نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427604
رییس سازمان حج تغییر کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «حمید محمدی» را به عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، حمید محمدی تا پیش از این معاون سازمان حج و زیارت بود که پس از انتصاب سعید اوحدی به عنوان مشاور معاون اول رییس جمهور در امور عراق، با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت منصوب شد.

در حکم سیدرضا صالحی امیری ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ خطاب به حمید محمدی آمده است: «نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست سازمان حج و زیارت» منصوب می شوید.

امید است با استعانت از درگاه خداوند متعـال و هماهنگی با نماینده محترم ولی فقیه در آن سازمان و بهره‌گیری‌ از نیروهای کارآمد و باتجربه در جهت تقویت و گسـترش برنامه های مرتبط با حج‌ و زیارت و ارائه خدمات به زائران بیت الله الحرام و عتبات عالیات موفق و مؤید باشید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در حکمی جداگانه، «سعید اوحدی» را نیز به عنوان مشاور وزیر منصوب کرد.ماموریت های سازمان حج و زیارت بعد از تعلیق عمره و متوقف شدن سفر حج تمتع، کاهش یافته و بیشتر متمرکز بر موضوع عراق شده است. پس از انتصاب سعید اوحدی به عنوان مشاور معاون اول رییس جمهور و کاهش حضورش در سازمان حج و زیارت، این انتظار می‌رفت که او پس از حدود دو سال فعالیت، از این سازمان خداحافظی کند. در زمان مدیریت او سازمان حج و زیارت دو حادثه سرنوشت ساز منا و فرودگاه جده اتفاق افتاد که حج و عمره ایرانی‌ها را تا امروز دچار بلاتکلیفی کرده است
 
کلمات کلیدی : سازمان حج+حمید محمدی
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۰۴ ۲۲:۱۱:۵۱
آخه اين چه رسميه يكي رو به خاطر عملكرد ضعيف بر كنار ميكنيد سريعا چند تا پست وأسش خلق ميكنيد مشاور وزير مشاور معاون اول در أمور عراق پس وزارت خارجه چكارست اين ديگه چه پستيه؟ (4080775) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۴ ۲۳:۱۱:۳۳
حج که دیگه تعطیل شد
برای چی یه دستگاه عریض و طویل دارند حقوق بی خود میگیرند؟؟؟؟؟؟؟ (4080877) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته