نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479102
دستور روحانی به وزیرنیرو برای سفربه سیستان وبلوچستان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۱
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در آیین ضیافت افطاری رئیس جمهوری با حضور وزرا و استانداران فرصتی فراهم شد در ارتباط حضوری با رئیس جمهوری،معاون اول رئیس جمهور ، رئیس دفتر نهاد ریاست جمهوری و وزیر نیرو شرایط سخت زیست مردم استان سیستان و بلوچستان در مناطق گرمسیری را بدلیل افت ولتاژ برق و کمبود منابع آبی به اطلاع برسانم.

به گزارش ایسنا علی اوسط هاشمی افزود: در این دیدار بر ضرورت توسعه شبکه های برق و آب در دست اقدام با سرعت بیشتر با وجود اقدامات قابل قبول و رشد ١٠ درصدی مصرف برق در مقایسه با پیک مصرف مرداد ماه ٩٥ در خرداد سالجاری با انجام کارهای کوتاه مدت و  تکمیل پروژه های میان مدت تاکید کردم.

استاندار اظهار داشت: بنا به دستور جناب دکتر روحانی رئیس جمهوری محترم، وزیر نیرو مأموریت یافت که ضمن حضور در استان مشکلات مردم صاحب حق را به جد در دستور کار قرار دهد و همچنین گزارش مبسوطی از نیازها و مشکلات استان را در جلسه روز چهارشنبه هیئت دولت ارایه نمایند.
 
کلمات کلیدی : روحانی+وزیر نیرو+سیستان و بلوچستان+قبض برق+قطعی برق
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۴ ۱۶:۳۹:۱۰
شعار تا کجا.با اشک ریختن کار درست نمی شود. همینکه وزیر از تهران خارج شود یک قدم مثبت است.اگر بشود (4411571) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.