نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 367809
تکلیف این دو کمیسیون مجلس چه می شود؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۰
سید فرید موسوی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: تعداد اعضای کمیسیون‌های «فرهنگی» و همچنین «حقوقی و قضایی» به حدنصاب ۱۹ نفری که در آیین‌نامه مشخص شده نرسیده است.

به گزارش ایران، وی افزود:انتخابات هیأت‌رئیسه و اساساً تشکیل جلسه این دو کمیسیون از وجاهت قانونی برخوردار نیست و نیاز است که هیأت رئیسه در این مورد بازنگری کند.
 
کلمات کلیدی : کمیسیون فرهنگی+مجلس دهم
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۱۸:۲۸:۱۳
شاید بشه در رمز-شکافی برای درک علت عدم استقبال و بی انگیزگی فراوان نمایندگان برای سوار شدن بر قایق کمیسیون فرهنگی مجلس به این جمع بندی رسید که مقولۀ فرهنگی کشور ما قاعدتا دشوارترین بخشیست که نمایندگان باید قادر باشند بگونه ای درون-زا و شخصی و با توسل بر داشته های درونی و میراث سنتی-فرهنگی ملت و کشور ما ، در هر لحظه پاسخگوی تحولات و دست یافته های آنی دنیای بیرون بویژه در این اقیانوس متلاطم دنیای امروز باشند درحالیکه نمایندگان سایر کمیسیونها نه تنها عمدتا نقش وارد کنندۀ دستاورد های روز را دارند در عین حال از مزایای سفر های خارجی !!!! برای درک بهتردنیای پیرامون هم برخوردارند ؛ (3794152) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.