نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466700
نظر شریعتمداری درباره مناظره اول کاندیداها
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۴
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: در مناظره دیروز دستان خالی آقای روحانی و دولتش بر همگان برملا شد.

حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت‌وگو باتسنیم در ارزیابی خود از اولین مناظره کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: این مناظره اولین حضور روحانی با منتقدان دولتش بود. ایشان در 4 سال گذشته در مصاحبه‌ها، گزارش‌ها و کنفرانس‌های خبری حضوری یک‌جانبه داشت و اجازه نقد دولت به کسی داده نمی‌شد.

وی با تاکید بر اینکه آقای رئیس‌جمهور همواره به صورت یک‌طرفه از عملکرد خود تقدیر می‌کرد؛ در این سالیان هر صدایی در نقد علمکرد آقای روحانی و دولت یازدهم بر می‌خواست، با تهمت و ناسزا روبرو می‌شد، خاطرنشان کرد: در مناظره دیروز دستان خالی آقای روحانی و دولتش بر همگان برملا شد.

شریعتمداری تصریح کرد: در این مناظره تشت رسوایی روزنامه‌ها و سایت‌های زنجیره‌ای نیز با سر و صدای زیادی از بام فرو افتاد. این رسانه‌ها که در اجاره دولت یازدهم بودند برای سرپوش گذاشتن ناکارآمدی‌های دولت به انواع دروغ‌ها متوسل می‌شدند؛ مناظره کاندیدا به وضوح نشان داد این‌ها از خود اختیاری ندارند و در واقع "طوطی‌صفتان پس معرکه" هستند.

وی درباره حضور ضعیف روحانی در مناظره و احتمال باقی‌ماندن جهانگیری به جای او تا مرحله آخر انتخابات، تصریح کرد: باید صبر کرد؛ چون خود آقای جهانگیری گفته بود که برای کمک به روحانی آمده البته این امر با یکی از اصول قانون اساسی مغایرت دارد. به نظرم باید در این باره گفت "شد غلامی که آب جوی آرد, آب جـوی آمـد و غـلـام بــبــرد
 
کلمات کلیدی : مناظره اقتصادی+مناظره+انتخابات ریاست جمهوری+مناظره اجتماعی+روحانی+جهانگیری+قالیباف+رئیسی+میرسلیم+هاشمی طبا
 
امیر حسین سلطان/تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۱:۱۹:۰۳
آقای شریعتمداری مطمئن باشند اینقدر حق ناشناسی هم کفایت نخواهد کرد و ان شاء الله 3 هفته دیگر ملت پاسخ ایشان را پای صندوق های اخذ رای خواهند داد. (4293608) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۱:۲۹:۰۶
کدوم شبکه رو نگاه کردی شما؟؟؟مناظره رو دیدی اصلا؟؟ (4293640) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۱:۵۹:۳۳
آقای حاج حسین شریعتمداری شما که بیشتر از همه در طول چهار سال به دولت یازدهم تاختید و تهمت زدید و افترا گفتید و ایراد گرفتید و انتقاد کردید و اکثرا" هم به ناحق این کارها را انجام دادید آیا با تهمت و ناسزا روبرو شدید ؟ (4293735) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۲:۰۴:۰۲
توصیه ای کارشناسانه به کاندیدا ها از جانب کسیکه به هیچکدام از ایشان تعلق خاطری ندارد شرکت احتمالی اش هم در رای دادن از روی نگرانی از پیروزی برخی از داوطلبان است . دوستانه از شریعتمداری و کیهان و افرادی مانند مرتضوی بخواهید بنفع ایشان اقدامی نکنند . بالاترین تخریب قردی در شرایط موجود و فضای حاکم بر افکار عمومی دفاع روزنامه کیهان از اوست . (4293746) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۲:۱۶:۵۶
قالیباف به جای برنامه فقط در جهت تخریب دولت پیش رفت (4293785) (alef-13)
 
Satellite Provider
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۲:۵۱:۲۷
یعنی روحانی رای بیاره تو یکی یه چند وقت ساکت شی (4293864) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۴:۰۲:۴۹
تشت رسوایی کی؟ قالیباف؟ (4293929) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۵:۲۶:۲۸
چرا از حضور جهانگيري ترسيديد؟؟؟؟؟؟ (4293998) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۵:۵۰:۴۸
خود گویی و خود خندی آقای شریعتمداری؟، این نتایج درخشان را از کجا آوردی که از قول همگان! نقل قول میکنی؟ شما نمیتوانیدترک عادت کنید و فقط دایم باید به شما یاداور شد که از قول ما چیزی ننویسید (4294029) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۶:۱۶:۳۷
اینا را تو روزنامه اش بنویسه شاید فروشش زیاد شود. (4294048) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۷:۰۶:۱۷
تا آنجایی که ما دیدیم روحانی عالی بود. (4294101) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۷:۰۷:۳۶
چه آقای شریعتمداری و چه آقای قالیباف ، از انصاف دور هستند ، هدف فقط تخریب دولت دارند
جهانگیری ثابت کرد که به حق مسئول نظام بوده است ، دیدگاه علمی و مسلط بر مسائل و بدور از شعار و شعارزدگی
هر کسی را از اطرافیانش میتوان شناخت
با امید به آینده ، رای من روحانی است (4294103) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۰۷:۱۴:۰۹
انچه مسلم است سه نفر از اصول گرای وسه نفر اصلاح طلب باهم شده اند تا از کارنامه خود دفاع نمایند وبدترین وجه تخریب است (4294125) (alef-13)
 
دضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۹ ۲۰:۴۴:۵۶
ما خود دیدیم خشنونت جهانگیری و بی اطلاعی روحانی از مملکت را (4297767) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.