توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 276602
کاخ سفید: مواضع ایرانی‌ها با مطالبات ما جور نباشد، توافق نمی‌کنیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۶
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا بار دیگر بر لزوم بازرسی‌ها و بازگشت خودکار تحریم‌ها علیه ایران به عنوان پیش‌شرط‌های لازم هر گونه توافق هسته‌ای بین تهران و گروه ۱+۵ تأکید کرد.

به گزارش فارس، سخنگوی کاخ سفید بامداد سه‌شنبه اعلام کرد در صورتی که مواضع مقامات ایرانی در موضوع بازرسی‌ها و بازگشت خودکار تحریم‌ها علیه ایران منطبق با مطالبات واشنگتن نباشد، توافق هسته‌ای امضا نخواهد شد.

«ند پرایس»، سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در گفت‌وگو با روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست بار دیگر تأکید کرد که آمریکا عدم توافق را به توافق بد ترجیح می‌دهد.

او گفت: «به همین دلیل است که کارشناسان ما، همراه با کارشناسان ۱+۵ همین الان در وین دارند به سختی برای نهایی کردن جزئیات فنی و ملحقات مربوط به چارچوب تفاهم حاصل شده در ماه آوریل در لوزان تلاش می‌کنند.»

مقام کاخ سفید اضافه کرد: «رئیس‌جمهور به صراحت گفته که اگر فهم و موضع مقامات ایران نتواند در توافقنامه نهایی با کف مطالبات ما، از جمله در موضوع بازرسی‌های شدید برای تضمین عدم تقلب ایران و نیاز به توانمندی بازگشت خودکار تحریم‌ها منطق شود، ما به توافق نخواهیم رسید. تمام.»
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۶:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۲۳:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۲۱:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۹ ۱۹:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۵ ۰۰:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۴/۳۱ ۱۲:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۴ ۱۳:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۱۸:۵۹
 
۱۳۹۴/۰۷/۳۰ ۱۰:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : هسته ای+تحریم+بازرسی ها+کاخ سفید+ آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.