توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491405
توضیحاتی در مورد ممانعت از ورود پزشک ایرانی به آمریکا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۳
برادر پزشک ایرانی که از ورودش به آمریکا ممانعت شده، توضیحاتی را در مورد دلایل این اقدام ارائه کرد.

به گزارش فارس، عصر روز سه‌شنبه چند رسانه آمریکایی از «بازداشت» یک پزشک ایرانی به نام «محسن دهنوی» در فرودگاه «بوستون» آمریکا خبر دادند.

به گفته این رسانه‌ها از ورود آقای دهنوی و خانواده‌اش به آمریکا جلوگیری شده و ممکن است وی به ایران بازگردانده شود.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر، خبرگزاری فارس با «محمود دهنوی» برادر این فرد گفت‌وگو کرده است.

آقای دهنوی در مورد این رخداد گفت: «ایشان برای تحقیق روی سرطان کودکان که تخصصشان است و همچنین ادامه تحصیل در مقطع پست دکترا در دانشگاه هاروارد، به بیمارستان کودکان بوستون که زیر مجموعه دانشگاه هاروارد است، رفتند.»

وی افزود: «در فرودگاه به علت عدم تطابق مدارک نحصیلی با مدارک ارائه شده که ناشی از اشتباه بود، جلوی ورود ایشان گرفته شد. در حال حاضر از سوی دانشگاه هم نماینده‌ای برای بررسی این مشکل و حل آن به فرودگاه رفته است.»

آقای دهنوی با بیان اینکه فعلا از طریق یکی از دوستان برادرش با او در ارتباط است، گفت: «امکان تماس نداریم چون هنوز در فرودگاه هستند.»

او همچنین گفت: «اگر مشکل حل نشود، برادرم برای حل مشکل با پرواز ساعت ۵ بامداد چهارشنبه (به وقت تهران) بوستون را ترک می‌کند تا برای حل مشکل مدارک خود به ایران بازگردد.»
 
کلمات کلیدی : پزشک ایرانی+ بازداشت+فرودگاه بوستن+قوانین مهاجرتی ترامپ+ممنوعیت ورود ایرانیان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.