازی به چشم دوختن به دست دشمن نداریم تصریح کرد: اگر در کشور تبعیض و بی‌عدالتی نباشد مشکلات مردم حل می‌شود و نیازی نیست که به دشمنان نظام اعتماد کنیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه کشور در شرایط سختی قرار دارد ادامه داد: با وجود این سختی‌ها افق پیش روی نظام اسلامی به شدت روشن و امیدوارکننده است.

این نماینده به پیروزی‌های اخیر مقاومت اشاره کرد و گفت: استکبار بارها و از جمله در حلب و موصل از ایران اسلامی سیلی خورده و درآینده کینه خود را بار دیگر نشان می‌دهد.

وی بر لزوم اتحاد و همدلی بین نیروهای انقلابی تاکید کرد و افزود: استکبار از اتحاد و وحدت در ایران سیلی‌های زیادی خورده و لذا اتحاد ملت ایران و وحدت بین امام و امت ما را نشانه گرفته است و از همین رو باید هوشیار باشیم.
 
کلمات کلیدی : نقوی حسینی + فتنه 88
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.