توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507308
درگیری و چاقوکشی در تمرین صبا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۷
رئیس هیئت فوتبال استان قم به درگیری در تمرین تیم صبای قم واکنش نشان داد.

تمرین امروز صبا شاهد درگیری و چاقوکشی بود. برخی از افرادی که پیش از این در صبا حضور داشتند با آمدن مدیریت و کادرفنی جدید جایی در این تیم ندارند به محل تمرین صبا رفته و اقدام به داد و فریاد و چاقوکشی کردند. در دست برخی از این افراد قمه هم دیده می‌شد. این  اتفاق در حالی رخ داد که کریم بهرامی رئیس هیئت فوتبال قم از نزدیک شاهد این اتفاقات بود و به گفته برخی شاهدان عینی او تا پایان درگیری‌ در محل حضور داشت.

بهرامی در این باره به تسنیم گفت: برخی از بازیکنان بومی که با باشگاه صبا قرارداد دارند و فکر می‌کنند اسپانسر جدید آنها را نمی‌خواهد، امروز با همین بهانه درتمرین حاضر شده بودند.

وی افزود: من چون برای تیم زمین چمنی گرفته بودم که تمرینات برگزار شود، پیش از شروع تمرین به محل تمرینات رفتم و تیم هم تمریناتش را آغاز کرد. یکسری از بازیکنان بومی شلوغ کردند. من زودتر محل تمرین را ترک کردم، اما تا زمانی که من بودم، اتفاق خاصی رخ نداد و چاقو کشی ندیدم.
منبع: تسنیم
 
 
کلمات کلیدی : درگیری ، چاقوکشی ،صبای قم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.