نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368907
کسر غیرقانونی حقوق سربازان وظیفه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۵
در ابلاغیه یک نهاد نظارتی، نسبت به اِعمال کسری‌های فراتر از قانون در حقوق ماهانه سربازان وظیفه هشدار داده شده است.

روزنامه «خراسان» خبر داد: بر اساس ابلاغیه یک نهاد نظارتی به تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی، تاکید شده است که با توجه به الزامات و ممنوعیت های اعلام شده در ماده ۳۸ قانون اصلاح موادی از  قانون  خدمت وظیفه عمومی مصوب سال ۹۰، کسر مواردی چون حق بازنشستگی از حقوق ماهانه کارکنان و پرسنل وظیفه ای که در ادارات مختلف وابسته به دولت خدمت می کنند، ممنوع بوده و در صورت مشاهده، مسئول مربوطه با تبعات مالی و اداری این تخطی از قانون مواجه خواهد شد.

دیروز نیز روزنامه شهروند در گزارشی نوشته بود که «بر اساس اصلاحیه قانون وظیفه عمومی مصوب ‌سال ١٣٩٠، سربازان وظیفه باید حداقل ٦٠ و حداکثر ٩٠ درصد پرسنل رسمی نیروهای مسلح حقوق بگیرند اما این مصوبه رعایت نمی‌شود و سربازان به صورت میانگین ٩٣ هزار تومان در ماه حقوق می‌گیرند.»
 
کلمات کلیدی : سربازی
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۳۳:۲۱
تصویب کنندگان 93 هزار تومان برای سربازان وظیفه (که به نظر میرسد افسران وظیفه باشند) در کدام کره زندگی میکنند؟ (3800859) (alef-11)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۷:۰۱:۵۲
من در نیروی دریایی ارتش ناوگان شمال خدمت می کنم ه،االان 3 ماهه که به کل وظیفه های لیسانس و فوق لیسانس نه تنها حقوق اصلی ما رو ندادن بله حداکثر حقوق ما رو برای ما 70000 هزار تومان بیشتر واریز نکردن، پیگیری کردیم هیچ اتفاقی نیفتاده... (3801149) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.